Konsultacijos

Sausio 27 d.

Skirkite daugiau dėmesio savo gyvūnams, ypač katėms. Pats laikas iššukuoti kailį. Ir nauda, ir malonaus kasymo seansas. Taip pat daugiau dėmesio skirti reikia dekoratyviniams paukščiams, tokiems kaip papūgėlės ar pan. Nepalikite jų vienų laisvai skraidžioti po namus. Žodžiu, būkite naudingi savo gyvūnams ir jauskitės dėkingi visiems kitiems – nepamirškite taip jaustis ne tik širdyje, bet balsu padėkoti. Vakarą paskirkite virtuvei. Kad ir ką jūs ten darysite – valysite ar gaminsite. Tinka viskas. Tiesa, prieš tai užsukite į knygyną, tam irgi puikus metas. O po virtuvės pasimėgaukite geru filmu 🙂 Galiu parekomenduoti labai jaukų filmą ir kaip tik apie virtuvę – The Hundred-Foot Journey.

Nėr labai gera diena santykiams. Poroms tokią dieną verčiau pabūti atskirai. Labiau pavargęs šeimos narys lai vyksta kur pailsėti, o stipresnis pasilieka su vaikais. Santykiams tai išeis tik į naudą.
Nėra tinkamas laikas prašyti didesnio atlyginimo. Tai tikrai ne ta diena kai verta jaustis geresniu už kitus. Būkite tokiu kaip visi. Net ir Skorpionas tai supras. Dabar jo nebetenkins nuolat lipinama serijinio žudiko, psichopato ir seksualinio iškrypėlio etiketė. Jis dabar norės būti toks kaip visi. T.y. nuobodus (jo paties manymu). Nors šiandien sunkiausia bus tikrai ne jam. Šiandien visi ir vėl nemėgs Jaučio.
Tiesa, ne vieno viduje šiandien siautės maištininkas, ypač tai bus būdinga paaugliams. Todėl, mokytojai, būkite santūresni, jei nenorite sulaukti savo klasėje virstančių suolų. Naktį gali varginti košmarai, galite sapnuoti labai realistiškus sapnus apie dvasias. Po kurių bus jausmas, kad jos tikrai aplankė.
Reikėtų vengti impulsyvių veiksmų, labai gerai pagalvoti prieš kažką darant. Nors visumoje tai logikos, bet ir maištingumo, atradimų, socialumo, aktyvaus įsitraukimo, progresyvumo diena. Tiesa, ji gali atnešti ir nerimą, svyruojančią nuotaiką. Lengviau bus logiškiems, atviro mąstymo, lankstiems ir linkusiems keistis bei prisitaikyti žmonėms. Tai toks savotiškų išbandymų metas. Galima būtų pasakyti tarsi testas. Todėl užsiimkite šiandien svarbiais reikalais, neleiskite jūsų įtraukti į konfliktus ir dramas.

Ezoteriniu atžvilgiu tai geras laikas energetiškai valyti savo erdvę bei turimus kristalus. Tam tinka šaltas vanduo, smilkalai, Mėnulio vanduo, taip pat bet kokie kiti energetiniai valymai. Šiandien jūs galite sulaukti gerų patarimų iš kitų žmonių. Tai tarsi mokytojo balso diena. Tokio patarimo galite sulaukti ir sapne.
Būtų gerai skirti nors šiek tiek laiko meditacijai, jos metu pasistengti gerai įsiklausyti į save.

Skanaus vakaro 🙂

Eiti prie įrankių juostos