Konsultacijos

Sausio 24 – 26 d.

Ne pats geriausias laikas mokytis, įvairūs suplanuoti seminarai, kursai gali neįvykti, vėluoti ar tiesiog būti kitų nesklandumų. Šiomis dienomis kils daug klausimų, ieškosite atsakymų, būsite linkę permesti atsakomybę kitiems. Bet visumoje tai nėra tragiškai blogas laikas, tokiu metu smūgiai tarsi ir atlaikyti, sunkumai išgyventi, reikia tiesiog eiti toliau.
Geras laikas muzikai, tinka įsigyti atributikos su mylimų atlikėjų vaizdais, logotipais ir pan. Kad ir paprasčiausią maišelį, tai gali tapti mielu talismanu.

Vandenis šiomis dienomis išgyvens mizantropijos priepuolį ir gali net neatsiliepti telefonu, besimėgaudamas mintimi, kad štai kažkas jo ieško, dėl jo pergyvena, o jam pagaliau vėl viskas visai dzin.
Saulė šiuo metu keliauja Vandenio ženklu, ten pat pereis ir Mėnulis. Iš pradžiu jis prisijungs prie didžiosios Saturno/Plutono konjunkcijos, o vėliau stos jaunatis.  Taigi diena bus gan maištinga, kupina nutrauktų santykių ir netikėtumų. Saulė vis dar sudaro neigiamą aspektą su Uranu, todėl gali jaustis nerimas, ateities baimė. Galite galvoti apie ateitį, bet seni dalykai neleis žengti žingsnių į priekį, kitaip tariant tas nerimas, kad nepavyks. Gali ateiti netikėtų naujienų, galite sužinoti netikėti netikėtų apkalbų. Tiesa, situacija gerina vis dar vykstanti Veneros – Jupiterio teigiama sąjunga, todėl bus ir pasitenkinimo, džiaugsmo, sėkmės ir laimės. Tačiau su rizika persivalgyti, išgerti ir išleisti per daug. Tai galioja visam savaitgaliui. Mano patarimas būtų mylėti labiau, norėti daugiau, lipti aukščiau, šokti tarsi tai būtų paskutinis šokis, rizikuoti, nebijant nukristi. Kitaip tariant pasistengt išnaudoti šio puikaus aspekto veikimą. Nors visumoje nesiūlau laiką leisti begalinėse linksmybėse, verčiau vakare išeiti ramiai pasivaikščioti ir pasigrožėti naktiniu Mėnulio. Mityboje vartokite daugiau baltymų, taigi kiaušiniai puikiausias pasirinkimas šiam laikui. Tai išskirtinis laikas gyvūnams, ypač šunims, taip pat naminiams gyvuliams, tokiems kaip avys ir pan. Tiesa, jei šuo yra plėšrūno simbolis, tai jūsų augintinis šiuo metu gali pasižymėti tarkim neeiliniu intelektu ir jus maloniai nustebinti. Tuo tarpu žoliaėdžiams laikas pavojingesnis ir jų priežiūrai reikia skirti daugiau dėmesio.
Trumpai šį kartą, tradiciškai į savaitės pabaigą jaučiu nepakeliamą nuovargį. Linkiu ir sau, ir jums gero poilsio, kad naują savaitę pasitiktume su nauja jėga 🙂

Eiti prie įrankių juostos