Konsultacijos

Sausio 31 d.

Kartais ir aš visiškai nieko nebespėju, paveda žmogiškasis kūnas. Taigi vėluoju šiandien, bet geriau vėliau negu niekada. Vis tiek dieną visi dirbate arba bent jau imituojate darbą. O šiandien vis dar tęsiasi sportinis laikas. Todėl būtinai po darbo skubinkitės sportuoti. Tai ypač geras laikas siekiantiems rimtų sportinių pasiekimų. Tokiu metu galima pagerinti asmeninį rekordą. Net ir aš vakar sportavau. Gal spėsiu dar ir šiandien 🙂 Beje, tai ir gera diena mesti svorį dietų ir sporto pagalba. Šiandien pradėję, neužilgo prie kelnių jau segsite petnešas, nes pačios jos nebesilaikys.

Geras laikas lankytis pas medikus, tirtis, gydytis ir pan. Ypač vykstantiems į kitą vietovę aukštesnio lygio paslaugų nei gyvenamojoje vietoje.

Tai tinkama diena mesti rūkyti, ypač naudojant saviįtaigos priemones, pavyzdžiui, kaip kad knygos Lengvas būdas mesti rūkyti skaitymas.

Tai sunkesnė diena esantiems užsienyje, ypatingai gyvenantiems emigracijoje, nemanau, kad kažkas rimto, tiesiog gali varginti didesnis nerimas ir ateities baimė. Vis tik bet kokiu atveju tai geresnis laikas šiuo metu esantiems gimtinėje.

Tačiau tai stebuklų diena tiems, kurie nepasiduoda net ten, kur kovoti jau visiškai beviltiška, net ir tada kai jėgų jau visiškai nebėra. Užsispyrusios širdys šiandien pajaus aukštesnių jėgų meilę. Taip pat ir tie, kurie mąsto ne galva, o širdimi. Tai gera diena spręsti egzistencinius klausimus, kelti filosofines idėjas. Kas nori pasisemti minčių, rekomenduoju panaršyti svetainę: butterfliesrising.com arba JmStorm puslapį FB, nes tai ir poezijos diena. Ji gali atnešti daug minčių, įžvalgų ir naujų suvokimų.

Eiti prie įrankių juostos