Konsultacijos

Sausio 4 d.

Šį savaitgalį reikia labiau pasirūpinti naminiais gyvūnais, ypač katėmis. Tai pavojingas laikas joms. Tokiu metu verčiau neleisti gyvūnų į lauką be priežiūros, nes gali ir negrįžti – apsinuodyti ar žūti. 

Tai blogas laikas meilei. Šiuo metu nauji santykiai gali atsiskleisti visai kitoje šviesoje. Ypač tai galioja seksualiniu aspektu. Tokiu laiku nereikėtų pradėti intymių santykių, nes tam laikas nesėkmingas ir geriau į naują santykių etapą pereiti po savaitgalio. 

Šiuo metu gali jaustis didesnis nuovargis, toks tarsi didesnio slėgio jausmas, mieguistumas. Tačiau tai nesunkiai pataisoma didesniu kavos kiekiu. Žinoma, trijų litrų išgerti nereikėtų. 

Saugokitės ugnies, šiuo metu bus didesnė gaisrų tikimybė. Tikrai neverta palikti degančios krosnies ir išvykti iš namų arba eiti miegoti. Tokiu metu gaisrai kyla dėl elementaraus neatsargumo, netvarkingumo. 

Tai ir finansinių machinacijų, korupcijos, neteisėtų sprendimų laikas. Ypatingai tas galioja valstybės tarnyboje dirbantiems žmonėms. Tai jei tokia pagunda būtų, neverta to daryti. Kažkada tie darbeliai atsiskleis. 

Nėra tai lengvas savaitgalis, tokiu metu gali atrodyti, kad gyvenimas dūžta į šipulius. Bet iš ties tai tiesiog pokyčių laikas, kuomet blogesnius dalykus reikia pakeisti geresniais. Marsas ką tik perėjo į Aviną ženklą, todėl įtampa aplinkui auga, tai karų ir konfliktų laikas. Ir netgi labai ugningų. Tokia padėtis tęsis iki vasario vidurio. Bet automatiškai tai ir ugninės jėgos laikas. Jei iki šiol kažkam nesiryžote ir manėte, kad neturi tam jėgų, dabar jumyse atsibus tikras kovotojas, kuris leis padaryti tai, kam anksčiau niekaip nesiryždavote. 

Gero savaitgalio 🙂 

Eiti prie įrankių juostos