Konsultacijos

Sausio 25 d.

Pamenu laikus iki 2020. Tuomet rašydavau kartais geras, kartais blogas dienos įžvalgas ir tie blogi dalykai būdavo iš šios dienos perspektyvų žvelgiant tokie mažutėliai…Pagavau šiandien save galvojant kada gi ateis laikas kai aš vėl rašysiu: šiandien bloga diena, nes gali šiek tiek pablogėti nuotaika keletui valandų 😀 Faktas, kad dar ne šiandien. Šiandien mes žingsniu arčiau siaubingo Saturno – Urano neigiamo aspekto. Kartais žmonės manęs klausia, kodėl jūs negalite pasakyti konkrečiai kas bus, jei pernai pasakėte, kad bus pandemija. Na bet su Uranu reikalai šiek tiek kitokie. Jo simbolika yra manęs nenuspėsite ir jo sritis yra netikėtumai, netikėti įvykiai. Todėl kad ir kokiame darinyje Uranas bebūtų, jo esmė nenuspėjamumas. Jis atneša tai kas bus netikėta. Na teoriškai Urano – Saturno neigiamas aspektas yra ir nusikalstamumo simbolis. Tai tikrai galime tikėtis siaubingų nusikaltimų tokiu metu. Tik tiek, kad tai nebūtinai palies asmeniškai. Kažkodėl rašant atmintyje iškilo senas filmas su Denzel Washington „Man on fire“. Nors gal ir nerekomenduoju dabar jo žiūrėt, visokie politiniai, šaudo – gaudo filmai tokiu metu gali stipriai suerzinti.

Na o kalbant apie šią dieną, tai vis dar veikia teigiamas Veneros – Neptūno aspektas. Kas reiškia, kad žmogus gali pasisemti teigiamų emocijų iš grožio, estetikos. Tam nereikia meno galerijų. Galima išeiti pasivaikščioti ir pasigrožėti žiemos raštais, dar geriau su kokiomis slidėmis, jei tik sniego bus ar su šunimis smagiai palakstyti.
Nuo pirkinių siūlyčiau susilaikyti, čia galimi paprasčiausi nepataikymai kai perkant internetu standartinį drabužį, šį kartą jį gausite kitokio dydžio. Tačiau jau tikrai tinka užsipirkti naujais vazonėliais, loveliais sėti sėkloms, planuoti kur ką statysite, konstruoti stelažus tam ir pan.
Šiandien rekomenduotina gyventi pagal dienotvarkę, taip bus lengviau nepasiduoti vidiniam chaosui. Nepažeidinėkite taisyklių, nes atrodytų nekaltas „ai man galima“, „niekas nepastebės“, finansiniu atžvilgiu gali baigtis labai liūdnai.
Tinkamas akmuo šiai dienai dūminis kvarcas, o geriau bent du tokie.
Deja, bet žvelgiant į visos savaitės perspektyvas tai pirmadienis geriausia savaitės diena….Vėliau situacija blogės, plius ketvirtadienį mūsų laukia Mėnulio pilnatis. Mes ir taip jau senokai gyvename nuovargio ar net visiško išsekimo laiku. Šiandien tai gali vis dar stipriai jaustis, nes Saulė nebaigė sąjungos su Saturnu. Tai apatija, entuziazmo trūkumas. Ypač stipriai tai gali jausti Liūtai. Tai pesimizmo, liūdesio, blokuoto kūrybiškumo laikas. Tokiu metu gali apimti jausmas, jog viskas baigiasi ir reikia pult gyvenimą gyvent, todėl gali būti apstu skubotų sprendimų tarkim tuoktis. Bet tikrai sprendimų apie santuoką dabar verčiau nepriimti, nes kai tik blogi laikai baigsis, nebesuprasite savęs kodėl tam ryžotės. Čia tik toks desperatiškas noras išgerti gyvenimą iki dugno. Verčiau užsidekite žvakę vakare, pasistenkite daugiau juoktis. Veiksminga būtų joga, bet tik tuo atveju, jei jūs suvokiate, kad tai ne tempimo pratimai, tai dvasinio tobulėjimo sistema.
Na o kalbant apie sveikatą, ar žinojote, kad hormoninį disbalansą moterims gali lemti vitaminų trūkumas? Todėl visada rekomenduotina išsitirti ir įsitikinti ar jums netrūksta vitamino C, D, B6 ir E. Ir nepamirškite į pirkinių krepšelį įsimesti avokado, citrinų, apelsinų bei greipfrutų 🙂

Paveikslėlis iš interneto

Eiti prie įrankių juostos