Konsultacijos

Spalio 8 d.

Šiek tiek šviesesnė diena. Nors nepavadinčiau idealia. Šiandien „gydomės“ muzika. Reikia klausytis kažko nuotaikingo, žiūrėti linksmus klipus. Daug bendrauti vis dar nėra patartina, nes tokiomis dienomis išgirstame per daug tiesos, kurios kol kas negalime priimti. Nuo pirkinių irgi dera susilaikyti, nes tai tebus tuščias pinigų švaistymas. Tačiau šiandien tinka konsultuotis su grožio ir plastinės chirurgijos specialistais senėjimo klausimais. Konsultuotis, nes pačioms procedūroms laikas nėra tinkamas. Dar grįžtant prie bendravimo, šiandien reikėtų vengti įvairių kompanijų, ypač mažai pažįstamų vyriškių, nereikėtų su jais vartoti alkoholinių gėrimų. Šiandien ypatingai aukštas rizikos laipsnis nukentėti fiziškai, patirti seksualinę prievartą, bent jau psichologinį smurtą. Ir ypač alkoholio poveikyje. Šiandien verčiau eikite į kiną, girdėjau naujasis Joker labai puikus. Saugokite save – užsiimkite tinkama veikla.
Tai ryškesnė diena Jaučiams ir Dvyniams. Jie tiesiog bus labiau užsispyrę, nieku gyvu nesutiks pripažinti, jog buvo neteisūs. O kaip tik neteisūs, tikėtina, ir bus. Taip pat ryškesnė diena tiems, kurių horoskopuose stiprų poveikį daro vandens ženklai, ypač Mėnulis vandens ženkluose. Dabar tokie žmonės turi tikimybę pritraukti labai panašų žmogų prie savęs. Tačiau bet kokiu atveju tokia diena tinkamesnė saugiems pokalbiams tyloje nei eiti kažkur pasilinksminti. Kaip ir sakiau, šiandien linksmybės gali baigtis labai liūdnai.
Tai nėra labai tinkamas laikas naudoti smilkalus, deginti šalavijo šluoteles, siekiant apvalyti aplinką, nes galite persistengti ir apsinuodyti dūmais ar prisišaukti gaisrinę. Šiandien apskritai visokias dvasines, ezoterines praktikas reikia atidėti. Tokią dieną reikia tiesiog mėgautis žemiškuoju spaliu – patogiai ir jaukiai apsirengti – seni džinsai, kerzai, flaneliniai marškiniai būtų kur kas geresnis pasirinkimas nei aukštakulniai ir kažkas supermadingo, bei eiti rinkti rudeninių lapų. Valgyti naminius obuolius, gaminti iš moliūgo. Tai žemiškumo diena, tam ją ir reikia išnaudoti. Tačiau ir tokią dieną galimos mistinės patirtys, trumpi prabudimai, kažkas kas privers akimirką stabtelėti ir pajusti anapusinę magiją bei augantį norą dar ir dar kartą žvilgtelti kas gi už uždangos….

Eiti prie įrankių juostos