Konsultacijos

Sausio 2 d.

Labai graži, švelni diena – moteriškumo triumfas. Puiki diena moterims bet kuria prasme. Ypatingai išdidžioms, jaučiančioms stiprią savo vertę – kaip sakoma toms, kurios karalienės sieloje. Bet ir tos, kurios jaučiasi tik nereikšmingomis tarnaitėmis, šiandien savyje gali atrasti kur kas daugiau. 

Dvasiniu atžvilgiu tai irgi pakankamai geras laikas, tiesa, šį mėnesį bus toks augantis fanatizmas ir jau dabar kai kurie žmonės pradės užsiciklinti ties idėjomis, siekiais, tikslais. Deja, nebūtinai gerąja prasme. Sveikas fanatizmas labai retas reiškinys.Todėl dauguma tiesiog rimtus tikslus pavers cirku ir tiek.

Tai sunkus laikas medicinos darbuotojams, ypač žemesniojo sluoksnio – slaugytojams. Galimos problemos darbe, kurios prives prie finansinių nuostolių. Tai mėnuo, kuomet medicinos srityje ypač lengva padaryti lemtingų klaidų. Tačiau tai gali būti ir tiesiog varginantis, sekinantis mėnuo be kažkokių tragiškų pasekmių, dirbantiems šioje srityje. Vis tik būtinas padidintas atsargumas.

Šventinis laikotarpis jau baigėsi ir dabar prasidėjo laikas, skirtas dirbti, dirbti ir dar kartą dirbti. Likusias dienas iki savaitgalio reikia pamiršti malonumus, laisvalaikį ir pramogas bei atsidėti darbams. Nes tinginių dabar laukia sunkios dienos. Ir lengviausia dabar bus Avinui, kadangi išaugs jo darbingumas, aktyvumas, intelektiniai gebėjimai.
Tai ypatingai svarbus laikas Ožiaragiams, visų pirma, todėl išaugs poreikis dar labiau viską kontroliuoti, versti aplinkinius laikytis disciplinos, o pat dar žiauriau kontroliuoti asmenines emocijas. Šiuo metu Ožiaragius (iki savaitgalio) gali varginti gan stipri paranoja ir jis visur matys priešus.

Kalbant apskritai tai sausis nebus labai lengvas mėnuo, ypatingai emocine prasme. Emociniu atžvilgiu tai tarsi lipimas žemyn, kurį vainikuos Mėnulio pilnatis sausio 21 d. (stipriausia diena). Ir iki to laiko kaip sakoma gali norėti vis labiau vilku kaukti. Nes tai vienatvės laikas. Dvasiškai pažengę žmonės tokiu metu atsisako bereikalingų santykių, pančių ir pan. ir atranda laisvę vienatvėje. Gal tas laikas nebus malonus ir kelias į laisvę bus stiklo šukėmis klotas, tačiau rezultatai bus įspūdingi. Tuo tarpu kitiems tai gali ateit kaip nutrūkę santykiai ir kankinanti vienatvė po jų. Nebūtinai meilės, gali tai būti ir draugystė, darbo santykiai ar pan. Bet esminis mėnesio simbolis yra vienatvė – sąmoninga ar priverstinė, atnešanti laisvę arba kančią. Vis tik tai moterų mėnuo ir jis bus lengvesnis moterims. Ypatingai stiprioms. Ten kur moteris turės būti stipri, vyrui prireiks tiesiog nepalaužiamos jėgos. Ir ypatingai tai blogas laikas silpniems vyrams (pabrėžiu, kad turiu omenyje ne fizinę jėgą). Šalia stiprių moterų dabar galės išlikti tik beprotiškai stiprūs vyrai. Apskritai meilei, santykiams šis mėnuo nelabai tinkamas. Ypatingai, jei santykiai remiasi fiziniu potraukiu. Tokiu metu gali vienas kitą sutikti labai dvasiškai pažengę žmonės, tačiau ten kur valdo jausmus tik fizinis pradas, gero neverta laukti. Beje, labai nesunku bus pasitikrinti, nes jei du žmonės bent kažkiek vidine prasme prabudę, nematomos jėgos darbą „nudirbs“ už juos – aplinkybės klostysis tarsi savaime, mistiškai kažkaip viskas susidėlios ir nuspręsta bus už juos. Nors daugeliui tai sunkus laikas meilės atžvilgiu, tačiau būtent tokiu laiku gimsta meilės, apie kurias amžiais kalba visas pasaulis, tai laikas kuomet gali susitikti dvi labai ypatingos sielos, tačiau tai nereiškia, kad jų meilė bus kaip pasaka. Deja, realybėje pasakos dažnai būna gan liūdnos ir trumpos. Tačiau tai tikrai laikas, kuomet bet kuri moteris turi šansą pražysti ir iš piktžolės tapti didinga rože. 
Automatiškai tai ir įkvėpimo laikas poetams, dainų autoriams. Tokiu laiku gali gimti išskirtiniai kūriniai. Taip pat tai tinkamas laikas fotografuoti ir fotografuotis, geras laikas cirkui.

Eiti prie įrankių juostos