Konsultacijos

Sausio 6 d.

Praėję metai supurtė ir grąžino į realybę. Priminė, kad žemė toli gražu nepriklauso žmonėms ir jokių garantijų į nieką jie neturi. Aš tikrai negaliu įsivaizduoti nieko trapesnio, apgaulingesnio nei žmogaus gyvenimas. Jis toks iliuzinis, kad jame net sunku įžvelgti kažkokią prasmę. Deja, vis dar yra nesusipratusių, vis dar sakančių, kad gyvenimas tęsiasi ir jie turi teisę šventę švęsti, vis dar galvojančių, kad kažkas kažką jiems privalo. Įsivaizduoju jų nustebusius veidus prie tuščios ligoninės durų ir nykius ryksmus į dangų, kad kažkas jus privalo jiems prisiūti tą pusiau nusipjautą kvailą galvą. Nes gi privalo, valdžia, pavyzdžiui, privalo. Medikai privalo. Nepaisant to, kad jau seniai visi išmirė. O realybė yra tokia, kad niekas niekam nieko neprivalo. Gan ilgus dešimtmečius žmogus gyveno maitinamas iliuzija, kad yra tokie stiprūs dėdės ir tetos, bendru pavadinimu valdžia. Vat tie tai jau viską privalo ir viskuo visada pasirūpins. Ir toje iliuzijoje žmogus tarpo, vis labiau ėmė priminti bejėgį kūdikį vešančių žmogaus teisių fone. O tada atėjo pandemija ir garsiai juokėsi visiems į veidus. Ir štai tie infantilūs kūdikiai iki šiol niekaip nepajėgia suvokti, kad gerų ir galingų dėdžių laikai baigėsi. O išgyvenimui būtinojo atributo proto už pinigus nenusipirksi. Vienintelis dalykas, kurį šioje žemėje turi žmogus yra laisva valia. Laisva valia pasirinkti, spręsti, veikti. Tačiau laisva valia nėra galėjimas ar negalėjimas prasiveržti per užkardą į kitą miestą pagerti. Čia jau sąmoningumo klausimas. Pratinkitės prie šios minties. Melskitės, kartokite afirmacijas, ugdykite valią. Išsilaisvinti nuo savęs paties jūs galite tik surasdami vidinę laisvę. Jokios kitos čia nėra ir niekada nebus. Nešvaistykite tam tuščiai laiko. Ir taip jo gaunate nedaug.
Na o kalbant apie šiandieną ir kada gi pagaliau bus geriau tai aš galiu pasakyti taip – artimiausias periodas be ilgalaikių neigiamą planetinių darinių prasidės maždaug antroje liepos pusėje. Tačiau turėkite omenyje tai, kad planetų dariniai duoda pradžią įvykiui, o jo eiga priklauso nuo žmogaus valios ir sąmoningumo. Tai vienas reikalas yra atlaisvėjusi situacija ir tiesiog grįžimas prie įprastesnio ritmo, o visai kitas reikalas kai atokvėpis prasideda tuo, kad pavyksta rasti dar gyvą veterinarą jūsų apendicitui operuoti. Ir aš visiškai rimtai. Stebėkite situaciją patys – dabar medikai jau ne tik serga, dabar jie jau miršta. Kasdien.

Na o šiandien reikėtų daugiau bendrauti su šunimis. Tinka net ir priglausti, kokį niekam nereikalingą mažutėlį. Suaugusio šuns dabar neimčiau, nes per didelė rizika pasiimti kažką nevaldomai agresyvaus. Tai tinkama diena atnaujinti garderobą (tuo pačiu patarčiau ir pulsoksimetrą prigriebti, tai pat geras laikas pirkti vaistines žoles). Tokią dieną verta paskambinti, parašyti artimiems žmonėms ir pasidomėti kaip jie gyvena. Apskritai tai vis dar buvimo ramiai laikas – vakaras su filmu.
Ezoterine prasme šiandien labai gilus, magiškas laikas. Laikas, kuomet ribos tarp pasaulių tirpsta. Todėl šiandien net ir toli nuo ezoterikos esantis žmogus gali išgyventi ryškias mistines patirtis, susijusias su seniai išėjusiais žmonėmis. Pamenu kartą tokiu laiku sapnavau savo mirusį šunį. Prieš daugybę metų. Sapnas buvo absoliučiai realus. Dažniausiai mirusieji aplanko sapnuose, nes būdraudami gyvieji nelabai juos jaučia. Bet tai laikas, kuris ir dvasingumo skeptikus priverčia nedrąsiai pagalvoti, o gal kažkas ten anapus erdvės yra…Taip pat šiandien ženklai gali ateiti skaičių pavidalu.
Beje, jei tradiciškai per Naujuosius priėmėte sprendimą kažką nuo Naujų pradėti, dabar kaip tik galite jau viską mesti 😀 Jei nuspręsite kažką pradėti nuo šiandien, toks sprendimas bus kur kas tvirtesnis. Be to šiandien bus lengviau susikaupti.Tai neblogas laikas užsiimti namais. Kruopščiai išvalykite kavos aparatą. Sukurkite jaukų kampelį namuose tik sau. Tam pakanka visai mažytės erdvės – patogaus krėslo, šilto užkloto, mažyčio staliuko kavos/arbatos puodeliui ir knygai pasidėti. Na gal dar vazai ir žvakėms 🙂

