Konsultacijos

Sausio 31 – vasario 2 d.

Laikas sustoti ir pailsėti, palikti visą praeitį už nugaros. Tiesiog paleisti senas nuoskaudas, užbaigti senas kovas ir pasukti nauju keliu. Šį savaitgalį tam idealus metas. Kažkas tokio kaip kovojus iš paskutiniu jėgų su upės srove, bandžius laikytis už bet kokio šapelio, tiesiog pasileisti ir atsiduoti nebūčiai. Nebegalvoti, nekurti planų ir strategijų. Bus kas bus, verčiau eiti apsipirkti – sveikatai ir nuotaikai pagerinti. Nėra tai geras laikas labai aktyviam gyvam bendravimui, svarbiems susitikimams. Verčiau vengti renginių. Nėra geras laikas nei finansams, nei sveikatai. Nereikia ir sakyti, kad atsparumas virusinėms ligoms kritęs, taip pat gali varginti baimės jausmas. Šiomis dienomis verčiau skirti daugiau dėmesio savo augintiniams, ypač šunims nei bendravimui su kitais žmonėmis. Na daugiau dėmesio skirti reikėtų nebent broliams/seserims, ypač jei jūs pats ar kažkuris jų yra Vandenis ar Šaulys. Kad ir ką kas sakytų, šioje planetoje kraujo ryšys yra stipriausias jungiamasis ryšys. Taip, neretai dėl jo reikia sunkiai kovoti ir dirbti, tačiau tai vertingas darbas.
Tai apmąstymų, kitokio suvokimo laikas. Suvokimo, kad laimė tai ne santykiai, ne pinigai, ne darbas, ne kelionės. Laimė tai tas kažkas trapaus mūsų viduje ir vienintelis būdas ją pasiekti yra koreguti savo mastymą ir keisti savo vertės suvokimą.

Saulė keliauja Vandenio ženklu, Mėnulis kol kas Avine, bet šeštadienį jau pereis į Jaučio ženklą. Todėl tai laikas judėti į priekį bet kokia kaina, nepaisant kliūčių ir nesėkmių. Bet jam perėjus į Jautį jau reikia sustoti ir kasti giliau vietoje. Šeštadienį Mėnulis jungsis su Uranu, todėl būsime impulsyvesni, gali varginti frustracijos jausmas. Vis dar reikia saugotis apgaulių, ypač saviapgaulės, kadangi Marsas vis dar neigiamame aspekte su Neptūnu, o didžioji konjunkcija (Saturnas/Plutonas) vis dar veikia. Todėl galime jausti ir didesnį nuovargį, gali atrodyti, kad velkame nepakeliamą naštą. Ir tas pojūtis gali tęstis iki kol konjunkcija pilnai išsisklaidys. Mėnulio/Urano darinys gali atnešti ryškesnių pokyčių, tarsi atpildą už ankstesnius veiksmus, tokį tarsi prievartinį reikalavimą keisti gyvenimą ir požiūrį į jį bei žmones aplinkui. Nereikia to priimti labai skausmingai, verčiau kaip pamoką ir pasistengti ją išmokti….Einančius dvasiniu keliu gali apimti jausmas, kad viskas baigiasi, pamokos jau išmoktos, žinios sukauptos ir priekyje tik tuštuma. Nepamirškite, kad einant dvasinio tobulėjimo keliu, jūs anksčiau ar vėliau prieisite kario kelią. Tik jūsų ginklai bus ne šautuvas ir kardas, o jūsų sąmonė, siela ir širdis ir naujas erdves užkariausite ne kariaudami, o mylėdami. Ir ne vienam šis savaitgalis taps posūkiu į šį kelią. Kai pradedi plaukti pats, tau daugiau nebereikia jokių pašalinių jėgų pagalbos, kad išsilaikytum ant vandens. Galbūt jau atėjo laikas paleisti tą pripučiamą ratą…

Vyriškos lyties Žuvys bus nusiteikę romantiškai, tiesa, jų intuicija bus klaidinanti, ypač jei bandys užkariauti Ožiaragio ženklo damą, kuri šiuo metu nei iš tolo nebus nusiteikusi meilei.
O visiems kitiems siūlau pasigaminti skanaus maisto, kažką seno, pavyzdžiui, išsitraukti tą užmestą blynų širdelių keptuvę ir spjauti į visas dietas. Užsiimkite mėgiama veikla, paskirkite šias dienas mylimam hobiui. Kartais ateina laikas kai kelio priekyje nebematyti ir reikia pralaukti kol išsisklaidys miglos.
Ramaus laiko 🙂

Eiti prie įrankių juostos