Konsultacijos

Sausio 1 d.

Štai ir pradedame naujus metus. Astrologiniu požiūriu tai visiškai nereikšminga data. Tačiau žmonių sąmonėje ji asocijuojasi su naujais pažadais, nauja pradžia ir norisi išgirsti kažką naujo, kažką gero ar pasitvirtinti tik savo niūrias mintis. Na jūs žinote, kad aš prognozių dvylikai zodiako ženklų nerašau, o ir į ateitį toli neprognozuoju. Žmonių likimas yra kintantis ir prognozuoti reikia iš esamos perspektyvos. Vis tik ką mums atneš šie metai? Aš norėčiau tik vieną esminį įvykį paminėti, kuris labiausiai yra tikėtinas žvelgiant iš nūdienos aktualijų. Ne, ne karas, ne maras, ne zombių apokalipsė. Nors kažkada šią civilizaciją ir ištiks natūrali griūtis kaip seno ciklo pabaiga ir naujo pradžia. Bet kalbant apie šiuos metus, manau, kad aktualiausias įvykis bus politinės santvarkos permainos. Senukus Saturnas atstovauja konservatorius. Jis labai stiprus ir sunku sugriauti jo statinius. Bet jis dar ir teisingas, pamatęs klibančius pamatus,pats sulygina su žeme tai kas juda, kad vietoje to pastatytų naują tvirtą trobą. Jo sąjunga su Plutonu gali būti naikinanti kaip kaip apokaliptinė ugnis. Ir tuos konservatoriškus pamatus jis jau kuris laikas klibino. Lietuviai apskritai yra Ožiaragio tauta, ji velka jungą iki paskutinio lašo, bet lašas po lašo ir akmenį pratašo. Galima turėti bet kokias politines pažiūras, galima nesutikti su dabartine valdžia ir jos sprendimais. Tačiau Saturnas neturi nei asmeniškų įsitikinimų, nei jausmų. Jis baudžia tuos, kurie nusipelnė ir apdovanoja tuos, kurie sunkiai dirbo. O savo vaikus jis baudžia skaudžiausiai.
Atėjo laikas apsivalyti ir pradėti iš naujo. Kokia ta nauja pradžia bus – tai tik pačių žmonių rankose. Planetos kuria aplinkybes, o žmonės turi laisvą valią jose veikti. Pradėkime naują pradžią švariai 🙂
Kalbant apie verslą, tai nėra labai geri metai verslui. Nemanau, kad grėstų didelė krizė, tačiau daugumai verslininkų metai nebus lengvi ir šiais metais galimas didesnis ar mažesnis pablogėjimas.

Na o kalbant apie šią dieną tai kaip ir pridera ne darbo dienai, tai bus tingi diena. Šiandien verčiau likti namuose, vengti išvykų net jei suplanavote aplankyti šventinę Palangą. Tiesiog ne tai kad kažkas labai blogo, bet kelionė gali labiau išvarginti nei džiaugsmo suteikti. Pasilepinkime skaniais pusryčiais varškėtukai su priedais būtų pats tas. Pasilikite namuose, pasikvieskite svečių ir gražiai paserviruokite stalą. Šios dienos spalva balta, tinka auksiniai elementai. Kaip ir pridera pradžiai. Beje, ta dienos spalva tikrai nelemia jūsų būsimų metų. Tai tiesiog papildomas sėkmės elementas tai akimirkai, dienai ar pan. Būtinai paruoškite kažką ypatingo. Tinka senoviniai, sudėtingai pagaminami patiekalai, jūros gėrybės, išskirtinės sriubos. Dienos raktinis žodis „jaukumas“. Todėl įsleiskite į savo namus tik tuos, kuriems norite surengti tikrą šiltą šventę. Gal nėra labai įprasta tai daryti sekančią dieną po Naujųjų šventimo, bet ne visi juos šves ar šves audringai, o diena ideali namų jaukumui ir dalinimuisi juo su kitais.
Jei nesinori svečių, tinka tingėjimo dieną praleisti labai paprastai, pavyzdžiui, prie serialo. Šiandien tinkama diena fantastikai, magija, siūlau pabandyti naująjį Raganių (The Witcher).

