Konsultacijos

Sausio 28 d.

Vis dar turime gražų laiką. Kaip sakoma toks kultūrinis sezonas kol kas. O ši diena itin palanki muzikai, ypač dainavimui ir ypač vaikams, paaugliams. Tai jau kas lankote, nepraleiskite šiandien pamokų muzikos mokykloje. 

Šiandien geriau mažiau lindėti socialiniuose tinkluose, nes gali kilti noras aštriai, netgi žiauriai pasisakyti. Ko pasekoje galite sukonfliktuoti su kažkuo, o gal gauti „baną“ iš FB administracijos ir pan. Be to šiandien tyčia ir netyčia gali būti paviešintas jūsų slepiamas susirašinėjimas su kažkuo. Žodžiu, išsijunkite socialinius tinklus, nes paskui gali tekti graužtis. Šiandien šiaip jau tokia nenormalių, trenktų gerąją prasme, keistų žmonių diena ir tokiems seksis labiausiai. Itin normalūs, tradiciški, paprasti žmonės šiandien gali jaustis kaip tik nenormaliais ir nepatraukliais. Be to šiandien tokia diena, kuomet baisiai norėsis keiktis, šiaip jau savęs riboti ir nereikėtų. Tai padės geriau jaustis nei meditacija. Gal tik nereikėtų to daryti tarkim eteryje ar vadovo kabinete….
 Klausykitės muzikos, nesivelkite į diskusijas. Kaip ir sakiau, tai tokia mažosios kultūros diena. Todėl tinka vakarą praleisti su serialu. Nors gal nebus lengva įtikti savo šiek tiek pasikeitusiam skoniui.

Pirkinius jau reikėtų apriboti ir kišenes užsisegti. 

Eiti prie įrankių juostos