Konsultacijos

Sausio 7 d.

Na tai sveiki visi 🙂 Nežinau, kas nutiko, bet savaitgalyje tiesiog užbombordavote mane laiškais. Esu labai dėkinga, tik prašau suprasti, kad aš tik vienas žmogus viename kūne. Man fiziškai tapo neįmanoma jums visiems atsakyti. Taip pat aš nedirbu savaitgaliais ir vakarais. Be abejo, man galima rašyti bet kada, tiesiog aš atsakysiu savo darbo laiku 🙂 Nepykite, jei teks palaukti. Darbo dienomis atsakau tą pačią dieną, nebent jau parašote į pavakarį. 

Tai o dabar apie šią dieną. Tikrai sunki diena. Galima būtų pasakyti, kad šiandien arba savo noru einame į „gyvenimo treniruočių salę“ arba gyvenimas jus tiesiog ten nutrenks, net jei turėsite galiojantį nedarbingumo pažymėjimą. Gal galima būtų panaudoti tą madingą (nors ir beprasmį) žodį. Tai karminio atpildo diena. Na gerai gal ne visai taip. Niekas už nieką nekerštaus. Tiesiog jei jus užsistovėjote vietoje, nebejudate, nebesikeičiate, netobulėjate, šiandien gausite kaip reikiant gerą spyrį į užpakalį. Šiandien ta diena, kuomet būtinai reikia pradėti kažką naujo. Atversti naują gyvenimo puslapį. Nors visumoje tai dilemų diena – ką daryti, ką pasirinkti, kaip pasielgti. Atsakymas čia vienareikšmiškas – tik naujas kelias, tik naujas puslapis.

Avinui šiandien patarčiau išmesti iš savo gyvenimo apsimetėlius ir veidmainius, visus netikrus žmones.

Jaučiui – susidaryti tinkamą mitybos režimą. 

Dvyniams – padirbėti ties emocijų valdymu.

Vėžiui – paaukoti labdarai, kažkam duoti, kažkam dovanoti.

Liūtui – šiek tiek nuslopinti savo ego, mažiau dėmesio skirti savo išvaizdai šiandien ir pabandyt pagalvoti apie savo vidų. Jei esate Liūtas, nekelkite šiandien savo nuotraukų į socialinius tinklus. Jums tai turėtų būti vienatvės diena.

Mergelei – skirkite daugiau dėmesio kitiems. Ypač savo artimiesiems.

Svarstyklėms – pasistenkite susitaikyti su priešais. 

Skorpionui – praleiskite ramų vakarą su knyga. Be kitų žmonių.

Šauliui – vakarą paskirkite sportui.

Ožiaragiui – padirbėkite ties pasitikėjimu savimi. 

Vandeniui – padarykite kažką visiškai naujo, išbandykite kažką dar nepatirto.

Žuvims – užsiimkite labdara kaip ir Vėžiai.

Šiandien reikėtų laikytis griežtesnio dienos režimo – tai prasta diena tinginiams. Ypač mitybos klausimais. Na dietų laikytis nereikia, tačiau šventinį apsiėdimo maratoną šiandien jau būtinai reikia užbaigti.

Gali būti sunkumų bendraujant su vyresniais žmonėmis, kurie tarsi ir turi kažkokį pavaldumą jums. Pavyzdžiui, su uošve. 

Ką tik įvyko jaunatis, šį kartą tikrai sunki. O Uranas baigė retrogradinį judėjimą Avinu. Ir dabar iki rugpjūčio judės tiesiai. Iš esmės tai labiau reikšminga Jaučiams, į kurių ženklą kovą Uranas vėl įeis (tada Avinų gyvenimo išbandymai Uranu visiems laikams pagaliau pasibaigs), o štai Jaučiams įsisuks visu smarkumu ilgiems metams. Kas reiškia, kad Jaučiai išgyvens daug naujų įžvalgų, netikėtų suvokimų, patobulės, įgaus daugiau atlaidumo draugų atžvilgiu. Nemažai šių ženklų atstovų tai bus dvasinio prabudimo, tobulėjimo laikas. Taip pat didesnės energijos. Tiesa, itin primityvūs individai kaip tik gali būti nekantresni, jausti didelį nerimą, daugiau konfliktuoti. Išaugs nelaimingų atsitikimų skaičius jų populiacijoje. Bus daugiau baimių. Daugiau impulsyvių meilės romanų, neplanuotų vaikų, o taip pat ir nutrūkusių staigiai santykių. Uranas irgi atneša pamokas, deja, dažnai jos būna gan skaudžios.

Rabbi Tzvi Freeman kartą pasakė: yra žmonių, kurie laukia apokalipsės, paskutinės kovos, kuri sugriautų žemę. Tačiau paskutinė kova įvyks ne mūšio lauke, ne jūroje, ne danguje. Netgi ne tarp šalių ir jų politinių lyderių. Paskutinė kova visada įvyksta žmogaus širdyje, o jo armijoje kariauja jo daromi veiksmai, poelgiai ir ketinimai. Ir tik narsus karys sulaukia šviesos stebuklo. Aš irgi noriu šiandien pasakyti, kad galbūt tai, ką jūs darote visuomenės akyse atrodo kaip apgailėtinas nusižeminimas, kažkas gali pasijuokti iš jūsų atsukto kito skruosto kaip didžiausios kvailystės ir silpnumo. Kažkas gali jūsų negerbti tiek, kad net nusispjauti jums po kojomis jam atrodys per daug. Tačiau tai nėra svarbu. Nes jie tiesiog nežino, kokį baisų karą jums reikėjo laimėti savyje, kad galėtumėte atsiklaupti prieš priešą, kuris sudaužė jūsų širdį, atsukti kitą skruostą tam, kurio dvasiniai smūgiai žeidžia labiau nei fiziniai. Pasakyti myliu kobrai, net jei žinai, kad ji tavęs negirdi ir vis tiek įgels. Ir tai ne dėl jų. Tai dėl savęs. Nes lengva laimėti kovas žmogiškaisiais ginklais. Bet o kokia yra sunki kova sieloje…..Kartą man vienas mokytojas pasakė – paskutinis mušis yra kova su žmogiška meile. Nugalėk ją ir tu tapsi dievu. 
Geros kovos!!! Šiandien bus sunku nugalėti ir ne vienam tai bus paskutinė kova. Bet tai ir diena, kuri gali atnešti didžiausią gyvenimo pergalę. 

Eiti prie įrankių juostos