Konsultacijos

Sausio 28 d.

Plutonas su Venera jau tikslioje sąjungoje ir tai aistros ir sprendimų iš aistros diena. Venera juk ne tik meilė, tai ir teisingumas. O Plutonas ne tik aistros, bet ir sukčiavimas, apgaulės, nusikaltimai. Tai jeigu šiandien sugrįžtų meile liepsnojantis jūsų ex, mainais į ją tetrokštantis, kad atsiimtumėte vykdomąjį raštą iš antstolio dėl vaikučių išlaikymo, nepraraskite proto. Kai nebereiks mokėti, jis vėl dings. Nežinau net kaip čia tiksliau apibūdinti. Tai tokia tamsių spalvų diena, kurioje sušmėžuoja aistra raudona spalva. Bet nieko tame gero. Verčiau šiandien mokykitės dėkingumo ir pasakykite ačiū žmonėms, kurie to verti.

Likite miestuose, venkite vandens telkinių. Jei įmanoma, pasiimkite išeiginę. Nors gali ir taip kažkas nutikti dėl ko negalėsite dirbti. Tačiau lauke pabūti verta tai pasivaikščiokite ilgėliau su šuniu, skirkite daugiau laiko lauko žaidimams. Šiandien pilnatis, šunys šį kartą gali sunkiau į ją reaguoti.

Pirkti laikas ne pats geriausias, verčiau išsimatuokite turimą garderobą, atlaisvinkite vietos ateities pirkiniams. Atsikratykite tų kelnių, kurios guli nei šiaip nei taip. Užsiimkite namais.

Tai nėra geras laikas sveikatai. Jei juntate kažkokius negalavimus, registruokitės pas medikus, neatidėliokite. Nepasiduokite kvailam mitui, kad patekti neįmanoma ir nelaukite kol tiesiu taikymu teks važiuoti į ligoninę. Gali paaštrėti chroniški skausmai, varginti nerimas. Rekomenduotina tokiais atvejais į pagalbą pasitelkti žoleles, arbatas, ypač iš savo daržo, jei netinginiavote vasarą. Dabar tikrai verta papildomai pavartoti vitaminų ir maisto papildų. Žinoma, geriausia atlikti tyrimus ir įsitikinti, ko tikrai trūksta. Taip pat vartojant vitaminus labai svarbu vartoti juos tinkamai, nes kitu atveju nesulauksite norimo poveikio. Pavyzdžiui, dalį vitaminų būtina vartoti su maistu, kaip kad A, E, D, K ir t.t. Kai kuriuos reikia vartoti prieš miegą, kaip kad magnį, o kai kuriuos reikia suvartoti per keletą kartų dienoje, kaip kad baltymų papildus. Kai kurie tarpusavyje netinkamai sąveikauja, tarkim A su dideliu kiekiu E gali sumažinti vitamino K įsisavinimą, tačiau A galima vartoti kartu su geležimi. Todėl prieš pradėdami vartoti vitaminus ar maisto papildus, visada gerai įsigilinkite į tai kas parašyta instrukcijoje ir kaip rekomenduojama juos vartoti, kad gautumėte maksimalų efektą.

Šiandien pilnatis Liūte. Tai turėtų būti susitelkimo į save dieną, šiandien paleiskite neigiamas emocijas, tai kas jus blokuoja, stabdo jūsų džiaugsmą ir kūrybiškumą, padarykite vietos naujoms galimybėms. Apskritai dabar pokyčių laikas, kuomet gydytojas susirgs pats, planuotojas nebeapsikęs pastovumo ir užsimanys staigmenų, visad duodantis užsimanys imti, išminčius pritrūks minčių, o tai kas seniai suprasta ir nuspręsta vėl taps neaišku. Tai sunkus laikas ir verta sau priimti, kad rojus yra ne vieta, rojus yra jūsų vidinė būsena. Jūs negalite numirti ir nukeliauti į rojų, jei čia žemėje jūsų viduje yra pragaras. Tai vienintelis dalykas dėl kurio verta stengtis – diena iš dienos, žingsnis po žingsnio.

Eiti prie įrankių juostos