Konsultacijos

Sausio 9 d.

Artėjantis piktas laikas gali pradėti veikti gyvūnus, kuriems tokie dalykai pirmiausia jaučiasi sveikatoje. Ypač kates. Ypač tikėtinos problemos su dantukais, labiau jaunikliams. Jei matysite, kad gyvūnas negaluoja, nedelsdami kreipkitės į specialistus.
Tai vis dar blogas laikas verslui, ypač tam, kuriame yra kažkas neteisėto. Plutonas tempia visas šiukšles lauk tiek tiesiogine, tiek netiesiogine prasme, taigi jei kažką sąmoningai „chimičinote“, žinokite, kad dabar galite sulaukti atpildo už savo veiksmus.
Vis dar laiką reikia leisti ramiai, namuose, paskęsti lengvuose filmuose nuo visko. Kažkas stilizuoto, hiperbolizuoto, lengvo apie teisingumą būtų pats tas, tarkim kaip Avengers.
Šiuo metu mes norėsime, kad aplinkiniai rūpintusi mumis, o patiems noro kitais pasirūpinti nelabai bus. Gali pradėt dominti įvairios kontraversiškos religinės grupuotės, kaip kad tarkim krišnaitai ar pan. Tiesiog žmonės ieškos, kur galėtų atrasati ramybę ir paguodą.

Ožiaragiai šiuo metu bus dėmesio centre, sakyčiau net įgaus patrauklumo priešingos lyties akyse.

Kalbant apie Saturno/Plutono konjunkcija, vis daugiau sulaukiau prašymų parašyti kaip yra, o ne sušvelnintai. Na aš iš tikro nežinau, kas bus. Niekas nežino. Mes galime remtis tik statistika, bet su ja sudėtinga, jei negyveni šimtus ir tūkstančius metų. Taigi galime remtis tik istoriniais įvykiais. Pamenu, sausio antrą dieną aš rašiau, kad šiuo metu bus priimtas labai svarbus politinis sprendimas (galite pasiskaityt, tas postas yra žemiau) ir paros bėgyje buvo nukautas Irano karininkas, kas buvo po to, visi žinome. Man ir pačiai nuo to buvo nejauku, todėl ko gero pirmą kartą gyvenime noriu, kad mano prognozės neišsipildytų ir prašau Jupiterio užkirsti tam kelią. Vis tik jeigu žiūrėti į istoriją, tai pirmojo pasaulinio karo metu buvo susidariusi ši konjunkcija tik Vėžyje, Šaltojo karo metu tokia konjunkcija buvo Liūte, antrojo pasaulinio karo metu buvo susidaręs Plutono – Saturno neigiamas aspektas. 14 amžiuje, maro epidemijos metu irgi buvo šių dviejų konjunkcija, devintajame dešimtmetyje tai sutapo su AIDS epidemija. Todėl dabar daug kur yra pranašaujamas trečiasis pasaulinis karas sausio 12 dieną. Rizika neabejotinai yra ir artimiausia ateitis kol kas malonių emocijų nesuteikia. Bet galbūt dėl Jupiterio koreguojančio veikimo šį kartą žmonijai pasiseks….Aš turiu didelių vilčių, kad didysis taisytojas šį kartą viską sutvarkys. Žalos nebus išvengta, ji jau yra ir jos tikrai bus dar daugiau, bet aš galvoju, kad tai nebus kažkas tokio siaubingo kaip pasaulinis karas ar mirtina epidemija. Dar ne laikas….Blogi dalykai nutiks, bus daug mirčių, bet iš jų išaugs geri dalykai tarsi gėlės.

Bet kol kas grįžkime prie šios dienos. Saulė vis dar Ožiaragyje, Mėnulis keliauja Dvynių ženklu ir pereis į Vėžio. Pirmoje dienos pusėje didesnė tikimybė nusikalbėti. Po pietų jau laikas ruoštis artėjančiai Mėnulio pilnačiai – ruoštis paleisti dalykus, kurie jums nebereikalingi, kurie jums trukdo judėti į priekį. Merkurijus gražioje sąjungoje su Neptunu, todėl pojūčiai bus aštresni, geriau veiks intuicija, tai gera diena dvasiniame tobulėjimui bei siekiantiems atsigauti po griaunančių įvykių ir netekčių. Bet kokiu atveju tai vis tiek nėra lengva diena ir šiandien mes turime daryti tai kas malonu, lepinti save, pasistengti daugiau juoktis, nes nėra sielai geresnių vaistu už juoką. Geras laikas nukreipti dėmesį į rankų darbą, pavyzdžiui, gal reikia kažką pataisyti, suklijuoti suskilusią vazą ar pan. Labai produktyvu duoti dirbti rankoms kai bandoma keisti savo mintis. Dabar būtent tai ir reikia daryti. Dar geras laikas užsiimti daržo reikalais. Na taip žiema ir patyrę sodininkai sakys, kad daigus sėti dar anksti, tačiau mini sodą galima pasisodinti ir namuose. Net jei jis bus iš vieno vienintelio pomidoro. Tai laikas sėti sėklas į žemę. Taip pat tai tinkamas laikas deginti žvakes, ypač siekiant apvalyti erdvę energetiškai. Tokiu metu reikia stiprinti poros santykius, geriausia aktyvinant seksualinę energiją, per dvasines praktikas, užsiimant tantriniu seksu. Tai visiškai netinkamas laikas santykiams, paremtiems tik primityvia fizine trauka, tarkim susitikus bare atsitikitinį partnerį ir dėl išaugusios smurto, ir dėl venerinių ligų rizikos.
Tai nebloga diena keliauti, aišku, į Iraną gal ir neverta, bet po saugias šiaurines dalis, tarkim tokias kaip Danija, tikrai galima.

Stiprybės 🙂

Eiti prie įrankių juostos