Ši diena emociškai sunkesnė būs Liūtams, kuriuos gali kankinti prisiminimai apie įvairas nuoskaudas, ašaringa nuotaika, kova su savimi bandant kažką įveikti, kažką pamiršti. Kalbant apie visus tai šiuo metu mes jau esame pačiame Saturno/Plutono konjunkcijos centre, kas reiškia, kad ji jau juntama visu pajėgumu. Kam kur tai jausis priklauso nuo to, kuria gyvenimo sritimi ji dabar keliauja. Kas nusimano astrologijoje bent šiek tiek, gali pasitikrinti, kuriame astrologiniame būste ji dabar tranzuoja. Noriu pabrėžti, kad kojunkcija nebūtinai turi veikti blogai. Iš tikro neįmanoma prognozuoti, kuriam jos poveikis bus teigiamas, o kuriam neigiamas, nes tai lemia visuma – soliaras, lunarai, tranzitų aspektai. Taip pat labai stiprią įtaką turi ir elementarios dabartinės gyvenimiškos aplinkybės. Paprastai tariant dabar jūs galite gauti bausmę už nedorybes arba prizą už sunkų darbą. Kadangi 2019 metais vyko šios konjunkcijos tarsi paruošiamieji darbai, mes gavome pamokas, kurias reikėjo išmokti. Jei jas išmokote, dabar gausite diplomą – šių dviejų galiūnų derinukas pradžiugins jus konkrečia sėkme konkrečioje srityje, džiaugsmu ir palengvėjimu. Jei pamokos išmokti nepavyko, dabar gausite dar vieną ir ko gero jau sugriežtinto internato sąlygomis. Apskritai šiems metams bus būdingas išmoktų pamokų kartojimas. Todėl vieni tinginiaus pasišvilpaudami, nes mokėsi sunkiai ir gerai, o kitiems teks kaip reikia paplušėti ties spragomis. Tokį periodą sunkiau praeiti vandens ženklams, kurie skęstą nostalgijoje ir ilgesyje, kur kas tvirčiau pražygiuoja ugnies ir žemės ženklai, kurie ir šiaip paprastai linkę kantriau bei greičiau mokytis, todėl dabar klasėje varto akis ir nuobodžiauja, klausydamiesi kaip klasiokai nesėkmingai bando atlikti jiems tokias jau paprastas užduotis.
Uranas šiais metais keliaus ir toliau Tauro ženklu. Atrodytų tai silpna Urano pozicija, todėl tai ne pats geriausias laikas astrologijai, tačiau pats Tauras be galo stiprus, ištvermingas, rambus, jis tarsi įsispyria kojomis ir kaip sakydavo mano močiutė: chot susramsia, niepodamsia. Taip ir astrologija bei Uranu. Astrologijos skeptikai atrodys beviltiškai nuobodūs, nes tas kartojimas, kad astrologai yra šarlatanai Uranui taps nei ne daugiau reikšmingas nei musės zyzimas, keliantis nebent lengvą nuovargį ar nekultūringo, bet nereikšmingo žmogaus tauškėjimas. Apskritai Tauras yra ganėtinai geros širdies padaras, jį atstovauja Venera, todėl jam patinka geri, gražūs, skanūs dalykai. Todėl ne tik astrologijos srityje, bet ir apskritai, piktybiški žmonės, vadinami heiteriai bus plakami elektrinėmis Urano rykštėmis ir mokomi kultūringo elgesio. Taip kad pats laikas išsiplauti burnas tiems, kurių purvinos. Gal dar spėsite rykščių išvengti. Tarp kitko, šiandien dar bus šiek tiek juntamas puikus Merkurijaus/Urano aspektas, todėl ši diena vis dar tinkama kurti naujus planus, generuoti naujas idėjas ir strategijas ateinantiems metams. Juo labiau, kad į pavakarę Merkurijus prisijungs prie Jupiterio Ožiaragyje, kas lems, jog planai turės tvirtą, realų pagrindą, bus protingai ambicingi. T.y. įgyvendinami, o ne tuščios fantazijos. Ypatingai geras laikas bus maždaug pusę septynių ryte. Jei tokiu metu jums ateitų į galvą kažkokia mintis, turėkite omenyje, kad tai sėkminga mintis.

