Konsultacijos

Rugsėjo 8 d.

Praėjusią savaitę rašiau bent porą kartų, kad ateina atpildo laikas. Atsiskaitymo už darbus laiką. Ir labai džiaugiuosi, kad šį kartą to sulaukė šio pasaulio nekaltieji. Kad ardomos nelegalių daugintojų gūžtos ir yra mažytis vilties spindulėlis, kad šioje sferoje kažkas pasikeis. Kad pagaliau atsakomybės susilauks ne tik daugintojai, smurtautojai, bet ir atgrubnagiai veterinarai.

Na o šiandien tinkamesnė diena būti miestuose nei gamtoje, tačiau reikia vengti susibūrimų, sąlyčio su kitais žmonėmis. Tokią dieną verčiau nerūkyti jokia forma. Apskritai tai kritusio imuniteto laikas, rizika apsikrėsti virusinėmis ligomis išaugs. Jūs galite rėkti, kad viruso nėra, bet nuo to jis niekur nedings. Tiesa, pastebėjau, kad dabar garsiau skamba nauja daina – virusas yra, bet nepavojingas 😀 Suprastės atmintis, gal todėl, kad išaugs fizinis aktyvumas, būsime greitesni. Geras laikas suktis virtuvėje, ypač su peiliu 😀 Pavyzdžiui, grybus doroti. O jeigu vis tiek laiką leisite gamtoje, nepamirškite pasigrožėti gamta, stebėti vabzdžius. Jei tik bus galimybė, leiskite sau iš darželio namus papuošti kokių ežiuolių ar pan. puokšte. Na bent jau vienu žiedu. Bet geriau šiandien balkone pasilepinti taure šalto vyno ar šampano, o klajones po miškus atidėti geresniems laikams.

Svarstyklės šiandien bus šiek tiek nuodingos, tyliai stebės kitus. Negalės apsispręsti tie kiti joms patinka ar ne. Vieną gražų vyruką lengvai iškeis į kitą – dar gražesnį.

Vos už keleto dienų Marsas Avine taps retrogradiniu. Tiksliau rugsėjo 10 d. Tuo pačiu jis vis dar išliks neigiamame aspekte su Saturnu. Vėl pradės judėti tiesiai jis tik lapkričio 14 d. Retrogradinis judėjimas vaizdžiai tariant yra toks judėjimas kai planeta juda atgal. Nors iš tikro ji tiesiog sulėtėja ir juda vietoje, tačiau iš žemės atrodo, kad ji juda atgal aplink Saulę. Rugsėjo 9 – 12 dienomis bus net šešios retrogradinės planetos – Marsas, Jupiteris, Saturnas, Uranas, Neptūnas ir Plutonas. Na bet šiandien apie Marsą, taigi jo retrogradiniame periode geriau susilaikyti nuo operacijų, teisinių reikalų, skyrybų, jei tai įmanoma. Bus išaugusi nelaimingų atsitikimų, susižeidimų rizika, daug pykčio, frustracijos, todėl mūsų laukia protestai ir maištai. Šiaip jau retrogradinis Marsas būna kartą į pusantrų metų, tačiau Avino ženkle jis paskutinį kartą buvo 1988 metais. Na jūs patys galite patyrinėti tuos metus ir juose rasite sudužusius lėktuvus dėl paslaptingų priežasčių, žemės drebėjimus, uraganus, potvynius, maištus, susisprogdinimus. Antrojo pasaulinio karo metu retrogradinis Marsas Avine irgi pasireiškė, tai nutiko 1941 metais. Tai ir koncentracijos stovyklos, žydų tautos naikinimas. Tik pasibaigus retrogradiniam veikimui (planeta pradeda judėt nauju pagreičiu), įvyko Pearl Harboro ataka. Panašiai kaip ir ankstesniais periodais, Marsui lėtėjant link retrogrado mes jau sulaukėme protestų, riaušių, trūkusios kantrybės, žudynių, smurto. Įdomu tai, kad per artėjančius rinkimus Marsas vis dar bus retrogradinis ir pažiūrėsime, kuo gi tai baigsis. Nes spalis bei lapkritis bus intensyviausio veikimo mėnesiai. Ačiū dievui, sekantis retrogradinis Marsas Avine įvyks tik 2067 metais. Ne masiniu mastu, tai gali būti nelengvas periodas dvasiškai, Marsas Avine tikrai piktas berniukas. Iš vienos pusės jis žmogų iš visų jėgų varo į priekį, atsiranda didesnis greitis, daugiau jėgų, daugiau ryžto, noro kovoti dėl savęs, ypač dėl savo įsitikinimų. Tokiu metu žmogus supranta, ko gi jis nori iš gyvenimo. Tačiau tai labai blogas laikas sveikatai. Iš ligų tai uždegiminiai procesai, kurie gali būti bet kur kūne ir pasireikšti tarkim tiek kaip sepsis, tiek kaip raumenų uždegimas.

