Konsultacijos

Sausio 30 d.

Geras laikas keliauti, nors nuo vandens pramogų reikėtų susilaikyti, kol kas yra didesnė skendimo rizika.Šiandien gali būti daug melo, apgaulės, tačiau būtent melagiai gali susilaukti ir pelnyto atpildo. Tai jei kils noras kažką apgauti, gal kol kas susilaikykite. Ypač tas aktualu Dvyniams, kurie kaip sakoma dengsis dviguba morale ir mastys, kad jei kažką padariau tai dar nereiškia, kad esu kaltas. Tai tikrai ne ta diena, kuomet reikėtų leistis į smulkmenas, abejoti savimi, ginčytis dėl niekų.
Geras laikas atnaujinti garderobą, jei ieškote brangesnio, kokybiško pirkinio, o ne šiaip norite išlaidauti. Taigi pats laikas apsirūpinti kokybišku paltu. Dienos spalvos – švelnios pastelinės, rusvos.Šiandien rekomenduotina klausytis daugiau muzikos, ypač kažko trankesnio tarkim kai Green Day. Tokią dieną apskritai reikia daugiau pajudėti, pasportuoti, ypač vaikams.
Visumoje tai nėra labai bloga diena, tokią dieną gali aplankyti saugumo jausmas, suvokimas, kad blogiausia jau praeityje ir jūs pasiruošęs judėti į priekį, pasitikti naujus iššūkius. Kad senos pamokos jau išmoktos, senos virkštelės nukirptos, belieka atversti švarų lapą, pamiršti praeitį ir atidaryti naujas duris naujai meilei, laisvei, naujam sau. Nebėra prasmės slėptis saugiame urve.Tokią dieną galimi keisti radiniai, ypač savo pačių namuose.Kažkas seno ir pamiršto ar palikto ankstesnių gyventojų.

Mėnulis šiandien keliauja Avino ženklu, Saulė Vandenyje, taigi puikus laikas naujai pradžiai bei tęsti jau pradėtus darbus. Tai gan ugningas laikas ir dėl Mėnulio, ir dėl Marso, kuris keliauja Šaulio ženklu. Tiesa, nepamirškite, kad didžioji konjunkcija dar neišsisklaidė ir mes dar neišėjome iš pikto Saturno/Plutono lauko, todėl ir toliau galimos sukrečiančios situacijos tiek pavienių individų atžvilgiu, tiek masniu mastu. Neptūno poveikis kol kas irgi neglostantis, todėl nerimą ir nykias mintis geriausia slopinti žiūrint filmus. Arba ramiai prisėsti ir tiesiog paklausyti radio, paskaityti knygą muzikos fone. Šiandien jokiais būdais negali vartoti alkoholio. Alkoholis apskritai žmogui yra visiškai nereikalingas ir netgi labai kenksmingas dalykas. Tam tikrose situacijose mažas jo kiekis gali būti panaudojamas kaip vaistas. Mažas kiekis tai yra keli lašai, šaukštas. Ezoterikoje alkoholis yra laikomas kūną naikinančia dvasia. Ir kol alkoholis vartojamas, nėra net prasmės kalbėti apie kažkokius pasiekimus dvasiniame kelyje. Aš nesmerkiu, vartoti ar nevartoti yra kiekvieno pasirinkimas. Ne visiems tas dvasinis tobulėjimas išvis reikalingas. Ši informacija skirta tiems, kurie to siekia ir to nori. Tai ideali priemonė įžeminti žmogaus sąmonę, naudojama jau tūkstančius metų. Ypatingai stipriai tai galite pajausti, jei ilgesnį laiką nieko nevartojote ir po to išgėrėte, kad ir mažesnį kiekį.  Aš nekalbu apie žalą organizmui. Ji tokia pati kaip ir tarkim be jokio reikalo kiekvieną savaitgalį išgerti litrą paracetamolio ar antibiotikų (pasimatuokite savo suvartojamais kiekiais). Na taip, kažkieno senelis gėrė visą gyvenimą ir mirė sveikas, o va kaimynas sveikuolis dar jaunystėje mirė nuo vėžio. Organizmai yra skirtingi. Kaip ir sakiau – vartoti ar nevartoti tai pasirinkimo reikalas. Tačiau jei norite laisvo, švaraus mastymo, su alkoholiu jis neįmanomas.

Taigi užsikurkite židinį, pasiimkite knygą ir puodelį arbatos bei pasikvieskite mylimą katiną šalia. Mums atrodo, kad alkoholis padeda atsipalaiduoti, realiai tai saviapgaulė, jis tik dar labiau sudirgina.

Jaukaus vakaro

Eiti prie įrankių juostos