Konsultacijos

Rugsėjo 7 d.

Sulaukėme naujos savaitės, kuri žada būti labai saturniška, todėl pats metas gyventi pagal jo principus – atsiminti draugus, kurie ne tokie turtingi ir tiek pasiekę kaip jūs, kitaip tariant draugus rinktis ne pagal jų socialinį sluoksnį, daugiau bendrauti su senais tėvais, rengtis paprastai, gyventi kukliai. Na o šiandien tokia rutinos diena. Ją geriau praleisti mieste, savo vienodame daugiabutyje, stengtis neišsiskirti iš kitų. Šiuo metu gali atrodyti, kad anais laikais Saulė švietė kur kas ryškiau, o gyvenimo vasarą pakeitė žiema. Šiandien nereikėtų užsibrėžti tikslų, nes jie bus perdėti, jų bus per daug ir jų nebus įmanoma įgyvendinti per užsibrėžtą trumpą terminą. Tai prasta diena darbui, tokiu metu padidinta rizika jo netekti. Ypač jei dirbate su aviacija susijusioje srityje. O visi kiti irgi gali susidurti su įvairiais ribojimais, draudimais. Taip pat tai bloga diena mokslams, mokymo įstaigoms. Apskritai šiandien bus nemažai „š…“ pro kurį teks praeiti, bet pasistenkite išlaikyti tikėjimą ir pozityvumą. Mokytojams siūlyčiau šiandien būti išradingiems, kūrybiškiems, vietoj griežtos rutinos ir matematinių taisyklių, pasirinkti įdomų gyvenimišką pokalbį su klase, paskatinti vaikus kalbėti apie save. O visiems kitiems noriu priminti, kad jums nebūtina žiūrėti į išorinį pasaulį. Galbūt šiandien jis nelabai gražus, tačiau savo viduje jūs galite pamatyti pačią gražiausią planetą visatoje. Žiūrėkite širdimi, ne akimis.

Tai gera diena skaityti, nebūtinai knygas, apskritai skaityti, domėtis. Daugiau bendraukite su katėmis, myluokite, čiučiuokite. Geras laikas tvarkytis nagus, na bent jau čia nereikia savęs riboti ir drąsiai galite „užsidėti“ kuo ilgesnius bei nulakuoti ryškiai raudona spalva. Išvirkite šeimai karštos sriubos. Pasėdėkite prie degančio laužo ar pan. Tai tinkama diena pirkti akmenis (ypač didelius, nešlifuotus, mėlynos spalvos), kristalus, žoleles smilkymui ar patiems gaminti smilkymo ryšulėlius.

Merkurijus iš perfekcionistės Mergelės, kuriai niekada niekas nebūna pakankamai gerai perėjo į Svarstyklių ženklą. Dabar jau diplomatijos, derybų laikas. Žmonės galvos prieš kalbėdami, atsižvelgs į kitų norus. Mąstymo atžvilgiu tai tikrai paprastesnis laikas, deja, gyvenimą vis dar labai gadina didysis trejetas Ožiaragyje ir Marsas Avine.

Liūtas bus išoriškai apgaulingai ramus, tačiau viduje tarsi tiksinti bomba. Nesiartinkite šiandien prie Liūto, jis bet kurią akimirką gali išsitraukti ginklą.

Pasitenkinimas, motyvacijos trūkumas įkalina žmogų rutinoje, jis pradeda gyventi be tikslo. Depresija, nerimas, bloga dvasinė savijauta skatina žmogų ieškoti naujų kelių, kovoti, siekti. Tai planeta, kurioje gyvenama principu „per kančias į žvaigždes“, kurioje bloga savijauta yra tas vedantis botagėlis, taigi tikrai neverta naiviai tikėtis, kad ji taps kažkada rojaus sodais. Mes juk nesitikime, kad ligoninė taps pramogų namais ar ne? Šios planetos veikimo principas yra pokyčiai. Kuo lengviau jūs keičiatės, kuo mažiau prisirišate, kuo atviresni tam esate, tuo geriau jūs čia gyvenate. Geriausias dalykas yra tai, kad čia visai nebūtina siekti didingų tikslų, gelbėti planetą ir pan. Čia viskas vyksta sėjamos sėklos principu. Vienas geras darbas, vienas įkvėptas žmogus kaip ir iš vienos sėklos išdygęs augalas vėliau subrandina daugiau sėklų ir jas paskleidžia. Na o vienas būdas į geresnę savijautą yra sąmoningumo kėlimas. Kiekvienas į sąmoningumą kelią renkasi pats. Šiai dienai norėčiau rekomenduoti lengvą, bet veiksmingą pratimą – žiūrėjimą į žvakės liepsną keletą minučių. Šis pratimas atkeliavęs iš senovės Indijos ir naudojamas trečiosios akies čakros stimuliacijai. Laikoma, kad toks pratimas lavina intuiciją, aiškiaregystę. Tačiau nebūtina koncentruotis į supergebėjimus. Pakankamai gerai vien tai, kad šis pratimas iš tikro lavina intuiciją, moko sutelkti dėmesį, moko pastovumo, ištvermės, žadina jūsų kūrybiškumą ir gerina miegą. Be jokios abejonės pratimą reikia reguliariai kartoti, laiką ilginti. Pradėti išvis galima  nuo minutė ar trumpiau.

Geros savaitės 🙂

Eiti prie įrankių juostos