Konsultacijos

Sausio 17 d.

Šiandien visiškai netinkamas laikas skiepytis. Skiepus verčiau atidėti bent iki sausio 20 d. Taip pat rekomenduočiau atidėti planus susilaukti kūdikio kuriam laikui, kadangi rugsėjo mėnesį susidarys gausybė bjaurių aspektų ir tuo metu gimę vaikai atsineš sunkias gyvenimo programas bei stiprų polinkį  priklausomybėms.
Taip pat šiomis dienoms išauga alerginių reakcijų tikimybė, ypač nuo visokių džiovintų dalykų, džiovintų žolių. Gali pasireikšti ir visokios keistos alergijos, tarkim šalčiui. Žodžiu, kaip bepažiūrėsi – dienelė vis dar nieko gero. 

Taip pat tai blogas laikas dalyvauti rinkimuose, konkuruoti ir t.t. Ypatingai politikoje. Arba kaip sakoma dabar pats geriausias laikas netinkamai pasirodyti.

Avinas šiandien per daug dominuos ir pernelyg rizikuos, tame tarpe netgi gyvybe. Gal reiktų vis tik susimąstyti, kad tarkim viršytas greitis – tiesus kelias į kapus. Taip pat šiandien jis daug bendraus ryšio priemonėmis, kurios gali išsikrauti ne vietoje ir ne laiku. Rekomenduotina šiandien susitvarkyti savo duomenų bazes telefone, kompiuteryje ir pan. Nes kaip tik gali paaiškėti, kad patys reikalingiausi duomenys kažkur pradingo.

Jautis šiandien gali klastingai nutraukti esamus planus, tiesiog be jokios priežasties, be pateisinamos priežasties. Šiandien jis tingės, nors galėtų bent jau skalbimo mašiną įjungti, be to vargins padidėjęs apetitas. Dar Jautis bus nedraugiškas ir išmes iš FB keletą draugų dėl to, kad pasirodys jam negražūs.

Dvynius gali ištikti pirkimo manija – nauja krūva bereikalingų drabužių gali atgulti jų spintoje. Kartu ir naujas telefonas, jei pamatys pas draugą geresnį modelį, jam irgi mirtinai prireiks tokio paties. Šiandien Dvyniai bus egoistai – aplinkinius išvadins kvailiais, o antrajai pusei irgi daug džiaugsmo nesuteiks.

Vėžys šiandien gali labai skausmingai ir nedraugiškai nutraukti santykius su antrąja puse. Po to jausis labai nepatrauklus, apskritai jausis blogai. Klausys jaunystės laikų dainas.

Liūtą šiandien apims nevaldomas noras prisigerti, prisigėrus užplūs atsiminimai apie vaikystės traumas. Jis užknis draugus savo dramomis ir klausoma muzika, beje, dramatiška. Elgsis impulsyviai ir visiškai savęs nekontroliuos.

Mergelė jausis tuščia, jaus tuštumą galvoje ir netgi nieko neplanuos. Jai atrodys, kad vietoj to, kad protautų, ji jaučia jausmus. Ir tai bus keista. Kažkas gali susijaukti telefone, suardyti tobulą tvarką ir tai klaikiai erzins. Negana to, dar ir finansinės problemos šiandien gyvenimą gadins. Finansinė ateitis atrodys niūri. 

Svarstyklės šiandien nesidomės meile, gal tiksliau jos nereikalaus. Mąstys stebėtinai aiškiai, bus linkusios teisti kitus, tačiau teeis objektyviai ir teisingai. Šiandien jos netgi kels sau praktiškus, realius tikslus.

Skorpionas mąstys kaip tikras recidivystas, norės kenkti. Bet gal tiesiog permiegos su geriausiu draugu. Apskritai jis šiandien visą dieną norės miego. Ir pakeisti plaukų spalvą.

Šaulys šiandien irgi bus visą laiką alkanas. Ir ne tik maisto. Jis bus pavydus ir nagai niežtės kažką nugvelbti iš kito. Be to kažkur dings pasitikėjimas savimi. Ir atrodys, kad jį atgauti padėtų nebent naują tatuiruotė.

Ožiaragis bus atlaidesnis nei įprastai, gal netgi pamirš seną pagiežą, atleis nuo senos skolos, nesiginčys. Gal net eis išgerti kartu su Liūtu arba bent jau palaikys jį morališkai.

Vandenis šiandien bus neįprastai atviras, papasakos draugams daugiau nei įprasta apie save, eis į kompromisus, mąstys nuosekliai, judės į priekį viena kryptimi, o ne kaip įprasta chaotiškai.

Žuvų mąstymas irgi bus aiškus, jos aiškiai matys ateitį, ir netgi joms seksis finansiškai, tiesa, atliekamus pinigus jos gali panaudoti blogiau netgi nei Liūtas šiandien. Kol anas gers, šiam gali kilti mintis pasisvaiginti žole. Ai ir dar Žuvys bus egoistės, nusispjaus į draugus ir atsiduos aktyviam seksui.

Rumi sakė: bėkite nuo to, kas patogu, pamirškite saugumą, apsigyvenkite ten, kur labiausiai bijote gyventi, sunaikinkite savo reputaciją, pagarsėkite blogąją prasme. 

Tokia tai šiandien diena.

https://www.newsweek.com/world-health-organization-who-un-global-health-air-pollution-anti-vaxxers-1292493?fbclid=IwAR0g2LVUvjO_5GZvMJzVGwWBL8GMwBddh4QcJ0001xdypea7FKON3vOtFXE
Eiti prie įrankių juostos