2014 metų prognozė dvylikai zodiako ženklų

Šaulio ženklo prognozė 2014 metams

Zodiake Šaulys simbolizuoja gęstančią liepsną, todėl ir Šaulio ugningumas kitoks nei Avino ar Liūto. Tai – ugnis, kurį praryja be jokių pastangų, tokia liepsna dega anglys ir taip jos degti gali valandų valandas, taip ir toks žmogus, gal yra ne toks energingas, kaip jo broliški ugnies ženklai, tačiau esama energija neišsenka labai ilgai. Be to tai ženklas – mistikas. Jis simbolizuoja optimizmą, stiprybę, perteklių, dosnumą, ambicijas, tvarką, ekstraversiją, pasitenkinimą, pilnumą, godumą, energiją, didybės jausmą ir pan. Šaulys pasižymi dar ir tuo, jog jo atstovai itin skirtingų buožų asmenybės. Šaulys gali būti ir taupus, ir išlaidus. Išlaidieji paprastai energingi, vartotojiški, sportiški, turintys didžiulį apetitą apskritai viskam. Taupiųjų mąstymas pakankamai siauras, jie eina viena kryptimi ir nemato kitų kelių, jų ir dvasinis išsivystimas nelyginamai menkesnis nei išlaidžiųjų.

Kaip tyčia, šie metai ir atneš Šauliui vieną svarbiausių dalykų jo gyvenime – nuotykius ir galimybę tobulėti. Tai – paskutiniai lengvi metai Šauliui, todėl šiemet te jis linksminasi, nes nuo 2015 metų daugiausiai laiko praleis dirbdamas.

SĖKMĖ IR GALIMYBĖS. Pirmąjį metų pusmetį Šaulio laukia teigiamas periodas, glaudžiai susijęs su finansine situacija. Tokiu metu Šaulys turėtų pastebėti pajamų pasikeitimą, nors tai galėjo įvykti jau 2013 metais. Pinigų cirkuliacija turėtų pakisti labai ženkliai, tačiau ne visų Šaulių laukia papildomos pajamos, dalis jų (ypač verslininkai) kaip tik patirs didesnes išlaidas.

Šauliui reikėtų prisiminti, kas buvo prieš dvylika metų, jei tuomet jis prarado turtą, taip nutiks ir dabar, jei tuomet jis „maudėsi piniguose“, tai laukia ir dabar. Šauliai, kuriems Jupiteris veiks teigiamai, gali tikėtis papildomų pajamų sau ar savo partneriui, kaip paveldėjimo, dovanos, turto padalijimo, pardavimų, laimėjimų loterijoje, algos pakėlimo ir pan.

Tiesa, reikia nepamiršti, jog 2014 metais Plutonas vis dar veikia Šaulio finansų zoną, todėl galimi galingi (finansine prasme) tikslai, kurie atneš labai kuklius, tačiau tvirtus rezultatus, galimi nauji sandoriai. Tikėtinas „didelio grobio“ vaikymasis, tačiau menkos galimybės jį „pagauti“, galimas didesnis atlyginimas, tačiau ir padidėjusios išlaidos. Taip pat tokia pozicija gali lemti finansinius sunkumus bei gali rodyti didelės vertės sandorį, tačiau ir su dideliais finansiniais įsipareigojimais. Tuo pačiu tai ir tas laikas, kai Šaulys gali ne tik bankrutuoti, bet ir tapti milijonieriumi tikrąja to žodžio prasme. Šauliui bus būdingi perdėti, prabangūs planai, kurių iš ties dabar sau jis negali leisti. Aš rekomenduočiau neprasidėti su projektais, kurie žada lengvą praturtėjimą, didžiulius turtus, perversmus Šaulio gyvenime, nes jie nors ir perversmus tikrai atneš, netgi visą uraganą, deja, jis bus ne Šaulio naudai. Geriausia tokį laiką tyliai pralaukti, vengti kvailų, neapgalvotų veiksmų, ar „genialių“ minčių, Verčiau jau keisti požiūrį į pačius pinigus. Tačiau, racionalesni Šauliai (gaila tokiu nėra daug), 2014 metais gali susižerti pasakišką pelną.

2014 metų pirmasis pusmetis Šauliui tinkamas surašyti testamentą ar pasirūpinti šeimos kapu.

Pirmasis metų pusmetis Šauliui palankus įvairiems tyrimams, kurie atliekami ieškant kažko giliau – geologijos, archeologijos, ezoterikos ar psichoanalizės.

Nuo liepos 16 d. prasideda kelionių metas. O Šauliui, kuris yra keliautojas iš prigimties, tai tiesiog svajonių metas, Šaulys susikraus kuprinę ir išnyks horizonte (Šauliui labai rekomenduočiau kraustytis gyventi šalia vandens telkinio – jūros, upės ar ežero). Na ne visi Šauliai, tik dalis. Kita dalis pasiners į studijas universitete arba gyvenimo universitete, o tiksliau – dvasingumo paieškas: plės horizontus, skaitys knygas, ypač abstraktaus pobūdžio literatūrą, tarkim filosofinius traktatus. Tiesa, Šaulių mažuma, kaip ir būdinga ugnies ženklams, užries nosį ir galvos, kad jau ir taip žino viską ir tokį Šaulį priversti tobulintis bus galima nebent jėga. Būtent šie Šauliai tokiu laikotarpiu taps tiesiog nepakenčiami (niekam juk nemalonu egzistuoti šalia protingesnio už save).

Šauliui tai bus puikus metas rašyti, ypač tiems, kurie planuoja tai, ką parašys publikuoti, šansai šiuo metu išaugs dešimteriopai.