Ryškesnė tai diena Avinėms, kurios neleis niekam joms nurodinėti, ims iš gyvenimo viską, ką mato, bus stilingos ir nepriklausomos. Tiesiog neaiškinkite Avinei šiandien (o gal ir niekada), ką ji turi daryti.Mėnulis šiandien Svarstyklių ženkle. O geroji naujiena ta, kad Marsas pagaliau pagaliau po tokio ilgo laiko palieka Avino ženklą ir rytoj jis pereis į Jautį. Šioje pozicijoje jis bus gan silpnas, lėtas. Taigi žmonių kovingumas blės ir savo energiją jie sutelks į žemiškus malonumus, ypač maistą. Sausio 8 d. Merkurijus apleis Ožiaragį ir įžengs į Vandenio ženklą. Tas įžengimas bus gan audringas, nes jis iškart sudarys neigiamą aspektą su Marsu. Nepamirškime, kad Jautyje tuo metu bus ne tik Marsas, bet ir Uranas, kuris ten tupi jau nuo 2018 balandžio. Tai mąstymo atžvilgiu laikas bus labai nestabilus. Tiesa, Ožiaragis dar neliks vienišas ir niekam nereikalingas, nes sausio 8 d. ten įžengs Venera. Tai geras laikas architektams ir savo darbą mylintiems žmonėms. Juo labiau, kad Venera savo kelionę Ožiaragiu pradės sudarydama teigiamą aspektą su Marsu (tiksliau jau dabar jį sudaro) tai bet kokiu atveju geras laikas viskam kas gražu, estetiška ir malonu. Sausio 9 d. Merkurijus jungsis su Saturnu. Tai šiam blogam laikui rekomenduočiau kruopščiai susitvarkyti savo dokumentus, darbo stalus, apskritai visus popierius, o namuose virtuvės spinteles. Išmeskite lauk visą popierinį šlamštą tiek darbe, tiek namuose. Deja, bet toks darinys lems augima asocialaus elgesio, o gal tiksliau būtų sakyti antivisuomeniško elgesio. Vandenis apskritai nemėgsta prisitaikėlių, todėl įvairaus plauko išsišokėliams jis bus gera erdvė bujoti. Būti savimi, išdrįsti daugiau yra gerai. Elgtis taip lyg visame pasaulyje būtum vienintelis vertas gyventi ir turėti teises, yra blogai. Elementaru. Ir galite man necituoti Teslos. Sakydamas, kad antivisuomeniškas elgesys yra intelekto požymis, jis tikrai nekalbėjo apie marozus. Buvimas kitokiu nėra aplinkinių teisių nepaisymas.

O kad jau gera diena puoselėti namus tai šiandien šiek tiek apie gėles. Geros energetikos namai paprastai būna kupini gėlių. Nesakau, kad tai privaloma, bet jei namuose nejauku, negera, pabandykite padėtį taisyti augalais. Teigiamos energetikos augalais yra rozmarinas, bambukas, levandos, orchidėjos, jazminas, alijošius, mėta. Kalbu apie gėles vazonėliuose. Ir taip, esu mačiusi mažytį jazminą vazonėlyje namuose 😀 Gal ten buvo kokia speciali rūšis. Manau, kad girdėjote ir mitą apie orchidėjų blogį namuose, bambuko parazitavimus. Bet jei gerai pagalvosite, vargu ar atsiminsite namus, kuriuose buvo žydinčios orchidėjos, o jūs jautėtės prastai. Taip kad galite drąsiai šiuos augalus auginti namuose vazonėliuose. Tai draugai, o ne priešai 🙂

Eiti prie įrankių juostos