Konsultacijos

[:lt]Rugsėjo 5 d.[:]

[:lt]Buvau šiek tiek išsimušus iš ritmo. Kartais ir man prireikia poilsio dienų. Ir atsibudau ties laiku, kuomet žmogus kaip sakoma apanka. Jaučia nepasitenkinimą, bet nesuvokia, kad to nepasitenkinimo priežastis yra jis pats. Dėl visų savo negandų kaltina kitus, nors tie kiti su jo bėdomis nieko bendro neturi. Tai aš galiu tik patart šiandien nieko dėl nieko nekaltinti. Atidėti visus karus vėlesniam laikui. Gali būti, kad po keleto dienų jau visai kitaip atrodys. Nesukurkite sau būtinybės vėliau gėdingai kitų atsiprašinėti.
Toks laikas gali atnešti nemigą dėl nerimo. Vis tik naktinėti nepatartina. Tai tik dar labiau didins nerimą. Eikite į lovą laiku, jei negalite užmigti, bent jau pagulėkite, pasvajokite.
Tai vis dar kritinis laikas alkoholikams. Ir šiuo metu jis pradeda veikti didžiausia jėga. Kaip jau ir minėjau, tokiu laiku apskritai negalima vartoti stipresnių gėrimų nei alus. O turintiems polinkį į priklausomybę, dabar potraukį alkoholiui valdyt bus be protiškai sunku. Deja, bet su liūdesiu tai stebiu aplinkoje. Nors žmonės būtent į šį patarimą visada nuomoja pirštu, bet jau praktiškai kasdien išgirstu istoriją ką tas ir anas prisidirbo per daug pavartojęs bei matau girtų žmonių siautėjimus FB. Dabar tokie laikai, kad viskas yra visiems matoma. Jei išgėrinėjate, nerašinėkite virtualioje erdvėje. Patikėkite, čia tik jums atrodo, kad matote ir suprantate savo būseną tik jūs. Todėl tai ypatingai blogas laikas įvairioms šventėms, festivaliams ir t.t. Per didelė rizika, kad alkoholinių gėrimų įtakoje bus nusiaubta aplinka ir viskas paversta šiukšlėmis. Dabar verčiau nevykti į masines šventes.
Tai netinkamas laikas religijai, ji sukels painiavą ir sumaištį, galimi bet kokie nemalonūs įvykiai, kurie kažkaip bus susiję su religija. Šiuo metu reikia stengtis tvirtai išstovėti ant žemės ir dvasingumą atidėti geresniems laikams.
Mūsų laukia sunkesnė savaitė, tiesa, sunkumai paprastai pasireiškia tik dvasiniame lygmenyje. Žmogus galvoja, kad jis sensta be laiko, gyvenimas prabėgo be prasmės, jo niekas nebedžiugina. Tačiau visi tiek voratinkliai tik mūsų galvose, o ne išorėje. Ir tokią būseną galima išmokt kontroliuoti sau nuolat primenant, kad tai laikina, tai net ne mano mintys, vos už keleto dienų tai praeis. Toks laikas visu stiprumu tęsis iki rugsėjo 8 d., po to jo poveikis silpnės ir dar keletą dienų jausis, bet jau labai silpnai ir tik jautresniems žmonėms bei turintiems priklausomybių.[:]

Eiti prie įrankių juostos