Šaulys skirs daug laiko muzikai, kompiuteriui, elektronikai. Šaulys norės dar nepatirtų pramogų. Dažniausiai tai pasireiškia eksperimentais seksualinėje sferoje arba neįprastais dalykais kitur, pavyzdžiui ekstremaliu sportu, dalyvavimu neįprastose varžybose, daug Šaulių 2014 metais skirs didžiają dalį savo laisvalaikio kompiuteriniams žaidimams.

NESĖKMĖS IR IŠBANDYMAI. Bent jau daliai Šaulių pirmąjį metų pusmetį teks kovoti su nuostoliais. Išlaidos gali būti įvairios, tarkim būsto pirkimui, imant banko paskolą ar kokio kito brangaus daikto įgyjimui, pvz.: naujo automobilio. Tai gali būti daugiau mokesčių, nevykusios finansinės operacijos, paskolinti ir negrąžinti pinigai, vagystė, partnerio itin didelės išlaidos. Šis periodas gali būti niokojantis Šauliui verslininkui, kuris kovoja su didelėmis skolomis. Dalis Šaulių netgi bankrutuos.

2014 metais, kaip ir ankstesniais, Šauliui bus būdingas vienatvės troškimas, noras įsigilinti į save, užrašyti savo patirtį, galbūt atsiminimų knygą. Šaulys tobulės dvasiškai, todėl ims branginti savo praeities neigiamas patirtis. Šaulio nežavės miesto šviesos, jis norės būti atsiskyręs nuo visų savo namuose, pageidautina prieblandoje arba netgi pasislėps kitiems nežinomje vietoje, pavyzdžiui vienuolyne. Bet kokiu atveju 2014 metais Šauliui būtina rasti vietą, kur jis galėtų ramiai pamąstyti bei pasimelsti. Tai augimo, tapimo geresniu žmogumi, asketizmo laikas. Šaulys supras, kad gyvenime ne viską įmanoma valdyti bei kontroliuoti. Šiuo metu Šauliui bus keista, kad anksčiau jis buvo toks aklas ir nepastebėjo, nesuvokė, kas yra tikrosios gyvenimo vertybės, vertino beverčius, paviršutiniškus, nereikšmingus dalykus. Lengviausiai šį periodą išgyvens religingieji – kunigai, vienuolės ir pan., bei Šauliai, gyvenantys uždarai – daug skaitantys, rašantys, medituojantys. Visiems kitiems šis brandos ir augimo etapas gali būti pakankamai skausmingas. Na bet per kančias į žvaigždes, kaip ir bet koks gimimas, taip ir dvasinis yra skausmingas, todėl nuo tokio skausmo reikia ne bėgti, o jį pasitikti su džiaugsmu, nes jau 2015 atneš Šauliui naują gyvenimo etapą.

2014 metais Šaulys gali susidurti su priešiškais veiksmais jo atžvilgiu, ypač priešų puolimu iš pasąlų.

2014 metais Šaulys jaus baimę, nerimą dėl gyvenamojo būsto. Jį gali užlieti trūkęs vamzdis ar įvykti kažkas panašaus. Šaulys gali baimintis, jog nebeišgalės sumokėti būsto paskolos. Šaulys gali bijoti būti iškeldintas iš namų, nes nesugebės sumokėti nuomos ar paskolos. Šaulys gali staiga susivokti, kad remonto darbai, kuriuos jau pradėjo, yra per brangūs, jo biudžetas negali to leisti.

2014 metais, Šauliai, dirbantys su kompiuteriu, gali prarasti svarbią informaciją dėl kvailos klaidos, tarkim paspaudžiant ne tą mygtuką arba dėl sveiku protu nepaaiškinamo gedimo.

Šaulio santykiai su tėvais taps neurotiški. Tėvų namuose Šaulį pasitiks nejauki atmosfera, Šaulys pergyvens dėl tėvų sveikatos ar kitų bėdų.

MEILĖ. Galima labai netikėta nauja meilė. Šaulio dabartiniai santykiai gali nutrūkti arba dramatiškai pasisukti. Šaulys gali staiga sužinoti apie partnerio neištikimybę – tai būtų tarsi žaibas iš giedro dangaus. Bet visiškai netikėtai partnerį gali palikti ir pats, dėl naujo susižavėjimo objekto. Ypač tai puikus metas Šauliams – viengungiams, kurie jau seniai palaidoję viltis susirasti antrą pusę, šiais metais meilė į juos trenks tarsi perkūnas iš giedro dangaus.

Pirmąjį pusmetį pagerės Šaulio seksualinis gyvenimas. Ypač tiems Šauliams, kurie dar 2012 išsiskyrė su antrąja puse, dabar šie Šauliai atnaujins nutrūkusius santykius, o automatiškai tai lems ir aktyvesnį seksualinį gyvenimą. To pasekoje į pasaulį pabirs daug „netyčiukų“. Bet tai nėra blogai, kenčiantiems dėl nevaisingumo Šauliams likimas gali padovanoti netikėtą ir pačią geriausią dovaną – kūdikį.

Tai problematiškas laikas Šauliui – tėvui – vaikai kels rūpesčių, maištaus, bus tiesiog nesutramdomi. Šaulio vaikų gyvenime bus netikėti pokyčiai – labiausiai tikėtina, kad mokymo, ugdymo srityje.

SVEIKATA. Sveikata šiais metais Šauliui nekels rūpesčių. Šie klausimai liks kažkur nuošalyje. Vienintelė problema, kuri gali pasireikšti – tai netikėtos problemos su širdimi, ypač tas tikėtina jaunesnio amžiaus, aktyviai sportuojantiems Šauliams.

Moterims Šaulėms toks laikas gali atnešti nėštumo komplikacijas, priešlaikinį gimdymą, cezario pjūvį ir pan.

Eiti prie įrankių juostos