Konsultacijos

Sausio 10 d.

Na štai prie visų minėtų periodų prisideda naujas – pompastikos, didingų dalykų bei seksualinių aistrų dienos. Kurioms pasiduoti tikrai nerekomenduočiau. Oi dar ir kokių problemų jos gali atnešti vėliau – nesveikus prisirišimus, venerines ligas, priklausomybes nuo alkoholio ir t.t. Siūlau šį laiką (iki sausio 14 d.) susilaikyti nuo naujų santykių, verčiau jau nueiti į kokį įspūdingą koncertą. Kuo daugiau jame pompastikos ir šou bus, tuo geriau. Nusipirkti sau pačiai gėlių puokštę (simbolinis poveikio neutralizavimo veiksmas) vietoje pasimatymo su žavingu nauju pažįstamuoju. Nes tokiu laiku naujai sutikto priešingos lyties atstovo žavesys gali apakinti, o kai rožiniai akiniai nukris ir dar kaip bus negerai. Tokiu laiku suaktyvėja įvairūs sukčiai, nusikaltėliai ir gali netikėtai paaiškėti, kad naujasis pasakų princas iš tikro sėdi kalėjime. Žmonės, kurių gimimo horoskopuose Venera yra prastoje padėtyje dabar tik pateks į beviltiškas situacijas. Tarkim pasimatyme bandys pasakyti komplimentą, bet pasakys nesąmonę, kuri įžeis kitą pusę. Nors ketinimai bus patys geriausi arba taip nutiks jiems patiems. Žodžiu, mano patarimas visas meiles atidėti geresniems laikams.
Taip pat poveikį galima neutralizuoti užsiimant menine veikla – tarkim piešiant, tapant arba lankantis parodose.

Renkitės šiltai – iki sausio 22 dienos kritęs imunitetas infekcinėms ligoms. O ligos eis per kojas, kitaip tariant šaltos ir šlapios kojos gali ilgam paguldyti į lovą. Tai kaip sakoma dabar šiltų kalconų, o ne stringų periodas, net jei oras ir atšils iki to laiko. Bobutės megztos kojinės dabar pati geriausia apsauga nuo ligų. Ypač jei jos senovinės ir ilgos.

Tačiau iki sausio 14 d. įspūdingai geras laikas okultistams, ezoterikams. Jų atveju kaip tik idealus laikas seksualinėms praktikoms. Kalbu apie tantrinį seksą, apsikeitimą energijomis, na bet kas supranta tai ir aiškinti nereikia. Tobulėjant dvasiniu atžvilgiu, ateina suvokimas, kad primityvusis seksas yra visiškai nebereikalingas dalykas. Nes seksualinės energijos galia yra begalinis jėgos šaltinis. Bet tik tuo atveju jei naudojamas tinkamai. Tai gydanti, auginanti jėga. Bet tik tuo atveju kai naudojama sąmoningai ir kaip aukščiausia meilės išraiška, o ne primityvusis fizinis pasitenkinimas. Apie tai plačiau galima paskaityti John Maxwell Taylor knygoje „Eros Ascending: The Life-Transforming Power of Sacred Sexuality“. 

Eiti prie įrankių juostos