Konsultacijos

[:lt]Sausio 27 d. [:]

[:lt]Venera sudaro sąjungą su Plutonu tai partneriai jūsų gali paprašyti neįprastų dalykų seksualinėje sferoje. Tik nepamirškite, kad būriuotis draudžiama ir svingerių vakarėlių verčiau vengti. Šiuo metu apskritai geriau likti namuose, aišku, jei turite nuosavą kiemą, tai niekas nedraudžia į jį išeiti, bet toliau jau neverta kišti nosies be neišvengiamos būtinybės. Neverta savęs apsunkinti dienotvarke, nes vargu ar išsilaikysite. Jei blogai jausitės, prisėskite su žvake prie lango, ramiai stebėkite krentantį sniegą. Tiktų pasimelsti, ypač už kitus.
Dabar bus vertinama klasikinė prabanga ir gali šauti į galvą įsigyti antikvarinį automobilį, o gal ultra naują modelį užsisakyti, kuris dar tik gaminamas. Čia akimirkos nuotaikos, verčiau tokį sprendimą priimkite po keleto dienų. Na nebent tikrai nėra kur dėti tų atliekamų milijonų. Ką dabar verta pirkti, tai kažką, kas pasitarnaus kūno grožiui, pavyzdžiui, elipsinį treniruoklį.
Parūpinkite daugiau prasmingos veiklos vaikams, nepalikite šiuo metu jų kaboti prie kompiuterio – paskatinkite piešti, diktantą parašykite.
Maitintis šiandien rekomenduotina saikingai, bet badauti tikrai nereikia. Tinka vegetariška mityba, todėl vietoje mėsos pietums išsikepkite pievagrybių verčiau.

Tai prastas laikas politikams ir valdininkams. Problemų gali kilti per užmestą atsakyti dokumentą, neteisėtą sprendimą, gali apstulbinti pirmatakų paliktas „š“ ir t.t. Bet kokiu atveju tai nemalonumai darbe. Tas pat galioja ir tarptautinei teisei.
Nėr pats geriausias laikas kūnui, ypač jei esate pasilpę ir trūksta vitaminų. Ypač tai gali pasijusti naktį tarkim kaip suaktyvėjęs neramių kojų sindromas ar pan.

Rytoj (sausio 28 d.) mūsų laukia Mėnulio pilnatis Liūte. Na ir tai nėra daug žadantis palaimingas laikas. Tai gali būti toks netikėtas ir ne visai malonus minčių išgryninimo metas. Saulė šiuo metu sudarys sąjungą dar ir su Jupiteriu, kas automatiškai reiškia, kad Mėnulis sudarys neigiamą aspektą su juo irgi. Tai čia tarsi toks beviltiškas vilties laukimas….Primenu, kad Mėnulio pilnatis yra dalykams ir darbams užbaigti, atgyvenusius paleisti. Ir ši pilnatis bus tikrai sunki, nes Marsas sudaro neigiamus aspektus į visas minėtas planetas, o po to lyg jos tąsa vos už kelių dienų Merkurijus taps retrogradiniu. Jis prasidės sausio  30 d., ironiška, bet Mėnulis tuo metu bus Merkurijaus valdose – Mergelėje ir tai gali lemti staigiai užvirtusias situacijas – nesutampa faktai, skaičiai ir t.t. Veneros ir Plutono sąjunga šiuo atveju irgi nežada nieko gero. Užsibarikaduokite namuose. Kad aplinkiniai liktų saugūs, jei jums kils noras kažką nužudyti. Belieka tik tikėtis, kad Jupiteris vis tiek bent šiokią tokią pagalvėlę paties. Taip pat stiprėja Saturno – Urano neigiamas aspektas. Taip paprastai tariant jis veikia kaip primityviai suvokiama karma. Jei esate prisidirbę, laukite ateinančio atpildo. Vasario 1 d. prie Vandeniško vakarėlio jungsis ir Venera – pereis į Vandenio ženklą. Pirmiausia ji suartės su Saturnu (vasario 3 – 9 d.) ir jei šiuo metu jums šaus į galvą atnaujinti santykius su ex, turėkite omenyje, kad tai spąstai. Likimo egzaminas, tikrinantis ar įgijote bent kiek proto besimokydami gyvenimo mokykloje. O štai sekančios dienos po egzamino (vasario 9 – 15 d.) gali ir malonių staigmenų meilėje atnešti. Beje, tai bus tikrai įdomus laikas, nes vasario 11 d. mūsų laukia ir Mėnulio jaunatis Vandenyje ir tuo metu Vandenio ženkle bus šeši dangaus kūnai. Kas yra tikrai daug, labai daug. Taigi pasiruoškime tokiam kaip čia padoriai išsireiškus….na tarkim nusiteikim, kad keletas ateinančių savaičių bus tokios gan u..ž…p…..Nes visokių bjaurasčių bus ir daugiau. Pavyzdžiui, dabartinis neigiamas Saulės aspektas su Uranu. Kaip ten bebūtų, pilnatis laukia Liūte ir Mėnulis kausis su Saule Vandenyje, todėl tokiu metu galite būti verčiami išsižadėti savo įsitikinimų. Pasistenkite išlikti savimi.

