Konsultacijos

Sausio 28 d.

Dažnai astrologai, ezoterikai susidūria su skeptikais. Agresyviais skeptikais. Kurie nepraeina pro šalį tylomis, bet turi ir savo niekam neįdomią nuomonę išsakyti. Bet problema čia ne astrologijoje ir be astrologijos yra aibė būdų nusakyti ateitį. Dažnas net nežino, kad tai gali, jį aplanko stiprus kūrybinis įkvėpimas ir ateitį jis nusako kaip savo mintis, dainą, filmą ar kitą sukurtą produktą. Kaip kad Žiulis Vernas savo knygose kažkada, Simsonų kūrėjai ir pan. Ir kiekvienas atidesnis žmogus gali tą ateitį pats perskaityti kitų žodžiuose, jeigu jam ji neatsiveria. Tiesa,  dažnai ta ateitis mus per daug baugina, yra apraizgoma įvairiais mitais ir bausmėmis. Na iš ties, neretai ji ir tikrai nėra maloni. Ir jūs turite keletą pasirinkimų. Tarkim jūs stovite šalia posūkio ir nematote kas už jo. Na tai jūs galite pasitikėti aukštesnių jėgų malone (nors teisybės dėlei reiktų pastebėti, kad paprastai jūs joms tiek reikšmingos, kiek mums reikšmingos skruzdėlės. Žinoma, yra laimingųjų, kurie gal net pakyla iki naminių gyvūnėlių kategorijos. Bet šioje vietoje vertėtų labai susimąstyti ar net tie dievai, t.y. šuns šeimininkai yra visagaliai? ), taigi galima pasitikėti ir aklai žengti į priekį, mus gali parmušti atlekiantis sunkvežimis, gali sudraskyti tigras, galime įsmukti į pelkę. Arba jūs galite žinoti, kas ten yra. Ir taip, tai bus nemalonu, gal net sukrės, tačiau jūs žinosite, kada ir kas jūsų laukia. Jūs galėsite pasirinkti, kada ir kaip saugiausia jums toliau eiti. Nemaloni tiesa yra skausminga. Viskas bus gerai, išlik pozityvus, kai nuogas ruošiatės pereiti kobrų slėnį, yra nuodingas. Ateitis yra, bet ji nėra statiška, ji kinta priklausomai nuo mūsų veiksmų.

O dabar grįžkime prie šios dienos. Turime gerą dieną pirkti. Ypač visokiems slaptiems, paslėptiems dalykams. Na, pavyzdžiui, figūrą formuojantiems apatiniams. Apskritai šiandien labiau pasistenkite – pasidažykite, jei to nedarote įprastai. Tai diena, kuomet verta atrodyti gražiau, patraukliau nei vakar.
Gera diena keliauti, kažkur prie jūros, gal į kokį Tailandą. Sakysite o kaip gi virusas. Na planetoms tai nelabai svarbu. Jos sako, kad šiandien gerai atsigausite kokioje egzotiškoje kelionėje. Beje, pamenate, prieš didžiąją konjunkciją sausio pradžioje aš rašiau, kad ji atneša pasaulines epidemijas. Kadaise analogiška padėtis atnešė marą. Tiesa pasakius ir pačiai sunku buvo tuo patikėti. Dabar mums belieka tikėti, kad situacija bus suvaldyta, o mūsų net nepasieks. Bet grįžtant prie kelionių, tai be jokios abejonės šiuo metu palankiausia keliauti į itin uždaras šalis, pavyzdžiui, kaip Saudo Arabija. Tik nenuvežkite jiems viruso patys.Šiandien norėsis daugiau bendrauti, ypač telefonu, internetu. Tai vis dar dėkingumo laikas. Nepamirškite dėkoti aplinkiniams. Net je atrodo, kad tokį poną kaip jūs visi turi tik džiaugtis gavę galimybę praleisti be eilės.
Ir klausykitės muzikos. Šiandien tinkamiausi, geriausiai nuteikiantys būtų ramūs arabiški garsai.

Sunkesnė diena Ožiaragiui, jį jau apleido greitosios planetos. Atsigauti padės kava, šokoladas, artimųjų apkabinimai ir geras humoras. Beje ar žinojote, kad Ožiaragiai dažnai pasižymi itin geru humoro jausmu? Tokiu cinišku 🙂 O šiaip jam nelabai yra ko graudentis, šiandien kur kas labiau visiems klius Dvyniai. Neigiama prasme. Užknis savo racionaliomis kalbomis, nes blaškys ore tirštėjančią romantinę atmosferą.

