Konsultacijos

Sausio 2 d.

Taigi kas mūsų laukia šiandien. Tai labai svarbi diena politiniu atžvilgiu. Išoriškai nebūtinai tai turi būti matoma, bet tokią dieną sudaromi susitarimai ir priimami sprendimai, kurie turės esminę reikšmę ateičiai. Labiau nesiplėsiu, nes iš esmės ta tema pasisakiau vakar dienos įraše, kas neskaitėte, galite pasiskaityti plačiau apie tai kas mūsų laukia ateinančiais metais. O šiaip savo esme diena praktiškai identiška vakarykštei. Ir viskas, ką parašiau vakar, vis dar tinka ir šiandienai.
Papildomai paminėsiu, kad šiandien gera diena apsipirkinėti vyrams. Taigi pats laikas pradėti naujus metus su naujais stilingais marškinėliais. Dienos spalva – pilka. Taip pat tai gera diena pirkti paveikslus.
Tai vis dar gera diena švęsti, sveikinti vieni kitus, tai sunkius darbus galite drąsiai atidėti, jei tik turite supratingus vadovus. Taip pat tai gera diena viskam, kas susiję su mokesčiais, išmokomis. Todėl jei turite nesutvarkytų finansinių reikalų, imkitės jų dabar. Jei jų neturite, pats laikas apsišviesti, kokie gi nauji mokesčiai ir išmokos mūsų laukia šiais metais.Savijauta turėtų būti nebloga, dabar gan aiškiai atsiskleis charakterio bruožai – pasyvūs žmonės dar labiau sulėtės, bus dar nuolankesni, aktyvūs – dar aktyviau ieškos naujų sprendimų ir naujų veikimo būdų, o sėkmingiems – dar labiau seksis.
Tai išskirtinis laikas Šaulio tipo asmenybėms, kurios sulauks daugiau dėmesio, gerų dalykų iš draugų, malonių staigmenų.
Kalbant apskritai tai tokia tarsi prisikėlimo diena, tie, kuriems pastarasis mėnuo buvo itin sunkus, dabar gal ir drebančiomis kojomis, gal kaip reikiant apipešioti, bet kelsis iš balos pamažiukais. Šiandien jau toks tikrasis pradžios laikas ir jis atneš daugiau šypsenų. Tarp kitko, tai puiki diena astrologijai!!! Be to tokią dieną aplanko mintys apie praėjusius metus ir pasididžiavimas nuveiktais darbais ar pan. Tai puikus laikas pasigirti  t.y. priminti kitiems, dėl ko turite savimi kuo didžiuotis. Tokia savotiškai maginė diena, kupina svajonių ir išprotėjimo gerąja prasme. Tai puikus laikas skaityti knygas. Tokią dieną brangiems žmonėms reikia atvirai parodyti savo jausmus, ypač partneriams, kurie jus tikrai vertina ir laiko jus nuostabiu žmogumi. Puikus laikas menui – rašyti, piešti, statyti, dainuoti. Puikus laikas gyventi taip kaip norisi. Tokią dieną galite nustebinti patys save gerąja prasme. Geras laikas eiti į dvasingos muzikos koncertus, na ten varpai ir panašūs dalykai. Jei grojate ar dainuojate patys – surenkite koncertą artimiesiems ir draugams. Tik turėkite omenyje, kad šiuo metu labiau tinka meditacinė muzika nei metalas.
Geros dienos 🙂

Eiti prie įrankių juostos