Konsultacijos

Sausio 14 d.

Na ką gi, pradedame keltis. Simboliška, kad didžioji konjunkcija praktiškai sutapo sau sausio 13, kuri Lietuvai tokia reikšminga diena. Tuomet Saturnas irgi keliavo Ožiaragio ženklu, vadinasi mes įveikėme visą Saturno ciklą, beveik visą, iki pilno dar maždaug metai. Kas iš esmės reiškia, kad praktiškai naujos pradžios laikas, bet kaip kūdikiui sunku stotis ir eiti pirmuosius žingsnius, kaip sunku pakilti iš ilgos ligos patalo, tai ir kituose lygmenyse. Pradedame eiti į naują etapą, bet pirmieji žingsniai dar tokie sunkūs….vis tik eiti tai ne kristi.

O dabar apie laukiančią dieną. Tai gera diena teisingai gyvenančioms moterims. Toms, kurios tiesiog gyvena, nemaištauja, priima gyvenimą tokį koks jis yra. Na gal žodis teisingai nėra visai tinkamas, kaip bebūtų – „teisingo“ žmogaus kelias visada lengvesnis nei maištininko. Žinokite, kad šiandien tie draudžiami vaisiai, kuriuos jūs prieš save matote, nėra jau tokie skanūs kaip atrodo ir greičiausiai dar ir labai nuodingi.
Šiandien nėra gera diena pirkti, neapsigaukite su akcijomis. Jos gali būti apgaulingos. Tokią diena galima diskutuoti apie būsimus pirkinius, planuoti, bet nuo pirkimo geriau susilaikyti. Verčiau pabūkite daugiau lauke. Net jei oras nemalonus. Kaip sakoma, nėra blogo oro, tik apranga netinkama. Iš kitos pusės, tai galima sau kokius Saulės akinius ir pasidovanoti. Toks aktyvus Ožiaragio sezonas yra peilis odai (aktyvūs senėjimo procesai), ypatingai aplink akis. Apskritai dabar akių jautrumas padidintas, ypač šviesai, todėl tiek akis, tiek odelę aplink jas būtina tinkamai saugoti.

Emocinis fonas bus aktyviausias Vėžiams, kurie šiuo metu galvos, kad jų meilė gali bet ką išgydyti ir sutaisyti, bet išgyvens skaudų nusivylimą, pamatę, kad tai neveikia. Na bent jau dabar.
Mėnulis šiuo metu keliauja Mergelės ženklu, o Venera įeina į Žuvų ženklą. Šiuo metu vis dar vyksta didžioji konjunkcija iš Saturno/Plutono/Saulės, dar tai vadinama steliumu. Iš pradžių joje dayvavo ir Merkurijus, tiesa, dabar jis jau nuo jos pasitraukė. Už keleto dienų jis pereis į Vandenio ženklą. Taigi visi paruošiamieji darbai baigti, dabar dienos, skirtos įtvirtinti rezultatus. Jei iki didžiosios konjunkcijos priėmėte kažkokį sprendimą, dabar laikas jį kaip sakoma išstovėti. Kaip ir minėjau, Venera perėjo į Žuvų ženklą, tai labai stipri jos padėtis, teigiamas jos veikimas, ypač tinkamas šeimyninio gyvenimo puoselėjimui. Tai tokia Venera romantikė, svajoklė, labai kūrybiška, intuityvi, empatiška, todėl tai geras laikas meilei, prigesusių laužų kurstymui. Tik nepamirškite, kad Žuvis valdo Neptūnas, o jis mėgėjas užleisti ant akių iliuzijų rūką. Kalbant apie finansus, kuriuos irgi valdo Venera, tai geras laikas ieškoti lėšų labdarai. Mėnulis Mergelėje, todėl tai geras laikas kasdieninei rutinai, buičiai, tvarkytis namus, atlikti nuobodžius darbus darbe. Merkurijus Vandenyje irgi žymiai mielesnis nei Ožiaragyje. Taigi kol kas reikalai galimas sakyti yra „nieko“. Panikuoti nėra dėl ko. Na bent jau šiandien. Galima sakyti, kad dienos balansas didesnis nei ankstesnių.

