Konsultacijos

Sausio 14 d.

Nauja savaitė prasideda tikrai ne pačia maloniausia diena. Jau praėjusią savaitę rašiau apie iliuzijų laiką, o šiandien galvoje išvis gali dygti proto spąstai vienas po kito. Todėl be galo svarbu sąmoningai ir pozityviai nusiteikti iš pat ryto, kad aš šiandien ignoruosiu visas stichines nelaimes, kurias kuria siautėjanti mano vaizduotė ir neleisiu sau nugrimzti į niūrių minčių liūną. Žinoma, jei galite sau tai leisti, tai geriausia, ką galite dabar padaryti – išvykti atostogų prie jūros, dar geriau į tropikus. Kažkur kur šilta ir saulė. Atostogaujant visa savaitė prabėgs lengviau. O kas negalite, irgi per daug nenusiminkit. Atostogos yra gerai, tačiau aktyviai keliauti laikas visiškai netinkamas. Ypatingai vykti toli, t.y. į kitus žemynus. Nebent taip tyliai prasmukti kažkur ir gulėti visą laiką ramiai ant jūros kranto. Bet kokiu atveju tai tokia diena kai tą patį dalyką kiekvienas mato visiškai skirtingai ir visiškai neobjektyviai, ten kur vienas mato karvę, kitas matys kalakutą, o trečias tik šikšnosparnį. Kaip ir sakiau, tai proto spąstų ir didelių iliuzijų diena.
Iš tikro daliai žmonių ši diena netgi džiaugsmo gali atnešti. Visų pirma racionaliems, logiškiems žmonėms, sugebantiems kontroliuoti savo emocijas ir vaizduotę. Be to dabar jau prasideda sėkmingas meilei laikas. Tai tuo atžvilgiu dienelės tik gerės kurį laiką. Visiems kitiems, ypač linkusiems fantazuoti bei nesugebantiems kontroliuoti savęs, laikas, deja, labai prastas – tokią dieną galima netekti kitų žmonių pagarbos bei prarasti autoritetą. Beje, yra didelė neteisingų kaltinimų rizika. Šiandien verčiau vengti bet kokių reikalų su teise, teisėsauga.

Tokiu laiku gyvūnai, ypač šunys bus jautresni, irgi jaus didesnį stresą, gali pradėt neįprastai elgtis.

Geriausia šį vakarą ramiai praleisti namuose, žiūrint filmus – dramas ir trilerius. Galiu parekomenduoti Room (2015 metai). Dvasiškai tobulėjantiems, galiu pasiūlyti knygą: Manly P. Hall, The Secret Teachings of All Ages. Savaitgalį kaip tik sulaukiau klausimo, kurią gi dvasinio tobulėjimo mokyklą geriausia rinktis. Aš manau, kad iš esmės visi dvasiniai mokymai remiasi tuo pačiu principu – tiksliau gal būtų sakyti – tinkamas dvasinis mokymas jus mokys kaip siela pakilti be galo aukštai, o kojomis išlikti tvirtai ant žemės. Nes tai pats esminis ezoterikos principas. Tinkamas dvasinis mokymas neprimes jums vienos tiesos kaip absoliučios, todėl kad kitas esminis ezoterikos principas – visi įrankiai ir priemonės yra tik pagalbiniai. Tiesą privalome surasti savyje. Tik toji vidinė, asmeninė tiesa yra tikra. 

Taip pat šiandien kiekvienas ženklas turėtų kažkaip papildomai save palepinti. Sunkiais laikais save reikia mylėti, o ne bausti:

Avinas – turėtų sportuoti.

Jautis – vakarą paskirti naminėms veido procedūroms.

Dvyniai – žurnalų skaitymui.

Vėžys – nueiti masažo.

Liūtas – išsikepti kažką labai skanaus.

Mergelė – atrasti laiko meditacijai.

Svarstyklės – pasidovanoti manikiūrą.

Skorpionas – nueiti pietų pogulio, net jei tai jau šešta vakaro.

Šaulys – apsilankyti spa, na ar bent jau namuose pasidaryti spa su karštu dušu.

Ožiaragis – pagulėti šiltoje vonioje.

Vandeniui vieninteliam savęs lepinti nelabai rekomenduojama, jam svarbiausia šiandien laikui atsikelti į darbą ir tinkamai darbui pasiruošti – ramiai, suspėti į visas ryto procedūras – dušas, kava ir pan.

Žuvys – pasirūpinti pedikiūru.

Šiandien vandens ir ugnies ženklai bus dramatiškai konfliktiški – rėks, verks, trankys durimis, darys dramas ne laiku ir ne vietoje, o štai oro ir žemės išliks ramūs, netgi sakyčiau šiek tiek ciniškai, na bent jau palyginus su anais.

Eiti prie įrankių juostos