Konsultacijos

Sausio 5 d.

Tai gera diena tvarkytis, kurti tvarkymosi sistemą, kurios laikysitės savo namuose. Aš pati esu baisiausiai nebuitiškas žmogus, todėl daugybę metų seku flylady sistemą, o šiemet dar atradau ir The Secret Slob. Šių abiejų derinys man padeda be didelio vargo palaikyti tvarką namuose. Kažkam gal skamba juokingai, bet vat yra tokių žmonių kaip aš, kurie buityje analfabetai ir profanai. Ar daug Vandenių man pritars? 😀
Taip pat šiandien gerai būtų išeiti ramiam pasivaikščiojimui parke. Bet ne draugų būryje, kad paskui tas pasivaikščiojimas nesibaigtų klinikose. Dar geriau  pasivaikščiojimas mišku temstant ir su senoviniu žibintu rankoje 😀 Na bet tokios pramogos ne pradedantiems 🙂 Ir efektui labai trūksta sniego… Savotiška ta mūsų žiema. Vakar mačiau vorą voratinklyje krūme…Įdomu ar šiais metais šaltukas dar mus aplankys? Aš labai pasiilgau sniego. Apskritai diena tinkamesnė ramiai veiklai, tarkim geram filmui, smagiam pokalbiui telefonu.
Geras laikas dažyti plaukus. Teks atsiminti senus laikus ir daryti tai pačioms ar ne?Geras laikas darbams, kurie susiję su absoliučiomis naujovėmis. Ypač mokslinei veiklai. Na net nežinau, konstruoti kokį kloną 😀 Beje, dabar mes judėsime link proveržių medicinoje, tokių kaip amputuotų organų rekonstrukcija juos atauginant iš ląstelių ir pan. Nesakau, kad tai įvyks šiandien ir suprantu, kad skamba mažai realistiškai kuomet sunkiai susitvarkome su pandemija. Bet kryptingai link to judėsime. Klonavimas taps kasdienybe, tik klausimas kam jis bus panaudojamas. Bet neabejoju, kad žmogiškieji robotai irgi absoliučiai reali ateitis.Blogoji naujiena ta, kad artėjame prie stichijų siautėjimo periodo – Urano neigiamų aspektų su Jupiteriu ir Saturnu. Pamažu tas reikalas pradeda judėti, ką mes matome iš tokių reiškinių kaip žemės drebėjimas Slovakijoje ir nuošliauža Norvegijoje. Bet bus dar kažkas blogiau, kas pareikalaus nemažai žmonių gyvybių. Gal net ne vienoje vietoje. Toje pačioje Norvegijoje gali įvykis pasikartoti tik didesniu mastu. Bet kaip jau ir sakiau, manau, kad šį kartą stichinė neganda aplenks Lietuvą. Bet nebus visi metai tragiškai blogi, ne vienam jie atneš daugybę naujų netikėtų progų, meilių ir kitų gėrybių. Žmonės vėl galės keliauti. Keisis darbo rinka, nes ne vienas nusispjaus į vergavimą pinigams ir rinksis veiklą, kuri tiesiog teikia džiaugsmą. Į madą ateis gyventi taip kaip norisi. Į madą ateis protas, jam vietą užleis kūno kultas. Be to labai stipriai keisis požiūris į santykius ir meilę. Bet tai tikrai nebus normalus tradiciniai metai, kokie daugmaž būdavo iki 2020.

Ryškesnis laikas Avinui, kuris gali įsimylėti, bet nesėkmės meilės fronte ji pavers siautėjančiu serijiniu žudiku. Apskritai Avinas gyvens tornado ritmu kaip koks senovinis karžygys, pasiruošęs laimėti arba mirti. Kantrybės neturės nei lašo.
Taip pat tai sunki diena dvasingumo keliu einantiems. Šiandien gali apimti absoliučios beprasmybės, bejėgiškumo jausmas. Lygiai taip pat šiandien gali jaustis Ožiaragiai. Na bent jau esantiems dvasingumo kelyje galiu parekomenduoti knygelę skaitymui. Žr. paveikslėlis arba galite skaityti Kibalioną, tai knyga, kurią galima skaityti šimtus kartų ir kaskart joje rasti kažką naujo. Nereikia bijoti tos blogos savijautos. Visada perėjimo procesas yra pakankamai nesklandus. O šiuo metu  mes ar bent jau dauguma mūsų pereina prie kitokio suvokimo. Ateina laikas, kuomet nyks absurdiškos gėrio ir blogio sąvokos, o mergaitės nebebus mokomos augti nuolankiomis, geromis moterimis. Paaiškės, kad Lilith nėra jau tokia bloga, o Eve ne tokia jau ir gera.Ši diena tinkama užkalbėjimams, afirmacijoms, vejančioms neigiamą energiją lauk. Jūs visada galite susikurti savo arba panaudoti mano 🙂

Nevilties sėklai vietos čia nėra,Lai skęsta ji ežero (upės, tvenkinio, liūno, jūros) dugne.Savų namų jai uždarau duris,Kaip pasakysiu taip ir liks.

Eiti prie įrankių juostos