Konsultacijos

Sausio 18 d.

Pati tikriausia ir seniai matyta žiema mus aplankė. Na bet kaip sakoma žmogui neįtikt ir dabar jau šiek tiek per šalta 😀 Šiuo metu skirkite daugiau dėmesio savo šuniukams. Jie bus jautresni, gali kelti didesnį triukšmą, daugiau loti. O tokiu oru ir lauke ilgai nepasivaikščiosi. Šiandien tokia savotiška diena – nors gerųjų aspektų nebeliko, bet diena taip juodai, makabriškai šventiška, tarsi spalvingų karusėlių skriejimas tamsioje tylioje naktyje. O negalėjimas išeiti pasilinksminti, pabūti minioje kitų žmonių uždeda dar didesnį slogutį. Pabandykite „karuseles“ kompensuoti pirkiniais. Na gal ne masiniais, bet į naujus klasikinius batelius pavasariui galima pasidairyt. Sakote, o kur jų prireiks? Taigi eisite į darbą 🙂 Megztuką megzti irgi tinka. Žinoma, išvyka prie piramidžių paveiktų geriau už bet kokius pirkinius. Tačiau to teks palaukti. Piramides atsiminiau ne atsitiktinai. Didžioji Gizos (Cheopso) piramidė vienas iš septynių pasaulio stebuklų, pats seniausias ir vienintelis išlikęs iki mūsų dienų. Senasis pasaulis paliko kažką beveik amžino po savęs. O ką po savęs paliksime mes? Bijau, kad naujojo pasaulio stebuklai sudūlėtų per keletą dešimtmečių ir išnyktų be pėdsakų.
Tokią dieną reikia kapstytis po save, savo vidų, bandyti geriau pažinti save.
Tinkamas laikas sėti sėklas. Šiandien rekomenduočiau pasisėti baziliką. Net jei jis nenukeliaus vėliau į daržą, labai fantastiška namuose turėti baziliko vazonėlį. Ar žinojote, kad lapelis šviežio baziliko labai tinka nuotaikai pagerinti?

Visiškai netinkamas laikas meilei. Pavydas, kerštas, finansinės problemos bus šiuo metų santykių palydovai. Anksčiau įskaudinti partneriai dabar išnaudos visas galimybes keršyti. Beje, kalbant apie lyčių skirtumus iš ezoterinės pusės, galima būtų drąsiai teigti, kad žmonės žemėje yra keleto rūšių ir lytis yra vienas pagrindinių jų skirtumų. Jo, jo, aš žinau, kad šiais laikais (beje, labai panašiai kaip ir tarybiniais) taip kalbėti negalima, bet nenoriu tuo pasakyti nieko blogo. Tiesiog atsiminiau neseniai vienos savo skaitytojų iškeltą mintį, kad vyrai dažniausiai vengia dvasingumo. Būtent tokį skirtumą ir turėjau omenyje. Moteriška lytis iš prigimties tarsi pažymėti gyventi gamtos ir planetų ciklais. Tarkim tradicinis menstruacinis ciklas trunka 28 dienas kaip ir astrologinis mėnuo arba Mėnulio mėnuo, tarsi pabrėždamas koks svarbus moters dvasinis ryšys su gamta. Ir kaip taisyklė labai giliai materijoje gyvenančios moterys, tempiančios visą sunkią naštą ir atsakomybę už visus, nesijaučia gerai. Analogiškai ir su vyrais, kurie visa galva pasineria į dvasingumą ir pamiršta materialaus pasaulio pareigas. Visame kame turi būti pusiausvyra ir abiem lytims reikia ir materijos bei dvasingumo. Tačiau jei moters gyvenime dvasingumas ir materija gali vyrauti santykiu 80/20, tai vyro atveju santykis privalo būti atvirkštinis. Moteris visada bus mistinės paslapties, o vyras atvirumo, grubios materijos simboliu. Galima rėkti, kad laikai pasikeitė. Tačiau žmonių prigimtis dar ne. Vieną dieną lyčių skirtumai išties išnyks (čia tuo atveju, jei ši civilizacija ištemps tiek ilgai). Pasaulio gyventojai bus vienalyčiai, be galo panašūs vienas kitą fizine išvaizda. Nunyks tokie nebereikalingi kūnui atributai kaip plaukai ir lyties organai. Bet tai tolimos ateities ir pažangaus išsivystymo perspektyva. Mes kol kas stovime tik šalia prieangio ir nedrąsiai žiūrime į naujos trobos vidų, bet nelabai dar ką matome, nes apšvietimas dar neįrengtas. O norintiems daugiau sunkiosios ezoterikos, siūlau susirasti svetainėje montalk.net straipsnį Food for the Moon . Nesakau, kad jis teisingas, bet manau, kad jame yra įdomių minčių, galinčių nuvesti naujais ieškojimų keliais 🙂 O aš linkiu kiekvienam šiek tiek išminties. To visai pakanka sėkmingam gyvenimui. Siekiantys didžiosios išminties eina skausmingu atsižadėjimo keliu. Siauri tai ir pavojingi kalnų bei gūdžių miškų klaidūs takeliai.

Nenorintys skaityti, gali užsiimti mandalų dėliojimu iš gėlių ir kristalų. Šios dienos gėlė saulėgrąža (įdomu tik kur jų gauti tokiu metu 😀 ), tinkami akmenys  – rožinis ir dūminis kvarcas, kalnų krištolas, piritas. Jei nenorite ne mandalų, nei baziliko auginti, tai tinkama diena kurti sukulentų sodelį. Galima jiems vazoną pagaminti iš paprasčiausių vasarą rinktų akmenėlių, išlipdant juos pagal dubenėlio sieneles ir prisodinti ten sukulentų, samanų, papuošti gilėmis. Svarbu noras būtų, o jau įkvėpimo šaltinių internete šiuo metu į valias. Nepamirškite, kad gyventi tarp augalų visada geriau nei be jų. Augalai šalia esančiam žmogui altruistiškai dovanoja dalį savo gyvybinių syvų.
Tinkamas laikas kurti savo asmeninius užkalbėjimus, afirmacijas.

Šiuo metu Jupiteris vis dar sudaro neigiamą aspektą su Uranu. Tai nėra labai retas aspektas, jis susidaro maždaug kartą per 3,5 metų. Tiesiog tai nemalonių netikėtumų metas. Taip pat vis dar susidaręs neigiamas Marso – Saturno aspektas – prarastos kantrybės, žiaurių impulsų laikas. Tokiu metu tikrai neverta tampyti miegančio tigro už ūsų. Na o rytoj sulauksime ir kur kas blogesnio dalyko – Saturno/Urano neigiamo aspekto, kuris su pertraukomis mus lydės visus metus (iki Kalėdų). Galima būtų pasakyti, kad jo dėka tai bus griūvančios tvarkos ir žlungančių tradicijų metai. Nors šiai dienai galvoju, kad šie metai bus pavojingesni vakarams, ypač JAV, o gal net visai Šiaurės ir Pietų Amerikai, bet švelniau praeis Lietuvai.

Paveikslėlyje matote Ganimedo paviršių. Tai meninė išraiška, o ne nuotrauka iš palydovo. Ganimedas yra didžiausias Jupiterio palydovas ir apskritai didžiausias palydovas Saulės sistemoje. Jis netgi didesnis už Merkurijų. Galvoju, koks jausmas būtų danguje matyti ne Mėnulį, o Jupiterį?


https://www.instagram.com/p/CKCDR_xJ_7L/

Eiti prie įrankių juostos