Jeigu jūs mokate pasižiūrėti, kuriuo astrologiniu būstu keliaus jūsų atveju retrogradinis Marsas tai trumpi mano patarimai būtų:

1. Pasistenkite nesudegti iš pykčio. Stenkitės daugiau ilsėtis, nors bus didelis aktyvumo poreikis, tačiau stenkitės daryti pertraukas, išlikti ramūs, venkite konfliktų, nes trauksite juos tarsi magnetas.
2. Bus reikalų su finansais, turimu turtu, pavyzdžiui, mašinos remontas pareikalaus visų santaupų. Suplanuokite būtinąjį biudžetą ir iš likučio neleiskite nei cento. Taip pat tai ir kritusi savivertė.
3. Konfliktai su broliais/seserimis, kaimynais, problemos su transporto priemone ir transportu apskritai. Tačiau išnaudokite šį laiką viešoms kalboms, jei tokias sakyti jums reikia.
4. Problemos namuose ir su kitu turimu nekilnojamuoju turtu. Gali prireikti bet ką taisyti, remontuoti, tame tarpe ir buitinę techniką, baldus. Galite kaip reikiant susipykti su tėvu, jo tėvais ar savo uošviais. Arba jie gali turėti problemų.
5. Stresą kels vaikučiai. O jei dar bus įvestas nuotolinis mokymas, tai šiems tėveliams užvirs pragaras. Būkite kūrybiški, skirkite vaikams daug kokybiško laiko. Nesantuokiniai santykiai irgi ves į neviltį.
6. Imkitės sveikatos prevencijos, kasdien rūpinkitės savo fiziniu kūnu. Stenkitės išlikti ramūs, medituokite, vaikščiokite basomis lauke, valgykite sveiką maistą, saikingai sportuokite.
7. Konfliktai santuokoje. Pasistenkite kalbėti mažiau, bus rizika prišnekėti to, ko neįmanoma bus vėliau pamiršti ir atleisti. Stenkitės sakyti tik gerus dalykus.
Teisinės problemos.

8. Problemos su pašalpomis, išmokomis, draudimais, paskolomis ir pan. Tačiau tinkamas laikas kasimo darbams jūsų teritorijoje. Kapstytis po save irgi.
9. Kovos dėl įsitikinimų, kovos universitete, sunkios studijos, sudėtingos, nemalonios kelionės.
10. Sukrėtimai karjeroje, versle, jis priverčia išeiti iš komforto zonos. Konfliktai su mama, jos tėvais ar problemos jiems.
11. Problemos su draugais, konfliktai, užsibaigę draugystės, nutrūkę planai, netekti rėmėjai.

12. Pati sunkiausia Marso padėtis, todėl dabar plaukite pasroviui, paleiskite viską, ką galite paleisti, susitaikykite su praradimais kaip neišvengiama gyvenimo dalimi. Emocijos bus skausmingos. Dabar gali padėti tik vidinis darbas su savimi.

