Konsultacijos

Sausio 15 d.

Didesnė apsinuodyjimų tikimybė, Gal ne visai apsinuodijimų. Tokia diena pavojingesnė tiems, kurie priversti laikytis specialaus mitybos režimo dėl padidintos grėsmės suvalgyti kažką neleistino. Susilaikykite nuo riebaus maisto, nieko nenutiks, jei ant kiaušinio neužsidėsite majonezo.
Šiandien rekomenduotina eiti anksčiau miegoti, ypač vaikams. Vakaras gali būti sudėtingesnis tai nėra reikalo vakaroti. Už tai vaisingumo rodikliai šoktels į viršų, natūralu – sunkesniais laikais žmonės jaučia stipresnį poreikį pratęsti giminę. Tačiau tai nėra idealus laikas pradėti kūdikį, po devynių mėnesių bus gan negražūs dariniai, ne toks jau ir geras laikas gimti.Tai nėra geras laikas, jei dirbate va;džios struktūrose, užimate aukštas pareigas, galite sulaukti priekaištų dėl darbo metodų, jums gali bandyti primesti kitokias taisykles, kritikuoti.
Geriausia vakarą praleisti ramiai gamtoje, ypač jei yra galimybė pasivaikščioti palei vandenį. Būtų nuostabu, jei iškristų sniego, tai atneštų didesnį palengvėjimą. Tai sunkus laikas ne tik mums, bet ir gyvūnams, todėl tokią dieną reikia su jais pasidalinti maistu – nunešti maisto į prieglaudas ar pan.

Ryškiau šią dieną jaus Mergelės, kurioms norėsis pildyti užrašines, planuoti, jos mažiau pasiduos emocijoms, jaus didelį tvarkos poreikį, ypač technologijose, tarkim susitvarkyti telefoną. Mergelėms irgi bus padidintas jautrumas maistui, galimi žarnyno sutrikimai. Verčiau susilaikyti nuo saldumynų.Apskritai visi gali jausti didesnį poilsio poreikį, norą būti namuose ir vienatvėje.  Tačiau tai gera diena sakyti tiesiai šviesiai, tvarkytis, organizuoti. Tačiau diena gali būti kupina frustracijos, atidėliojimo, vėlavimų. Reikia stengtis mąstyti pozityviai, laikytis disciplinos. Mėnulis šiandien sudarys daug teigiamų aspektų su didžiąja kojunkcija arba steliumu, o tai padės įveikti šios dienos sunkumus. Vis tik racionalujį protą kol kas temdo miglos, trūksta aiškaus mąstymo, todėl svarbius sprendimus verčiau atidėti. Tokią dieną galima prisiversti dirbti produktyviai, bet to ir pakanka. Venera keliauja Žuvų ženklu, todėl mes būsime šiek tiek švelnesni, šiek tiek geresni. Tai geras laikas dainuoti, puoštis, žaisti su žaislais (ir vaikais), žiūrėti pozityvius, smagius šeimos filmus, apskritai vaikams dabar reikia skirti daugiau dėmesio. Dabar mes ir kituose matysime daugiau gerumo. Ypač visi šie dalykai jausis Žuvų atstovams. Išraiškingos Žuvys – politikai tokiu metu priima sprendimus tikrai naudingus žmonių gerovei. Tiesa, iš minios išsiskirs Avinai, kurie bus sunkiai pakenčiami kitiems, tarsi iškritę iš sistemos. Ir čia blogąja prasme. Iš jo nesitikėkite gailesčio ir žodelio atsiprašau. Avinas šiandien neatsiprašinės. Bus iniciatyvus, turės gerą uoslę ir kaip mat užuos kur pakastas šuva.

Jautis bus karingai nusiteikęs, verčiau nelieskite jo draugų, Jautis juos gins kumščiu. Apskritai jis šiandien bus toks palaikantis kitus, linkęs apkabinti, persivalgys saldumynų.
Dvyniai daug juokaus, nepabaigs nieko ką pradėjo, dažnai liks kvailio vietoje, bet tik pasijuoks patys iš savęs, daug skaitys.
Vėžiai verks kruvinomis ašaromis, dovanos mįslingas dovanas, bus įsitikinę, kad gali skaityti kitų mintis ir energijas, kadangi visos bus blogos, bus labai linkęs globoti ir palaikyti tuos vargšelius.
Liūtas bus karštas kaip velnias. Susiras naujų draugų, visą dieną jausis tarsi scenoje, savo buvimu įkvėps kitus.
Mergelė bus tobula. Spręs problemas, nustatinės priežastis ir ieškos kelių, konstruktyviai valdys.
Svarstyklės kovos dėl meilės objekto dėmesio. Bus gan taikios, nors savo nuomonę tvirtai išsakys, puikiai pasirodys bet kokiose derybose, perdėtai gerai save vertins ir savo galimybes laimėti.
Skorpionas šiandien numirs daug kartų, bet nei karto iki galo, vis prisikels. Tiksliau bus neužmušamas, tęsės pažadus, karingai gins savo nuomonę.
Šaulys bus nesutramdomas, nepasotinamas veiksmo, matys visumą, o ne detales, bus labai impulsyvus.
Ožiaragis tiesiog dirbs. Viršvalandžius irgi. Planuos per daug. Sėkmingai suvaldys krizes. Bus super nąšus.

Vandenis tradiciškai bus neperprantamas. Neis į kompromisus. Žmones matys kiaurai. Dalis protingus patarimus.
Žuvys bus patikimos, labai patikimos. Į jas bus galima atsiremti, empatiškos, linkusios išklausyti visų skundus.
Tokią dieną į areną išeina dievas Totas, todėl tai gera diena mokytis, ypač kalbų, atlikti maginius ritualus, rašyti, mokyti, skleisti žinias ir gerumą, taikyti besipykstančius.

Ir, mieli vyrai, moterims ši diena kur kas sunkesnė nei jums. Todėl nepamirškite savo draugėms bei žmonoms padovanoti raudonų rožių puokštės. Būtų labai vietoje ir laiku 🙂 Kaip sakoma turinčiam bus pridėta 🙂

Eiti prie įrankių juostos