Konsultacijos

Rugsėjo 6 d.

Savaitgalyje mūsų laukia trumpalaikiai nesklandumai. Ypač šiandien ir rytoj. Pagrinde maištauti gali vaikai, pavyzdžiui, pirmokėlis kategoriškai atsisakys kažką bendro daugiau turėti su mokykla. O vyresnieji gali susivokti, kad vis tik studijas pasirinko neteisingas ir tai visiškai ne tai, ką jie gyvenime norėtų daryti. Geriausia nepasiduoti skubotiems sprendimams, nes dar po keleto dienų nerimas atslūgs ir situacija nebeatrodys tokia bloga. Vat kas tikrai blogai – tai mesti mokslus po keleto studijų dienų. Suteikite sau dar vieną šansą. O tėvai čia irgi turėtų padaryti visą įmanomą įtaką, kad sutrikusias atžalas gražintų į doros kelią. Taip pat šiuo metu nerekomenduotina pastoti, nes po devynių mėnesių bus darinių, kurių vaiko horoskope nesinorėtų matyti. 
Šių dienų sėkmės spalva rausva, ypač  tinka gėlėti audiniai, balti ir šokoladiniai akcentai. 
Nėra labai geras laikas keliauti, kelionėse gali būti šokiruojančių įvykių. Bet tai labiau kažkokie nepatogumai, nemalonumai nei rimtos bėdos. Kažkas labiau susijusio su vietiniais papročiais ir tradicijomis. Vis tik geriausia vengti Kaukazo valstybių. Jos šiuo metu labiausiai konstrastuoja su mumis. Juo labiau, kad bendravimui tai irgi šios dienos nėra palankios ir gali būti nemažai žodinių konfliktų, galite būti negražiai išvadinti, apšaukti ir pan.Tačiau tai geras laikas keliauti po labai tolimas šalis, tarkim Pietų Ameriką, siekiant pažinti archeologinį šių šalių palikimą, mistiškąją jo dalį. 
Tačiau tai puikus laikas skaityti ezoterinę literatūrą, gaminti įvairius viralus, gėralus, deginti žvakes, lepinti juodus katinus ir pan. Žodžiu užsiimti magiškais, mistiškais dalykais. Labai geras laikas kurti savo mažus altorėlius iš įvairių sendaikčių. Realiai kiekvieno žmogaus namuose turėtų būti kad ir visai nedidelė vieta, skirta ryšiui su dvasiniu pasauliu palaikyti. Kitaip tariant „altorius“. Tai gali būti tiesiog maža lentynėlė su sena žvakide ir žvakėmis. Esmė ne daiktuose, o intencijoje.Jei mistika nedomina, tiesiog paskirkite šio savaitgalio vakarus ramiam pasisėdėjimui lauke, verandoje, katino kompanijoje, ramiai stebint besileidžiančią Saulę. Tai irgi teigiamai veiks. Arba ramiam pasivaikščiojimui. 
Tai tiek šį kartą 🙂 Mane kaip ir visas mamas ko gero, pirmoji rugsėjo savaitė „pribaigė“, taigi linkiu visiems ramaus poilsio, mažiau kalbėti ir geresnės sekančios savaitės 🙂

Eiti prie įrankių juostos