O apskritai toks laikas yra visiems sunkus sveikatai. Todėl kiekvienas ja turėtų labiau rūpintis – gerti daugiau vandens, kokybiškai maitintis, sportuoti, bet jokiais būdais nepersistengti. Tokiu metu gali varginti virškinimo problemos, migrena. Gali atrodyti, kad iš nuovargio nebepavelku kojų, velkuosi per gyvenimą lyg zombis, todėl dažniau ilsėkitės, ilgiau miegokite. Vartokite mažiau prieskonių ir aštraus maisto, stenkitės valgyti daugiau šalto maisto, salotų, gerti  glotnučius ir šaltas arbatas. Ypač sveikatai tai blogas laikas tiems, kurių Marsas tranzuos per 1, 6 ir 12 būstus. Jeigu tranzuoja per 8, moterims tai gali lemti įvairias ginekologines problemas. Vyrams poveikis irgi gali būti tarkim kaip bėdos su prostata, bet jiems veikia silpniau. Išnaudokite judėjimo vietas aktyviems veiksmams – tarkim jei tai antras būstas – pinigams uždirbti, jei tai penktas būstas – partnerio paieškoms ir t.t. Na manau supratote esmę 🙂 Ir bet kokiu atveju stenkitės, stenkitės ir dar kartą stenkitės išlikti ramūs, o tai bus sunku, ypač tiems, kurie turi daug ugnies elementų gimimo horoskope. Na o geroji žinia, kad rugsėjo 13 d. Jupiteris užbaigs retrogradinį judėjimą. Būtent šiandien Mėnulis keliauja Jaučio ženklu ir sudarys ne vieną gražų aspektą, todėl tai bus gan nebloga emociniu atžvilgiu diena, sėkminga sąveikaus protas ir emocijos. Tai gera diena dalyvauti žaidimuose, loterijose, kur galima laimėti kažkokius prizus. Tai gera diena meilei, ypač moterims. Tai puiki diena mokytis astrologijos. Taip pat geras laikas turintiems video kanalus, tarkim kanalą youtube – papildyti jį nauju įrašu, o gal išvis atsidaryti kanalą, jei jo neturite.Tinkama diena apsirūpinti magine druska, spec. puodais, buteliukais eliksyrams ir pan.

Beje, kad jau gera diena meilei, tai apie tas amžinas meiles. Na taip, tokių nėra. Nes tai ne meilės, tik aistros. Tačiau per gyvenimą mes tikrai sutinkame sau labai artimų sielų. Yra tokių ryšių, nuo kurių kaip bebėgsi, jie vis tiek tęsiasi per visą gyvenimą. Žmonės gali pyktis, gali nekęsti vienas kito, bet jų keliai vis tiek nuolat susikerta. Bet tai ne kažkokia amžina meilė. Tai labiau neištaisytos klaidos, neišmoktos pamokos. O dviejų žmonių santykiuose tos pamokos visada yra tos pačios. Moteris turi išmokti vyrą vesti į sėkmę. Vyras turi moterį saugoti ir globoti. Kol tai išmokstama, keičiasi partneriai, santykiai tai nutrunka, tai prasideda. Tai visiškai normalu, nes partneriai vienas kitą tiesiog praauga ir tiek. Tačiau pamokas išmokę du žmonės gali būti kartu visą likusį gyvenimą. Nors dažniausiai jie pasirenka vienatvės kelią.

