Konsultacijos

Sausio 14 d.

Vienas aktualiausių klausimų šiais metais – ar vėl bus galima keliauti kaip niekur nieko. Na teoriškai šiais metais situacija turėtų šiek tiek pagerėti aviacijai. Kadangi  Vandenis atstovauja būtent ją. Bet manau, kad tai bus trapus pagerėjimas, nes koja kojon čia žingsniuoja ir Saturnas, o po metų jis čia liks be Jupiterio paramos. Teks palaukti Plutono, kuris aviaciją gali paversti įprasta kasdienybe. Bet galvoju, kad kelionės dabar nėra didžiausias žmonijos rūpestis. Šie metai gali atnešti ne vieną kruviną dieną ir naktį, sukrečiančią realybę. Todėl bent jau šiuo metu verčiau likite saugūs namuose. Kur jau kur, bet į JAV aš dabar nekeliaučiau.

Na o kalbant apie šią dieną, tai dar viena tamsi niūri diena. Tarsi lėtas skendimas vandenyje. Na gerai, skendimas gal per daug dramatiška. Tegul būna kaip nemalonus purvinas vanduo. Šiandien būtinai reikia sakyti tik teisybę, nes visi melai vėliau atsisuks prieš jus pačius. Stresą kels vaikai, šiuo metu su mergaitėmis gal net sunkiau bus susitvarkyti nei su berniukais. O gal tik taip atrodys, nes lūkesčiai joms bus didesni. Bet kokiu atveju, net jei jūsų vaikams jau per penkiasdešimt, jums jie visada bus vaikai. Paskambinkite pasikalbėti, pasiklausti kaip ir kuo jie gyvena. Dažnai žmogus sako ai vaikams aš nebeįdomus. Bet niekada bendravimo iniciatyvos nerodo pats. O ji turi būti abipusė. Gal jūsų vaikai irgi galvoja, kad jie jums nebeįdomūs ir nenori trukdyti?
Nors Venera vis dar sudaro teigiamą aspektą su Marsu, bet meilei šis laikas nei šioks nei toks. Marso Jautyje aistringumas labai prislopintas, tai sudėtinga bus kažkam akimirksniu susukti galvą. Bet jeigu jau bandysite tai nesistenkite papirkti savo seksualumu. Marsą Jautyje greičiau papirks gabalas sūrio nei aistringos glamonės. Žodžiu, dabar jausmų objektai viliojami maistu.
Apskritai savijauta bus šiaip sau, nors išoriškai gal tiesiog nebebus jėgų ar prasmės skųstis ir sakysime tiesiog viskas man gerai su dirbtine šypsena lūpose. Šiandien geriausia ką galite padaryti tai įsitaisyti patogiai šalia liepsnojančio židinio su didžiuliu arbatiniu pilnu arbatos. Tiems, kurie aukščiau materijos, jaukų židinį veiksmingą pakeisti laužu snieguotoje gamtoje. Bet verčiau būkite vieni.
Dabar labai netinkamas laikas kovoti dėl dvasinių įsitikinimų, bandyti kažką atvesti į kelią, tarkim bandant paversti vegetaru ar pan. Verčiau užsiimkite savimi, pavyzdžiui, pasidarykite pėdų masažą su aliejais. Pėdos galibė taškų, veikiančių įvairius organus. Galite suvesti į google foot  reflexology chart and oil use guide ir gausite išsamią informaciją. Tai nereiškia, kad pamasažavę kokį tašką pėdoje vakare, ryte atsibusite sveiki kaip ridikai ir be pėdsakų ligos, kuri jus vargina metų metus. Tai ką aš rašau, tai ką aš siūlau yra visų pirma siekiant vidinės ramybės, dvasinės gerovės sau. O jau jūsų reikalas domėtis, bandyti, priimti ar atmesti 🙂

Ryškesnė diena Avinui, kuris bus bjaurokas, tačiau kupinas nuostabių naujų idėjų, įsitikinęs savo absoliučiu teisumu, bet jei jo nepriimsite rimtai, galite užsitraukti jo begalinį akimirkos pyktį.

Nuotraukoje jūs matote (ne, ne arbūzą) Tycho kraterį Mėnulyje. Sakoma, kad jis  visai jaunutis, tik 108 milijonų metų. Na ten yra kraterių, kuriems 3,9 bilijonų metų.
Nuotrauka iš interneto.

Eiti prie įrankių juostos