Šiandien mus lydi Marso (Šaulyje) – Veneros (Žuvyse) neigiamas aspektas, jie abu dar vienaip ar kitaip jungiasi su Neptūnu. Nors kartais miglotasis Neptūnas santykiams visai yra neblogai. Na taip, jis uždeda rožinius akinius, bet kai planetinis santykis konfliktiškas, tai tie rožiniai akiniai padeda ne taip ryškiai matyty badančius partnerio trūkumus. Taigi jei kelios dienos prieš tai galėjo kelti įtampą meilės santykiuose, dabar Neptūno dėka mes pradėsime įžvelgti gerus dalykus kitame, netgi tuos, kurių visai nėra. Iš čia ir didesnis noras kedenti plunksnas, atrodyti ryškiau. Tačiau naujus santykius pradėti dabar tikrai netinkamas laikas. Turėkite omenyje, kad Marsas dabar reikalauja veiksmo, o Venera verčia tikėti tuo, kuo norisi tikėti. Todėl nauji santykiai bus paremti tiesiog idealistiniu įsivaizdavimu ir aklu tikėjimu. Labai pavojinga kombinacija. Idealizmas siautės ne tik meilės santykiuose. Tokiu metu kovotojai dėl aplinkos, medžių, klimato irgi peržengia savo galimybes. Tokiu metu žmonės lengvai ryžtasi gulti po pjūklais, kad išsaugotų medžius, kuria naujus fanatiškus judėjimus ir pan. O šiaip tai galvoju, kad geriau nei skęsti meilės vandenyne, dabar pasipraktikuoti artėjančiai Valentino dienai virtuvėje. Kitaip tariant kurti priešnuodžius apsinuodyjimui pavojinga meile ir, pavyzdžiui, iškepti širdelės formos zuikį vakarienei. Vienas magijos principų – per aukštam laisvajam skrydžiui reikia sukurti reikia sukurti įžemėjimą. Meilės simbolio gaminimas tokioje vulgaris formoje kaip mėsa ir maistas, puiki atsvara.

Dar dėl tų zodiako ženklų. Labai dažnai parašote „man netinka mano zodiako ženklas“. Normalu. Man mano Liūtas irgi netinka. Aš jau daug kartų aiškinau apie kitus veiksnius, kurie lemia jūsų esmę. Vienas tokių – kokiuose astrologiniuose namuose yra Saulė. Kiekvienas astrologinis būstas atstovauja tam tikra ženklą. Pradedant pirmuoju, kuris atstovauja Aviną ir baigiant dvyliktuoju, kuris atstovauja Žuvis. Jūsų gimimo brežinyje šiuose būstuose gali būti visai kiti ženklai, tačiau esmės jų ir atstovavimo sritys liks tokios pat. Tarkim septintą būstą atstovauja Svarstyklės ir viena jų veikimo sričių yra santuoka. Taigi kad ir koks ženklas ten būtų jūsų brėžinyje, jis tiesiog rodys jūsų santuokos reikalus. Tarkim jūs esate Dvyniai, bet jūsų Saulė yra septintame būste – tai reiškia, kad savo esme jūs būsite be galo Svarstykliškas žmogus. Tarkim mano pačios Saulė veikia 9/10 būste, kas lemia man Šaulio ir Ožiaragio bruožus. Žinoma, tų faktorių gali būti ir daugiau, bet šis yra vienas stipresnių.
Grįžtant prie šios dienos – Saulė keliauja Vandeniu, todėl tai atgimimo, atsinaujinimo, naujos pradžios laikas. Mėnulis – Žuvyse, šiandien jis jungiasi prie jau minėtos Veneros – Neptūno konjunkcijos. Todėl šiandien daug svajosime. Tai svajonių, kūrybiškumo, meno, romantikos laikas. Tačiau bus sunku aiškiai matyti situaciją, sukaupti dėmesį, išlikti ant žemės. Vertėtų daugiau būti gamtoje, jei tai neįmanoma, bent jau skirti laiko trumpai meditacijai.
A tiesa, klausėte dar dėl juodojo mėnulio. Ar verta dabar visiems Avinams baigti gyvenimą suicidu nei kęsti nepakeliamas kančias, kol jis ten keliaus. Aš tai galvoju, kad neverta, jokio juodo mėnulio nėra, anei balto. Tai kam bijoti to, ko nėra? Nepamirškite, tamsoje ir akmuo virsta buivolu.

Eiti prie įrankių juostos