Konsultacijos

Sausio 21 d.

Nauja savaitė – nauji vargai. Ši diena labai pavojinga sveikatai. Tokiu metu atsinaujina chroniškos ligos, ypač visokios skausmingos, nepatogios, nors nebūtinai pavojingos. Taip pat tai tikrai blogas laikas turintiems padidintą kraujospūdį, nes jis gali kilti dar labiau. Šiandien jau reikia ypatingai save prižiūrėti, jei blogai jaučiatės, nenumoti į tai ranka.
Šiandien bloga diena tuo, kad kažkas gali pamatyti tai, ką jūs bandote nuslėpti, pavyzdžiui, susirašinėjimą su kitu asmeniu, jūsų darbą, kuris turėtų likti įmonės paslaptimi, jūsų kursinį darbą ir nukopijuoti bei t.t. Jeigu turite, ką slėpti, tai šiandien nedelsiant ištrinkite viską, kas galėtų jus sukompromituoti. Jeigu norite išlaikyti paslaptyje kažkokius darbus, perkelkite juos į laikinas laikmenas, nepalikite kompiuteryje, kur bet kuris kolega gali pažiūrėti ir t.t. 
Tai ne dietų diena. Tradicinis priešnuodis sunkioms dienoms yra skanios dienos – kakava su zefyriukais, spintelėje užsilikusi karamelinė Kalėdų senio lazdelė ar glazūruoti riešutai dabar bus pats tas vaistas gyvenimo pelėsiui nuplauti.
Šiandien reikia ypatingai stengtis mokytis, ypač moksleiviams, nes tai sunkumų moksle diena ir ji paprastai stipriai veikia vaikus bei paauglius, suaugusiems poveikis šiuo atžvilgiu nėra stipriai juntamas. 
Visiškai netinkamas laikas užsiimti biurokratinių reikalų tvarkymu, apskritai bet kokių reikalų, susijusių su valstybės ir savivaldybės įstaigomis tvarkymu. 
Vakar skaičiau daug gąsdinimų dėl Mėnulio užtemimo. Gal tiksliau būtų pasakyti daug pezalų. Tai galiu paguosti, kad vienintelis poveikis, kurį jis daro yra blogesnė nuotaika keletui valandų. Dangaus kūnų veikimo principas yra toks – kuo greičiau juda, tuo silpniau veikia ir atvirkščiai. Niekas nejuda taip greitai kaip Mėnulis. Keista tik, kad šį esminį principą „astrologai“ pamiršta praktiškai per kiekvieną Mėnulio pilnatį ir pradeda prognozuoti karą, marą ir badą. Patikėkite, Mėnulio pilnatis, Mėnulio užtemimai yra kaip tik tai, ko jums mažiausiai reikia bijoti. Čia tas pats kaip gąsdinti žmogų, kad šis menkutis katės įdrėskimas jį nužudys. Apskritai ir tą stipresnį poveikį nuotaikai jaučia tik ženklai, kuriuose darinys susidaro, šį kartą tai Liūtas bei Vandenis. Tai geriausia, ką jūs galite daryti tokiu laiku tai miegoti. Pramiegoti blogos nuotaikos valandas. Dabar jau to daryti nebereikia. Čia ateičiai.
Pati sunkiausia diena šiandien Ožiaragiams. Ir tikrai ne dėl Mėnulio, Mėnulis jiems dzin. Tiesiog tai klaidų ir neteisingų pasirinkimų diena. Kad ir kokį kelią šiandien pasirinksite, jis vis tiek bus neteisingas. Todėl šiandien nepriimkite jokių sprendimų ir nesirinkite jokių kelių. Šiandien tiesiog būkite, pastovėkite kryžkelėje. Nes kaip sakoma skubos darbą velnias garantuoja. Jei nueisite neteisingu keliu, vėliau teks grįžti atgal ir eiti iš naujo. Taip kad laiko nesutaupysite. Kol kas ilsėkitės.
Žvelgiant iš ezoterinės pusės tai tikrai sunkus laikas, tačiau būtent tiems, kurie eina ezoterikos keliu ir yra pasirinkę tą vadinamą dvasinio kario kelią. Ir kuo daugiau žmogus yra sukaupęs žinių, tuo didesnis dvasinis išbandymas gali tokiu metu ateiti. Vėl gi, pabrėžiu, kalbu apie aukštą lygmenį ezoterikoje – buvimas vegetaru, keleto knygų perskaitymas ir pan. to tikrai neparodo. Ir čia rašau tiems, kurie supranta, ką aš rašau. Grįžtant prie temos – tai laikas, kuomet žmogus, einantis jau minėtu keliu, turi parodyti ar jis pakankamai išmoko ir jo gyvenime nebeliko savigailos bei apgailestavimų dėl bet kokių įvykių praeityje. Ar jis pakankamai aiškiai suvokia, kad pasirinkus konkretų kelią, jo visas jo tolimesnis kelias bus sudarytas tik iš kovų. Ir tai nėra nei gerai, nei blogai. Tai jo paties pasirinkimas. Kova yra tiesiog kova, laimi vieną ir gali eiti į aukštesnį ringą arba likti tame pačiame, kol laimėsi. Kario kelias tai nėra tas kelias, kuomet pradedama skraidyti, teleportuotis, žudyti žvilgsniu ir t.t. Kario jėga yra gebėjimas valdyti savo emocijas ir jausmus. Tai, ką žmogus vadina laime, kariui tai tik bereikalinga emocija. Jo tikslas yra išlikti visą laiką pastovioje būsenoje, jo tikslas stiprėti taip, kad jokie gyvenimo vėjai nei uraganai jo neišjudintų iš vietos. Tai labai sunkus kelias, nes visų pirma tai vienatvės ir atsižadėjimo kelias. Vardan ko? Šito aš pasakyti negaliu 🙂 Tai reikia pamatyti patiems, savo vidinėmis akimis. Bet galiu parekomenduoti lengvos formos knygą, Realiai tai tėra pasaka, o ne rimta ezoterika. Tačiau bendram vaizdui susidaryti tiks – Carlos Castaneda „Kelionė į Ikstleną“. 

Eiti prie įrankių juostos