Konsultacijos

Sausio 6 d.

Pradedame naują savaitę tarsi ir neblogai, vis dar taip sportiškai, azartiškai gal labiau ir tai puiki diena stebėti azartiškas sporto varžybas, sirgti už mylimą komandą, yač gyvai. Kitaip tariant, gera diena sirgti, o pačiam aktyviai judėti jau gali būti sunkiau. Skirkite laiko kokybiškam miegui, tarkim devynios valandos nakties miego būtų pats tas, taigi šį vakarą tikrai verta eiti miegoti anksčiau.
Gera diena atnaujinti garderobą, pirkti dovanas. Todėl pats laikas padovanoti naują kokybišką megztuką tarkim mylimai močiutei. Geras laikas emigruoti ir tvarkyti visus su tuo susijusius reikalus. Ypač jei planuojate vykti į šiaurines, ekonomiškai stiprias šalis, tarkim tokias kaip Skandinavija, o išvykimas reikalauja kažkokių aukų, ypač finansinių. Neblogas laikas sveikatai, šiuo metu galima justi pagerėjimą, jei turite sveikatos sutrikimų, grįžti prie normalaus gyvenimo būdo. Nėra labai tinkama diena dietoms, bet persivalgyti irgi nereikėtų, kokie spagečiai su lengvu šviežių pomidorų, žalumynų ir sūrio padažu būtų pats tas aukso viduriukas. Arba kitaip tariant, kadangi diena aktyvi ir sėkminga užsienio reikalu atžvilgiu, rinkitės ne lietuvišką virtuve, o pavyzdžiui, itališką. Tai gera diena kūrybinei/komercinei veiklai. Pavyzdžiui, kurti savo prekės ženklą, turiu omenyje logotipą ir pan., tai jei iki šiol tik kopijavote, pabandykite šiandien – turėtų pavykti. Taigi jei planuojate išleisti tarkim fiminius savo įmonės marškinėlius, šiandien kaip tik gera diena tuo užsiimti.

Saulė keliauja Ožiaragio ženklu, Mėnulis Jautyje, pamažu artėjame prie pilnaties, kuri šį kartą įvyks įvyks Vėžio ženkle ir didžiosios konjunkcijos tarp Saulės, Saturno ir Plutono. Uranas netrukus baigs retrogradinį judėjimą (jau šią savaitę) ir tai bus puikus įvykis astrologijai. Sulaukiau labai įdomaus klausimo, kas vyko danguje per JAV karinį antpuolį prieš Bagdadą, kurio metu buvo nužudytas Qasem Soleimani. Ką gi, galime tai panagrinėti. Tuo metu Marsas kaip tik perėjo į Šaulio ženklą, Mėnulis buvo Avine (Avinas yra Marso valdovas, o šie du kaip žinia atstovauja karą), bet pačios vienos planetos yra per silpnos išprovokuoti tokį reiškinį (kitaip tariant daryti poveikį sąmonei žmonių, kurie tokus sprendimus priima) ir tai yra neabejotinas Saturno/Plutono konjunkcijos poveikis, o visa kita tik smulkūs priedai. Kitas klausimas buvo gaisrai ir kiti stichiniai reiškiniai Australijoje, ugnikalnio išsiveržimas Naujoje Zelandoje šiek tiek anksčiau. Ar tai irgi didžiosios konjunkcijos poveikis. Tai mano nuomone, be jokių abejonių, tai yra susiję (ši konjunkcija neša ugnį), bet tai dar ir Urano Jautyje veikimas (Jautis – gamta) – tai netikėti, šokiruojantys reiškiniai, kurie verčia susimąstyti pakeisdami tai ką turime. Galbūt Uranui baigus retrogradinį judėjimą tas košmaras pasibaigs. Neveltui sakoma, kad tamsiausia naktis yra prieš aušrą. Daugybė žmonių, įvairūs ezoterikos ratai meldžia dangaus malonės tai sustabdyti. Jūs irgi galite savo maldomis prie to prisidėti. Didžioji konjunkcija simbolizuoja teismo dieną. O prieš teismą išklausomi ir teisieji, ir nusidėjėliai.

Vis tik reikia turėti omenyje, kad nors diena atrodo neblogai, bet prieš pačią konjunkcijos kulminaciją yra išaugusi sudėtingų gyvenimo situacijų rizika. Taigi Avinas (tik primenu, kad poveikis yra ne tiek zodiako ženklui, o kiek tiems, kurie turi stiprią konkretaus ženklo išraišką savo horoskope) gali skęsti savo paties negatyve. Jautis gal labai blogai nesijaus, bet tarsi ir negyvens pilnu tempu, taps kur kas saikingesniu. Dvyniai taps pastovesni, mažiau judės. Vėžys gyvens pasiaukojančiomis nuotaikomis, negalvos apie save, galvos pirmiausia apie kitus. Liūtas užsidarys savyje, slėps emocijas. Mergelė taps sau ypatingai griežta teisėja. Svarstyklės irgi pamirš save ir pernelyg stengsis įsiteikti kitiems. Skorpionas jausis nesusipelnęs meilės ir atsiribos nuo visų bei dieną leis vienatvėje. Šaulį vargins baimė. Ožiaragis kaip tik taps labai konkurencingu ir bandys visus nugalėti. Vandenis nesugebės atsiriboti nuo praeities ir tai stabdys jį nuo kelyje į priekį, kažkokios kalbos, žinios, naujienos jį gali kaip reikiant nuvilti. Žuvys susigadins sau diena pasirinkdamos bendravimui netikusius žmones.Nors minėjau, kad diena labiau tinkama sirgti sporto varžybose, nei sportuoti pačiam, vis tik norint išlaikyti gyvenimo džiaugsmą, šiandien bet kuriam ženklui rekomenduoju atlikti tempimo pratimus, prasieiti su šiaurietiškomis lazdomis ar bent jau ramiai pasivaikščioti, skirti laiko giliam, taisyklingam kvėpavimui – kvėpavimo pratimams, o dar geriau – pašokti, pavyzdžiui, pagal dainelę Rains Down In Africa (kuri turi labai stiprų energetinį užtaisą), galvojant apie lietų Australijoje. Nieko nėra stipriau nei kolektyvinės mintys. Tokios vietos kaip senosios bažnyčios, kapinės ir jų atmosfera tai puikiai įrodo. Pats laikas žmonėms susivienyti visa jėga, priminti sau, kad po vieną esate niekas ir jėga yra bendruomenėje, šeimoje, draugystė, žmogiškume, ką jums ir bando parodyti Uranas, nes kitaip jau nebepavyksta. Aš priklausau ne vienam ezoterikos ratų ir dar nei karto per visą savo gyvenimą nesu mačiusi tokios žmonių vienybės bendrose maldose. Kai dega gimtoji planeta, žmogaus namai, kiekvienam turi skaudėti ir laikas pamiršti kvailas kovas, karus ir kitus tokius beprasmius dalykus.

Ir nepamirškite drėkinančių kosmetikos priemonių bei gerti daugiau vandens. Kaip ir sakiau, didžioji konjunkcija neša ugnį, organizmui tai padidinta dehitratacijos rizika, sausėjanti oda. Beje, tai puiki diena masažui. Jis gerai veiks kūna ir sielą.

Lietingos dienos!!!

Eiti prie įrankių juostos