Šiaip jau šiais metais aš siūlau orientuotis į fizinius tikslus, karjerą, pinigus, materialias gėrybes. Tai, ką atstovauja Saturnas, vis tik Jupiteris, Plutonas ir Saturnas jame vieningai bus visus metus. Uranas žygiuoja pirmyn, todėl viskas, ką jūs galvojote paskutiniu metu, netikėtai gali apsiversti, jūs galite pakeisti nuomonę daugeliu klausimų. Tiesa, kol neišsisklaidė didžioji konjunkcija, maksimalių žygių nesiūlau imtis, verčiau dirbkite su savo vidiniais trūkumais. Išlikite ryžtingi, nemeskite tikslų. Realiai tai toks poveikis bendras labiau būdingas socialinėms struktūroms nei pavieniam individui. Ir šiais metais mus sudrebins dar ne vienas korupcijos skandalas, bus nemažai destrukcijų, bet tai nėra tap blogai, nes juk reikia sugriauti blogą „namą“, kad vietoje jo pastatymėte gerą. O kai prasideda griūtis, tai automatiškai visada sulaukiame pasipriešinimo iš tų, kurie keistis nenori. Tai šie metai nebus lengvi labai dvasingiems, empatiškiems žmonėms, jiems teks įžemėti. Bet tai irgi tobulėjimo proceso dalis. Jei nuo žemės atitrūkote per daug, dabar jus ant jos ir sodins. Tiesa, jei jūs norėtumėte pradėti kažkokį rankdarbių verslą, tą galima daryti jau dabar, ypač jei imsitės Veneros srities – vintažo, medžio, vestuvinių dekoracijų.

Tarp kitko, šiandien labai gera diena kelti savo vibracijas, daryti tai reikia tik atsikėlus. Galima tai daryti sąmoningai apmąstant savo energiją, nuotaiką ir sąmoningai ją perprogramuojant. Tačiau tai labai sunku, net ir patyrusiems „meistrams“, o štai aktyvus pasivaikščiojimas mišku, padarytų tai savaime. O šiaip tai gera diena skaityti ezoterines knygas, kuriose mokoma valdyti, transformuoti savo emocijas. Galiu parekomenduoti Practical Prosperity Magick: Crafting Success & Abundance, autorė Ellen Dugan. Joje kaip tik aiškinama ir mokoma, kodėl įvairios praktikos neduoda rezultato. Todėl kad neretai jos atliekamos esant blogos emocinės būsenos. Automatiškai ir rezultatas būna atitinkamas. Atminkite, kad ir ką jūs praktikuojate, jei praktikos tikslas yra sulaukti didesnės sėkmės, jums niekada nepavyks, jei tai darysite suirzę, reiklūs, jaučiantys nerimą, pyktį ir pan. Tik panašios kokybės pritraukia viena kitą. Vadinasi tik pasitenkinimo, sočios, saldžios ramybės, gerovės būsenoje atliktos praktikos gali duoti atitinkamus rezultatus.Iš tikro neseniai sulaukiau gero klausimo – ar skiriasi mistiko ir okultisto kelias. Be jokios abejonės taip. Mistikas gyvena labai aktyvų dvasinį gyvenimą, praktikuoja maldą, meditaciją, eina tuo vadinamu plaukimo pasroviui keliu, okultisto kelias labiau paremtas intelektu nei dvasiniais pojūčiais, tai gebėjimo sutelkti dėmesį, valios ugdymas, jei mistikas eina vienas, tai okultistą supa kiti, galintys jam padėti asmenys, vyksta aktyvus apsikeitimas žiniomis, naudojama ritualinė magija. Pas mistiką žinios ateina iš pavadinkim tai dieviškuoju šaltiniu, paprastai jis linkęs niekinti okultistus, nes jo protas veikia visai kitaip. Iš kitos pusės, aukštesnio intelekto žmogui, gal tiksliau labiau logiškam, nes intelektas ir yra logika, labiau ekstravertiškam, mistiko kelias tiesiog neįmanomas, nes jis nesugeba taip giliai atsiverti ir pasinerti. Negalima sakyti, kad kažkuris kelias yra geresnis ar blogesnis, Kelių yra įvairių, tikslas yra toks pat. Todėl jei jūs teigiate, kad jūsų vieno kelias yra teisingas, tai tik šėtono jums užmauta puikybės kilpa. Eikite kiekvienas savo keliu ir nebadykite pirštais į kitus.

Eiti prie įrankių juostos