Konsultacijos

Sausio 25 d.

Ryžtinga ir karinga diena. Bet teigiama prasme. Nes ši diena, o ir visas savaitgalis bus puikus gražus metas. Tiesiog tokiu metu auga žmonių pasitikėjimas savimi ir tai gali įtakoti norą kovoti dėl savo teisių, nesitaikstyti su valdžios struktūromis ir pan. Tačiau tai ir draugiškumo laikas. Tokiu metu jūs iš aplinkinių išgirsite savo atžvilgiu gerų žodžių, tačiau nebūkite „nagas“, pats irgi nepagailėkite.

Toliau tęsiasi geras laikas pirkti. Jei reikia žieminės striukės, tai tinkamas laikas į ją investuoti negailint. Ypač sėkmingas laikas ekologiškiems, aplinkai draugiškiems gaminiams. Sėkmės spalva – alyvinė. 

Tai toks labiau naminis laikas ir šį savaitgalį, taip pat ir šiandien verčiau praleisti namuose. Tikrai ne tas laikas kai verta ji „parduoti“ darbui, na nebent turite galimybę dirbti namuose. Tai daryti tinka.

Tai mažiau palankus laikas vaikams, nes tėvai bus vaikų atžvilgiu griežtesni, tai kas jau ir taip linkęs į geležinę valdžią, gali nubausti per stipriai. Siūlyčiau nuolat priminti sau, kad tokios bausmės kaip uždarymas vaiko tamsiame kambaryje ar palikimas be vakarienės buvo tinkamos viduramžiais, o šiais laikais jau nebetinka. 

Vis dar labai tinkamas laikas gilintis į astrologiją, turiu omenyje gilinti žinias joje, tai gali atverti nuostabų naują suvokimo vaizdą. Tačiau reikia turėti omenyje, kad bet koks dvasinis augimas turi savo pašalinį poveikį. Visų pirma jis bus nepakenčiamas sustabarėjusiems žmonėms aplink jus. Tokie iš jūsų gyvenimo trauksis. Jūsų noras būti savimi, tikru savimi, nusiimti negrįžtamai kaukes, išgąsdins tuos, kuriems kaukė yra tapusi antru veidu. Jie irgi pasitrauks. Ir net tai suvokiant, vis tiek tai gali būti skausminga. Tiesa, toks procesas nėra kažkuo asmeniškas. Tiesiog yra toks dėsnis, kuris lemia, jog panašus pritraukia panašų. Vadinasi, jei jūs keičiatės, žmonės, kurie labai nutolę nuo jūsų savo vidinėmis struktūromis, natūraliai kaip sakoma „atšoka“, jūsų vidinės savybės nebelaiko jūsų vienas prie kito. Ir būtent šis procesas daugelį sustabdo. Baimė prarasti. Nors ji visai be reikalinga. Nes tuščias vietas jūsų gyvenime užims naujos kokybės žmonės. Galbūt jų bus mažiau, bet tame irgi nieko keisto, nes kuo žmogus didesnis dvasiškai, tuo daugiau vietos jis užima (čia tuo vidiniu mastu). 
Taigi jei šiomis dienomis kažkas iš jūsų gyvenimo norės išeiti, pamojuokite skarele, nes jis tik atlaisviną vietą naujam, kokybiškesniam žmogui jūsų gyvenime.
Šis savaitgalis puikus laikas astralinei projekcijai, sąmoningam sapnavimui. 

Eiti prie įrankių juostos