Konsultacijos

Rugsėjo 5 d.

Tokią dieną reikia spręsti sveikatos problemas, ypač susijusias su judėjimu, senatve, ortopediniais dalykais. 
Visumoje tai sudėtingesnė diena, ypač antroji jos pusė. Galite sulaukti nemalonumų bendraudami, pavyzdžiui, negražių palinkėjimų iš ypač nemalonių žmonių. Iš kitos pusės, labai tikėtina, kad to nusipelnysite patys.
Tokią dieną reikėtų susilaikyti nuo važinėjimo, ypač tarp miestų. Ypač į didesnius miestus. Netinka keliauti ir į tolimus kraštus, ypač nuošalias, sunkiai pasiekiamas vietas, laukinę gamtą.
Na ir šiandien jau priklausomybių aspektas įgauna dar stipresnį poveikį, todėl dabar jau veiks ir nuo narkotikų priklausomus asmenis arba tuos, kurie nepriklauso, bet norėtų išbandyti ir įsitikinti kas tai. Turėkite omenyje, kad šis mėnuo tai laikas, kuomet priklausomybės įgyjamos tiesiog akimirksniu.

Tokią dieną vadovai, vadovauti linkę asmenys tai nori daryti dar labiau, todėl gali garsiai organizuoti visokius susirinkimus ir pan. tik tam, kad parodytų valdžią ir savo balso galimybes. 
Tačiau tai puiki diena užsiimti dvasinėmis praktikomis, ypač wicca atstovams, gera diena burtis, atlikti maginius ritualus ar tokius užsakyti ir pan. Tai Hekatės diena – nakties sapnų ir stebuklų deivės. Šiandien reikia pagerbti ją ir prašyti jos nušviesti jūsų ateitį per sapnus ar ženklus. 
Tokią dieną labai reikia rūpintis savo gyvūnais, ypač šunimis, nes jie bus itin pažeidžiami. Nebūtinai fiziškai, gali ir dvasiškai blogai jaustis, todėl jiems reikia skirti papildomo dėmesio tarsi vaikams. Šiandien negalima skriausti šunų bet kuria prasme, net ir nepriežiūra, Hekatė, šunų globėja jus stebi 🙂 
Kaip jau ir minėjau, šis rugsėjis itin stiprus magine prasme. Tokiu metu iš kokono išsirita drugeliai. Kalbu apie žmogiškąją sielą. Ir mėnesio kulminacija įvyks per rudens lygiadienį – rugsėjo 23 d. Taigi dar turite laiko paruošiamiesiems darbams. Einantys tobulėjimo keliu netgi gali jausti tą vidinį tiksėjimą link kažko svarbaus, nors ir nesuprasti sąmoningai kas laukia. Bet kokiu atveju tokiu metu įvyksta didesnės ar mažesnės vidinės transformacijos, išeinama pro vienas duris ir įeinama pro kitas, pereinama į naują ciklą, deja, bet ir įprastus dalykus tenka palikti užnugaryje. Tikriausiai nepasakysiu nieko naujo, kad kiekvieną transformaciją lydi kančia. Toks jau gimimo procesas ir paprastai jis būna skausmingas, tačiau ir tai praeina. Tai ir laikas, kuomet teks išmokėti senas skolas bei laikyti egzaminus ir pereiti į naują klasę ar likti dar kartą senoje. Taip kad jūs vis dar turite laiko padirbėti su savimi. Sakysite tai ką tos kelios dienos, tačiau dvasinio progreso kelyje kartais užtenka ir kelių akimirkų arba neužtenka dešimtmečių. Tai jau toks dalykas, kad jame viską lemia suvokimas. Taip kad ruoškitės, tai ne genantis nerimas, tai tik kosminis laikrodis tiksi, primindamas, kad iki visatos skambučio laiko liko vis mažiau 🙂

Eiti prie įrankių juostos