Na kadangi laikai ateina karšti ir pykti, pats laikas prisiminti kas galėtų mums padėt atsipalaiduoti. Iš ties čia puikūs pagalbininkai yra augalai ir norėčiau paminėti keletą jų:
a) lakrica – labai stipri atpalaiduojanti priemonė, kuri veikia ne tik paprastą nuovargį, sunkų stresą, bet veiksminga ir esant psichikos ligoms. Plius ji turi antivirusinį, imunitetą stiprinantį poveikį, skatina antikūnių gamybą, balanasuoja estrogenus, atpalaiduoja raumenis. Lakrica tinka peršalus, esant PMS, alergijai, astmai. Gali būti naudojama jos džiovinta šaknis ar sumalti milteliai, arba tinktūra ar nuoviras.
b) ženšenis – šis senovės Kinijos vaistas naudojamas esant išsekimui, stresui, imuninei sistemai stiprinti. Tai labai stiprus streso „žudikas“, jis apskritai didina žmogaus kūno atsparumą stresui, pagerina nuotaiką, suteikia vidinės gerovės jausmą. Galima naudoti džiovintą šaknį, tinktūrą, skystą ekstraktą, miltelius ar tabletes.
c) skaistenis – jis balansuoja antikūnius organizme visų pirma. Taip pat naudojamas gydyti artritui, peršalimui, migrenai, traumoms. Jis stiprina imuninę  sistemą, skatiną antikūnių gamybą, veikia histamino ir seratonino lygmenį, sumažina skausmą ir atpalaiduoja kūną. Jį galima vartoti kaip arbatą, miltelius iš džiovintų žiedų, tačiau jis efektyviausias šviežių lapų formoje.
d) lobelija – gerai veikia kvėpavimo takus, gydo astmą, bronchitą, plaučių uždegimą. Ji padeda įveikti priklausomybę rūkymui. Ją galima naudoti džiovintą, kaip arbatą, tinktūrą ar skystą eliksyrą.
e) valerijonas – labai gerai atpalaiduoja nervų sistemą. Jo džiovinta šaknis gydo nemigą, žarnyno spazmus, migreną (viskas kas tinka prie migrenos, tinka ir prie paprasčiausio galvos skausmo), slopina nerimą, stresą, mažina kraujospūdį, gerina tulžies veiklą, atpalaiduoja žarnyną, gerina centrinės nervų sistemos veiklą. Jį galima naudoti kaip arbatą, tinktūrą, infuzijas ar ekstraktą.

f) ginkmedis – padeda į viską žiūrėti paprasčiau, gerai veikia kraujotaką, skatina deguonies cirkuliaciją, gliukozė apytaką. Jis tinka prie migrenos, esant ūžimui ausyse, PMS, jis mažina alergines reakcijas, padeda lengviau išgyventi sunkias gyvenimo aplinkybes. Naudojamas kaip arbata, lapų ekstraktas tinktūrose bei tabletėse.

Arbata iš skaistenio, ginkmedžio, valerijono ir medaus puikiai atpalaiduoja, padeda greičiau užmigti. Ji gerai veikia kraujotaką, padeda esant galvos skausmams, stiprina imunitetą, tinka ir esant migrenai ar nemigai. Tokią arbatą galite pasidaryti patys. Šaldytuve ją galima laikyti dvi paras. Arbatai reikia po vieną arbatinį šaukštelį džiovintų skaistenio žiedų, ginkmedžio lapų, džiovintos valerijono šaknies, natūralaus medaus ir puodelio karšto vandens. Ginkmedžio lapus geriausia naudoti šviežius, bet abejoju ar Lietuvoje tokių įmanoma gauti. Juos reikia susmulkinti ir sudėti kartu su kitais produktais. Medaus būtina įdėti, nes jis pašalins kartų skonį. Užpilus vandeniu reikia palaikyti 5 minutes ir galima gerti. Tokia arbata plikoma į arbatinį ir naudojamas jos ekstraktas pagal skonį ir poreikį. Visada pabandyti siūlyčiau nuo silpno varianto. Ir nepamirškite, kad sergant chroniškomis ligomis, nuolatos vartojant vaistus, ne visos žolės jums tinkamos ir būtina pasikonsultuoti su gydytoju prieš kažką vartojant. Jokios žolės negali būti vartojamos nuolat ilgą laiką.

https://www.delfi.lt/letena/gyvunu-teises/visoje-lietuvoje-uzsiliepsnojo-karstieji-sunu-kankintoju-taskai-nepakeliamas-tvaikas-slapimo-balos-ir-ismatu-kruvos.d?id=85169411
Eiti prie įrankių juostos