Tai tiek šiandien 🙂 Sėkmingų minčių ir kokybiškų naujų planų 🙂 Mes ir vėl pradedame naujus metus. Ir šį kartą ne senų ciklų pabaigoje, o su galimybę viską pradėti iš naujo, kurti naują, kokybišką ateitį. Nepamirškite, kad daugelis dalykų egzistuoja tik jūsų galvoje. Ir net kai aplinkui sproginėja granatos ir jau nieko nebegalime pakeisti, mes vis dar galime pakeisti savo mąstymą. Raktas į laisvę ne piniguose, ne karjeroje, net ne meilėje. Jis yra jūsų galvoje, jūsų sieloje ir niekada ne vėlu jo ieškoti bei surasti.

Nėra paprasta matyti grožį, šviesą kai žemė slysta iš po kojų. Dar sunkiau kai kasdien girdi, skaitai apie naujus mokesčius, naujas nelaimes, naujus nusikaltimus. Taip lengva parašyti, kad žmonija yra blogis ir pasaulis ritasi į pragarą. Bet tokie teiginiai gali būti būdingi tik tamsiems, neišsilavinusiems žmonėms, neturintiems net menkiausių istorijos žinių. Jei galvojate, kad šiandien viskas aplink jus ritasi velniop, tai atsiminkite, kad senovės Romoje buvo natūralu valgyti ir gerti iki „sprogimo“, po to išsivemti ir vėl tęsti. Kad kadaise buvo visiškai normalu eiti į „cirką“, kuriame žmonės iki mirties kovoja vienas su kitu ir laukiniais žvėrimis. Kadaise šventoji inkvizija buvo teisėta institucija ir jei dabar jus piktina mokesčių inspekcija, nepamirškite, kad kažkada legali bausmė buvo sudeginti gyvą žmogų ant laužo, o duoti vaiui atsigerti alaus buvo taip pat normalu kaip dabar jį girdyti vandeniu ar rūkyti žindant kūdikį. Prisipažinsiu, man irgi buvo nelengva įprasti prie žmonių ir šio pasaulio, kuris daug metų atrodė toks svetimas, o žmonės nesuprantami, blogi ir primityvūs. Bet visa tai tik nežinojimo ir pažinimo klausimai. Žmonės nėra blogi. Jie rūpinasi vienas kitais. Tai savotiškas darnus skruzdėlynas. Juk jūs sukūrėte ligonines, socialinę ir teisingumo sistemą, nors neprivalėjote to daryti. Kiekvienas galėtų rūpintis tik savimi. Galbūt visos tos sistemos turi trūkumų, bet tai normalu. Kiekvienoje srityje tobulėjimo procesas yra begalinis. Taip, tarp jūsų yra blogų žmonių. Tai irgi normalu. Kiekviena „tauta“ turi savus išsigimėlius. Nors didesnė dalis jų irgi tik šiek tiek paklydę ir labai sušalę pakeleiviai. Aš nesiruošiu tapti baltuoju guru ir auklėti aplinkinius nuo kalno viršūnės. Aš kaip ir kiekvienas jūsų einu savo keliu, darau savo klaidas. Bet ką aš šiame kelyje supratau, tai kad kur kas lengviau juo eiti dienos metu, o ne klaidžioti tamsią naktį. Tai linkiu ateinančiais metais įžvelgt aušros apraiškas danguje ir prisitaikyti prie naujo ritmo – eiti dieną. Gal pradžioje pavyks tik į prieblandą išeiti, bet tai irgi didelis laimėjimas. Jeigu jums atrodo, kad gyvenate amžinoje naktyje, žinokite, kad naktį visada pakeičia diena. Jums tiesiog reikia pakeisti gyvenimo įpročius.

Šviesių dienų!!!

Eiti prie įrankių juostos