Konsultacijos

Sausio 19 d.

Kažko labai gero apie šią dieną nepasakysiu. Visų pirma gali sutrikti miegas ir net jei iki šiol jūsų nepažadindavo net fejerverkai, dabar užmigti neleis net tyliai per lubas sklindantis kito būsto kaimyno knarkimas. Ir miego problemos gali būti pačios įvairiausios.Bus stiprus noras išlaidauti, ypač drabužiams. Tai kad nenusipirktumėte visos parduotuvės, verčiau iškart sau pažadėkite vieną suknelę ir taškas. Na gerai, dvi. Bet dar geriau šiandien būtų tiesiog apsižiūrėti 🙂
Šią dieną reikia leisti labai ramiai – šiek tiek pasivaikščioti būtina, bet tai turėtų būti lėtai ir trumpai. Geriausia užsiimti tokia pasyvia veikla kaip mezgimas, nors jis ir apskritai šiandien veiksmingai malšins stresą. Virtuvės ir gaminimo venkite, tokią dieną reikia maitintis labai saikingai. Bus labai sunku susikaupti, o hiperaktyviems žmonėms tai net nežinau, gal geriau save grandinėmis prisirišti, kad nepuldinėtumėte prie trūkstančio veiklų iš karto plius dar keletą. Šiandien tikrai neverta priimti sprendimų dėl naujo darbo, naujų studijų, imtis naujos veiklos. Verčiau deginkite žvakes, garinkite eterinius aliejus, kartokite pozityvias afirmacijas. Pavyzdžiui: tegul ši diena atgaivina mano sielą ir apsupa mane teigiama energija. Afirmacijai pakanka vos vieno sakinio ar net kelių žodžių. Kuo ji trumpesnė, tuo lengviau įsisavinama. Vartokite mėgiamas žoleles.

Bus daug nesutarimų. Galima gal sakyti, kad nesutarti su aplinkiniais šiandien yra normalu. Keista būtų sutarti. Ypač tas galioja politikams. Padėtį dar labiau aštrins Mėnulis Avino ženkle. Tai ne tik gera terpė bujoti konfliktams ir nesutarimams, tai ir bloga terpė sveikatai. Jupiteris sudaro neigiamą aspektą su Uranu ir šiuo metu šis darinys labai stiprus. Tai fanatizmo laikas. Maišto, prievartinės jėgos laikas. Tai tarsi kibirkštys virš sausos žolės. Tokiu metu tikrai neičiau į pasimatymą su nepažįstamu žmogumi. Na, laimei, karantinas tokius dalykus draudžia ir taip. Urano neigiami dariniai visada augina seksualinės prievartos tikimybę. Tai labai blogas laikas religijai ir jos sustabarėjusioms dogmoms. Iš kitos pusės, gal galima sakyti, kad dievas dabar tarsi sportinio įniršio apimtas futbolininkas siautėja futbolo aikštėje. Nors ne, man tai nepriimtina. Nereikia kaltinti dievų dėl savo paties netinkamų veiksmų. Jie čia ne prie ko. Viską sau daro patys žmonės. Įdomu, kad toks laikas nepaliečia senųjų tautos religijų. Dabar jos kaip tik tarsi sustiprėja. Tai blogas laikas ir sutuoktiniams ar gyvenantiems kartu asmenims, nes tokiu metu žmonės trokšta daugiau asmeninės erdvės. Idealu, jei jūs gyvenate kokiame vienkiemyje  vienas ir turite begalinius plotus laisvės. Iš pavienio individo pozicijos, kadangi tai nusivylimų diena, aš patarčiau nesureikšminti jei jūsų kažkas nesupranta. Juk buvo begalė žmonių, iš kurių savų laikų juokėsi ir jų nesuprato. Pavyzdžiui, Piragoras, Niutonas, Kopernikas, Galilėjus, Sokratas, Liuteris. Dabar jie amžiams likę žmonių atmintyje kaip asmenybės, žmonijai nešusios šviesą. Jei kažkas jūsų nesupranta, tai nereiškia, kad jūs esate neteisus. Galbūt kiti iki jūsų dar neužaugo. Kartais tai tik ženklas kaip toli priekyje jūs einate 🙂

Įdomus istorinis faktas – vienas didžiausių visų laikų imperialistinių užkariautojų ir gal galima būtų teigti genocido pradininku (o ką jūs vis dar naiviai jį laikote puikiu pavyzdžiu?) savo kelionę pradėjo 1942 rugpjūtyje, kuomet irgi susidarė neigiamas Urano/Jupiterio aspektas. Astrologinis aspektas duoda pradžią kažkokiai eigai. Tai kad jis susidaro šiuo metu, nereiškia, kad dabar kažkas įvyks ir pasibaigs. Taip pat kaip Saturno/Plutono konjunkcija davė pradžią pandemijai, kuri seniai pasibaigus, o pandemija tęsiasi iki šiol. Taigi tikėtina, kad mūsų irgi laukia nauji užkariavimai ateityje. Nors nebūtinai tai turi būti susiję su Lietuva. Bet kokiu atveju tai laikas, kuris atneša šūvius, žmogžudystes ir kitus negerus dalykus ir paprastai tai būna susiję su aukštesnio rango pareigūnais, politikais, žinomesniais žmonėmis ar pan., kadangi tokie įvykiai padaro įtaką masėms.
Šiuo metu ugnies ženklai ir tie, kurie turi stiprų, išraiškingą Merkurijų bus sunkiai pakenčiami kitiems. Ką jie darys? Ai tai čia tiesiog tas jų tiesos sakymas į akis…O apskritai visus gali varginti šuoliuojantys nuotaikos pokyčiai, panikos priepuoliai.

Šiandien šiek tiek apie akmenis. Savo patreon puslapyje aš jau rašiau apie savo teigiamą patirtį su jais ir kodėl juos taip mėgstu. Tačiau iš tikro kiekvienas gali išbandyti akmenų terapijos poveikį. Jis lėtas ir ateina tik per ilgus mėnesius buvimo šalia. Aš kalbu apie tai, kad buvimas šalia akmenų gali gerinti dvasinė būseną. Taigi kur tinka laikyti kokį akmenį. Auksinė taisyklė – kuo didesnis akmuo, tuo stipresnis jo poveikis:

1) Prie lauko durų – turmalinas, karneolis, hematitas.2) Darbo kabinetas – fluoritas, kalnų krištolas, citrinas.3) Miegamasis – rožinis kvarcas, ametistas.4) Vonia – kalnų krištolas, dūminis kvarcas.5) Svetainė – kalnų krištolas.6) Valgomasis – ametistas, raudonoji tigro akis (kartais dar vadinama jaučio akimi).7) Virtuvė – dūminis kvarcas, ametistas.

Paveikslėlyje matome vieno garsiausių visų laikų gydytojo – Hipokrato organizmo skirstymą į keturis skysčius –  kraują, gleives, geltonąją ir juodąją tulžį. Arba taip vadinamą humoralinę patologiją. Kiekvieną šių skysčių Hipokratas priderino prie gamtos stichijos. Yra manoma, kad juodąja tulžimi Hipokratas laikė kraujavimą iš vidinių organų.

Eiti prie įrankių juostos