Dar norėčiau pastebėti, kad šiuo metu auga ir tas augimo greitis maždaug kaip grybų po šilto lietaus įvairios sąmokslo teorijos, maištingos nuotaikos, troškimai nuversti valdžią. Aktyviai kursis propagandinės ekstremalios grupuotės ir kurstys kvailių įniršį. Pagrindinė versija bus, kad valdžia yra bloga ir ją reikia nuversti. Tokie dalykai per ateinančius metus vyks visame pasaulyje. Ir taip, aš sutinku, kad valdžios atstovai daugumoje yra korumpuoti ir parazituojantys asmenys arba tokiais tampa ten pabuvę. Bet dar aš pamenu, kad žmonijos istorijoje, na bent jau šios civilizacijos, žmonės dar niekada neturėjo tiek teisių bei laisvių ir tokio aprūpinimo. Ar jūs tikrai norite grįžti šimtmečiu atgal? Nes suardyta sistema būtent ten jus ir nublokš. Tam suvokti net nereikia labai daug proto. Rėksniai dėl skardaus balso ir keliamo triukšmo visada akreipia į save dėmesį, bet jei jūs jų klausote, jei jūs jais tikite, ar bent kartą pagalvojote, o kas po to? Juk esate praradę bet kokius išgyvenimo įgūdžius. Nuverskite tą „prakeiktą“ sistemą ir kur jūs atsidursite? Kaip išgyvensite žiemas be šildymo? Be maisto? Ar tikrai svajojate gimdyti šaltyje prie žvakių šviesos ir padedant savo vyresniems vaikams? O ką darysite susirgę? O kaip su nebaudžiamu nusikalstamumu? Juk verkšlenate, kad be trinka psichika be pramogų ir pagėrimo būryje draugų tai kaip planuojate išgyventi be medicinos, prikimštų parduotuvių, policijos, kuri atlekia vos pirštu pamojus ir alaus butelio prie televizoriaus? Rėksniai vadina tai prabudimu. Ir aš pritariu. Iš ties tai kvailumo prabudimas. Kai atrodo jau kvailystės ribos visiškai išsemtos, jos prasiplečia dar toliau. Viena moterytė man neseniai draskė akis ir rėkė – manęs nesučipuos, aš išeisiu į miškus. O tu šventas naivume, juk kai nebeliks masinės vakcinacijos dėl pasiutligės, pražūsite jūs ten per kelias dienas. Apskritai miškas yra įnoringas. Toli gražu ne visus jis draugiškai pasitinka. Bet pritvinkus žmogiškojo pasipūtimo ir arogantiško kvailumo norisi tik rėkti valdžia bloga. Po to tokie rėksniai verkia šlapiom kelnėm, bet jau būna per vėlu. Nes tie kas juos kursto, paaiškėja, kad lygiai tokie patys kaip ankstesni ponai, tik nesurištomis įstatymu rankomis.

Ech…na pabaikime kažkuo malonesniu. Nes tokią dieną tik karšta kvepianti vonia gali išgelbėti. Sielą gydanti vonia: 3 dalys rozmarino, dvi dalys levandų, 2 dalys rožių žiedlapių (būna pirkti džiovintų), viena dalis mėtų ir viena dalis cinamono.

Gero poilsio 🙂

Eiti prie įrankių juostos