Konsultacijos

Sausio 24 d.

Na blogi laikai kaip ir apleidžia mus bent jau kuriam laikui. Tačiau šiandien gali dar būti kažkokių intrigų, nemalonių netikėtumų, konkurencinių kovų, pagalių kaišiojimo į ratus, apkalbų ir pan. Bet tai labiau jausis šio pasaulio didiesiems, o ne mažutėliams. Tai iš esmės, jei nesate stambesnio mąsto politikas ar pan. jau galite ramiau atsikvėpti ir džiugiomis nuotaikomis laukti savaitgalio. Tik rekomenduočiau šiandien jokiais būdais nemeluoti ir sakyti tik teisybę į akis, net jei žinote, kad dėl to susipyksite amžinai. Tiesiog kiekvienas šiandienos melas atsisuks prieš jus pačius vėliau su didele jėga.

Jau galima atnaujinti pirkimus. 

O šiaip būtų baisiai naudinga nors trumpai pabuvoti šiandien gryname ore. Nepaisant baisaus šalčio 😀 Sveika būtų ir kūnui, ir sielai. Visumoje tai ir šiaip gan džiaugsmingas laikas. Išnaudokite jį atokvėpiui. 

Avinui šiandien didybės ir atvirumo laikas. Jis tokiu ir jausis. Judės labai greitai, vaizduos nepriklausomą, net jei yra absoliučiai priklausomas nuo kitų valios. Jausis laisvas.

Jautis šiandien jausis sexy, net jei su tuo neturi nieko bendro. Bus švelnus, bus paprastas ir žemiškas.

Dvyniai gali pasidaryti naują tatuiruotę ar kažką pan. Daug juokaus ir bus žaismingi. Irgi norės daugiau erotikos, todėl vietoj tradiciškai dėvimų kelnių gali užsidėti trumpą sijoną. Dvyniams tai puikus laikas užsiimti meninės veiklos technine puse, bet šiandien jie bus pernelyg aktyvūs, kad galėtų išbūti vienoje vietoje ilgesnį laiką ir vietoj konstruktyvaus darbo gali pradėt savaitgalį švęsti gerokai per per anksti.

Vėžiai bus patikimi. Kels pasitikėjimą iš pirmo žvilgsnio. Ypač tas dramatiškas jų žvilgsnis. Baltos spalvos drabužiai angelo įvaizdį šiandien sustiprintų dar labiau, ir sėkmės daugiau pritrauktų. Tiesa, vargšams Vėžiams tai ne koks laikas meilei.

Liūtas šiandien bus žvaigždė ir elgsis kaip pasaulinė žvaigždė. Visi žiūrės tik į jį, širdyje nekęs, bet į akis šypsosis ir meilikaus.  Šiandien jam būtinai reikia susitvarkyti plaukus ar pasidaryti įspūdingą šukuoseną. Plaukai šiandien jo sėkmės ženklas. 

Mergelė šiandien bus paprasta, kukli ir protinga kaip niekad. Gal todėl tyliai stovės šešėlyje. Bet pastebės net pačią mažiausią smulkmeną, kurs skrupulingas sąmokslo teorijas, ypač apie didesnio susidomėjimo objektus. Taip kad verčiau pirmą pasimatymą jai atidėti geresniems orams. Gaila, nes atrodys gerai ir vers kitus manyti, kad yra be galo vertinga. Tiesiog sugadins viską tuo savo nepakenčiamu įpročiu kabinėtis prie smulkmenų.

Svarstyklės atrodys gražiai ir tvarkingai. Ir visiems patiks. Bus švelnios, tačiau neteks įprasto drovumo jausmo ir pasitikės savimi kur kas labiau nei visada. Nepaisant to, ant jų vis tiek bus lengva „užstumti“ ar nachališkai joms užsilipti ant galvos.

Skorpionas jausis išsekęs. Jo akyse atsivers viso pasaulio kančia. Kažkas baisaus nutiks jo plaukams, jie veiks savarankiškai. Šiandien Skorpionas kur nors užsidarys. Gal savyje. 

Šaulys jausis atsipalaidavęs ir pailsėjęs. Todėl su malonumu eis pasportuoti. Bus šiek tiek „pasikėlęs“ ir mažumėlę bjaurus. Ir siaubingai atviras. Šiandien iš jo niekų darbas bus išpešti bet kokią paslaptį.

Ožiaragis bus tikra „kalė“ ar „kalinas“. Ir kaip niekad stiprus. Verčiau jau jo nekliudyti, nes tikrai pasigailėsite. Šiandien jis nenugalimas ir agresyvus. Šiandien jis bus gerbiamas.

Vandenis persistengs su apranga. Todėl žmonės keistai į jį žiūrės. Pats jis galvos, kad viską žino geriau už visus. Bus visiškai atsipalaidavęs, nedės nei menkiausių pastangų niekur ir galvos, kad yra nesuvokiamai tobulas.

Žuvys bus svajingos, šiek tiek žioplos, gal dėl to puikios nuotaikos. Bet joms ten viskas greit keisis, gali staiga vėl susipainioti savyje ir pamiršti, kad šiandien juk puikios nuotaikos diena ir nuo ryto pasižadėjo sau šypsotis. Galiausiai pradės jaustis bejėgėmis.

Šiandien ypatingai gera diena gilintis į astrologiją bei astronomiją. Šiuo metu gali gimti niekada nepraeinanti ir beprotiška meilė šioms disciplinoms. 

Eiti prie įrankių juostos