Konsultacijos

Sausio 22 – 24 d.

Pagaliau savaitgalis. Jis mus pasitinka šviesesnėmis nuotaikomis. Tikrai nepradėkite laikytis dietų, nes tos šviesesnės nuotaikos atneš ir didesnį apetitą bei kažkur dingusį sotumo jausmą. Nepadės ir litrais geriamas vanduo. Verčiau ruoškitės daržo darbams. Oi ne, tiems per anksti, bet jei daržo neturite, jūs jau galite. Pavyzdžiui, pasisėti agurką, kurį vėliau išnešite į įstiklintą ir šiltą balkoną. Gal dar vėliau pas jus atskris bitė. Bitės visada yra gerai. Net ir gyvendamas mieste jūs galite užsiauginti kažką balkone ar ant palangės. Juolab, kad dabar yra ir adaptuotų sėklų namams. Esmė čia ne tame, kad derlius jūsų bus mažiukas. Esmė, kad jūs auginsite augalus ir kad būsite šalia augalų. O tai jau žingsnis į kitokį gyvenimą.
Beje, dar kalbant apie mitybą. Ezoterikoje propaguojama saikinga mityba ir laikomasi principo, kad valgyti reikėtų tris kartus dienoje. Pirmas kartas per tris valandas nuo saulėtekio ir tai turėtų būti gyvulinės kilmės maistas (ne, ezoterika neteigia, kad dvasiškai tobulėjantys privalo būti vegetarais. Čia sektantų išmįslas), angliavandeniai. Žodžiu, rimtas ir kaloringas maistas toks kaip mėsa, bulvės, ankštiniai, riešutai. Antrasis kartas turėtų būti valgomas tarp 11 – 14 valandos. Tai saikinga maisto porcija, tarkim mažas kiekis salotų, nes didesnis  ir sunkesnio maisto kiekis sukels nuovargio jausmą dėl aktyvaus virškinimo proceso. Ir trečiasis kartas – dvi valandos iki saulėlydžio – baltymai, pavyzdžiui, kiaušiniai. Tokiu metu nebegalima valgyti angliavandenių, nes jie sutrikdo miegą, suteikdami per daug energijos. Aš asmeniškai stengiuosi šio ritmo laikytis (ne visada pavyksta 😀 ) ir turiu pastebėti, kad tai tikrai suteikia kur kas daugiau energijos ir žvalumo.
Šias dienas leiskite ramiai, žiūrėdami filmus.
Meilės reikalus atidėkite į šalį. Šiuo metu gali apnykti abejonės ar su tinkamu žmogumi esate. Santuokos sudarymui tai ne koks laikas. Nors labai geras laikas fotografijai ir nuotaka galėtų pasidžiaugti bent jau puikiomis nuotraukomis. Tiesa, nepaisant rekomendacijos, šiuo metu vis tiek galimi stiprūs įsimylėjimai 😀
Venkite kaimynų, šiuo metu jie gali elgtis bjauriai. Na nebūtinai jums kenkti. Jums jų elgesys gali būti atgrasus, nepriimtinas. Arba galite netikėtai pastebėti, kad jie jau seniai kažkur dingę. Tai prastas laikas sveikatai, tikrai rekomenduočiau į gydymo įstaigas vykti tik jei tai būtina. Čia galimi įvairūs nemalonūs incidentai ir absoliučiai visos blogybės, kokios tik gali būti, netgi neteisėti dalykai. Tačiau tai linkamas laikas labai gilioms dvasinėms praktikoms. Tokiu metu tikrai galima pasiekti ramybę ir susitaikymo jausmą. Suvokimą, kad viskas yra gerai, viskas yra teisinga, tavęs tiesiog nebedomina su tavimi nesusiję reikalai. Tai tokia trapi, neįtikėtino jausmo būsena kai išsivalo visas purvas viduje ir tu tampi kažkuo šviesiu, šiltu ir teigiamu. Taikoje su savimi, savo aplinka, apskritai su pasauliu. Aš tai nemeluosiu ir nesigirsiu, kad visą laiką gyvenu tokioje būsenoje, nes dažniausiai kaip tik taip nėra 😀 Ir tokias akimirkas išgyvenu tik kartais gilių praktikų metu. Iš kitos pusės, aš niekad nesu sutikusi žmogaus, kuris visą laiką sugebėtų joje egzistuoti (o patikėkit, įvairaus plauko šventųjų esu pažinusi minias). Aš galvoju, kad tokia būsena ir neįmanoma šiame pasaulyje visą laiką kai žmogus taip glaudžiai surištas su materija ir buitimi. Tokios patirtys ateina tik kaip suvokimo galimybė, kad egizstuoja ne tik ši erdvė ir šis laikas. Kaip sakydavo mano mokytojas – tai suvokimas ne šio pasaulio ❤Šių dienų akmenys – numitas, granatas almandinas, sugilitas.

Neblogai jausis Vandenis, kuris tiesiog kibirkščiuos kūrybiškumu bei genialumu ir demonstruos tai savo veikloje. Apskritai tai puikus laikas darbui Vandenio sferoje, tokiam kaip ateities atradimai, išradimai. Ir šį Vandenio sezoną mes sulauksime tikrai neįtikėtinų naujovių. Kas žino, gal teleportacija taps realybe ir pakeis paštą? Nusiperki kažką internetu ir akimirksniu tau teleportuoja siuntinį 🙂
Šiomis dienomis Marsas vis dar sudarys sąjungą su Uranu, o Saulė su Saturnu ir abu šie sudarys neigiamus aspektus su Uranu, tuo tarp Jupiteris tokį sudarys su Marsu bei Uranu. Tai vis dar netikėtos „audros“. Nors šiuo atveju aspektai su Marsu trumpalaikiai, todėl pakankamai silpni ir kol kas be pavienių nelaimių kaip nedidelis sprogimas Madride ar keletą kraupių avarijų bei internetą drebinančių skyrybų neįvyko (taip, tai tragedijos, aš tiesiog kalbu apie masinius įvykius), tai reikia tikėtis, kad ir ateinančias kelias dienas pavyks išgyventi be didesnių masinių tragedijų, nes Marsas gan greitai nutols savo keliais. Iš kitos pusės, tiek daug neigiamų aspektų su Marsu tai besikaupianti įtampa. Kažkas tokio kaip į kampą speičiamas žvėris ir laikas tikrai pavojingas. Todėl aš ir rekomenduoju likti saugiai namuose, užsiimti kūrybine veikla, kišti rankas į žemę (sėklos) ir užsiimti augalų auginimu (tinkamas laikas pirkti sėklas, taip pat medžio gaminius kaip tarkim iškabą prie vartų). O kai būsite provokuojami, lėtai suskaičiuokite iki dešimt prieš atsakydami. Dabar tikrai netinkamas laikas kariauti. Verčiau apsikabinkite artimą žmogų ir ramioje tamsoje stebėkite žibančias miesto šviesas.

O pabaigti šį kartą norėčiau Hermio Trismegisto žodžiais – kaip aukštai, taip ir žemai; kaip viduje, taip ir išorėje; kiekvienas organizmas yra visa visata.

Eiti prie įrankių juostos