Konsultacijos

Rugsėjo 4 – 6 d.

Prasidėjęs paskutinis Plutono – Saturno suartėjimas (sekantis įvyks tik maždaug po trisdešimties metų), pradės duoti savo vaisius. Tai atpildo metas. Ir dabar kiekvienas to atpildo sulauksime. Kažkas bus apdovanotas už sunkų darbą, kažkas paliktas antriems metams už tinginiavimą. Tai nėra aklo teisingumo laikas, kuris įvyktų, jei minėtas suartėjimas būtų Svarstyklių ženkle. Ožiaragyje tai nuveiktų darbų įvertinimas. Tačiau teisingumo sistemą jis irgi palies. Šiuo nelengvu periodu gali būti pakloti pamatai kitokiam teisingumui. Galbūt mūsų valstybėje, kurioje mano nuomone taip stipriai klesti korupcija, ateis kitokios dienos artimoje ateityje. Aš tikiuosi, kad kiekvienos nužudytos ari išniekintos mergaitės tėvai (o kiek daug mes jų turime Lietuvoje) galiausiai sulauks pelnyto atpildo už savo kančias. Nors ne, aš žinau, kad sulauks. Tik nebūtinai teisinės teisingumo sistemos iškrypusiomis rankomis.
Na o šiomis dienomis tikrai nesiulau nusikalsti, nes greitai būsite išaiškinti dėl kvailų klaidų. Šiomis dienomis reikia laikytis taisyklių. Žinokite, vergai yra ne tie, kurie nesipriešina kaukių dėvėjimui. Vergai yra tie, kurie išorinėse aplinkybėse mato juos bandymą paversti vergais. Laisvas žmogus ir įkalintas požemyje grandinėmis lieka laisvu žmogumi. Laisvas žmogus bet kokiomis aplinkybėmis lieka laisvu sieloje ir iš nedėkingiausių situacijų sugeba pasiimti tai kas geriausia. Tarkim tos pačios kaukės. Jūs galite jų nekęsti ir kasdien kelti sau stresą mintimis apie jas. Na o bet tačiau kadangi, kiek privalumų tame galima atrasti. Stilinga kaukė gali labai pagerinti jūsų išvaizda prasto atrodymo dienomis. Kai jūs su kauke, kitiems kur kas sunkiau įskaityti jūsų veide, ką jūs galvojate. Su kauke žymiai lengviau išlikti nepastebėtų ir nemačiom praeiti pro žmones, su kuriais bendrauti nepageidaujate. Jūsų viršininkas nepastebės kaip po kauke jūs tyliai šnibždate prakeikimus jo pusėn kai bandys jums užkrauti papildomo darbo ar eilinį kartą aiškins koks jus beviltiškas. Šiame pasaulyje jums daug ką gali primesti kiti. Tačiau požiūrį renkatės tik jūs pats.

Na o dabar pereikime prie šiandienos ir savaitgalio, kuris gali būti pakankamai džiaugsmingas. Bet džiaugsmingumas nebūtinai reiškia šventes, jis gali reikšti ir masių susivienijimą, protestus, mitingus, tik paprastai tai vyksta gan švelnia forma ir labiau primena džiaugsmingus, spalvingus festivalius. Šiuo metu bus išaugęs teisybės ir žinojimo jausmas, kitaip tariant „aš žinau geriau už visus“. Gali gan stipriai pasijausti tas nemalonus jausmas jog senstu.
Tai tinkamas laikas kovoti su priklausomybėmis, ypač nuo vaistų. Imtis vaistų mažinimo dozių, jei jūsų gydytojas tam pritaria. Apskritai tokiomis dienomis su vaistais atsargiai ir ne tik su vaistais, bus lengva apsinuodyti. Sunkios dienos meilei, santykiai reikalaus pastangų (Veneros – Saturno neigiamas aspektas). Šį laiką palyginus gerai atlaikys santykiai. paremti tikrais jausmais. Tačiau itin sunkus laikas bus poroms, kurias kartu laiko išskaičiavimai. Neverta bandyt pradėti naujų santykių, per didelė rizika sulaukti „ne“. Kur kas geresnis darinys šiuo metu Saulės Mergelėje teigiamas aspektas su Uranu, kuris padės poroms, kurių santykiai paremti laisve ir absoliučiu pasitikėjimu vienas kitu. Toks laikas sunkiausias naujai gimusioms, jaunoms poroms ir palyginus lengvai praeina tiems, kurie ne vieną dešimtmetį kartu leidžia santuokoje ir yra laiko bei išbandymų užgrūdinti. Aš labai rekomenduočiau visiems atsiminti, kad jums tinkamas žmogus su jumis bet kokiomis aplinkybėmis elgsis gerai. O jei kažkas jus skaudina, tai yra esminis ženklas, kad žmogus jums netinkamas. Viskas labai paprasta. Jūs galite patys rinktis geresnę kokybę arba kančią.

Skorpionas bus stebėtoju, tyliu stebėtoju. Jis nekalbės apie tai, ką pastebėjo. Skorpionės mamos bus itin įtarios savo atžalų atžvilgiu ir net geriausiuose ketinimuose įtars žiaurią klastą 😀 Jei turite mamą Skorpionę, mieli vaikučiai, verčiau jau sąžiningai atlikite visus pavestus darbus, nes jūs būsite kruopščiai ir priekabiai tikrinami daugybę kartų.

Geras laikas fotografuotis. Taip pat geras laikas astrologijos studijoms, todėl trumpai primenu, ką kokia planeta reiškia horoskope: Saulė parodo mūsų esmę, Mėnulis – mūsų emocijas, Merkurijus – mūsų mąstymą, Venera – kaip mes mylime, Marsas – kaip mes veikiame, Jupiteris – kur mes augame, Saturnas – kur daugiausia galime pasiekti, Uranas – mūsų evoliucijos kelią, Neptūnas – svajones ir baimes, Plutonas – kur mūsų didžiausia galia.
Šios dienos puikus laikas kulinarijai, taigi pasitreniruokite, pavyzdžiui, su dekoruotais meduoliais. Artėja ne tik mokyklos rudens šventė, bet ir Halovynas, galų gale Kalėdos. O ir vaikams bus smagu dekoruoti meduolinius moliūgus bei kiškučius. Kas žino, gal atrasite savyje menininko talentą. Šiuo metu tai įmanoma. Na o jei tokiais sudėtingais darbais užsiimti tingite, išvirkite šeimai karštos rudeniškos sriubos. Laikas pamažėle pereiti prie miegančios meškos režimo 🙂 kad ir kaip būtų gaila prabėgusios vasaros. Tai geros dienos tvarkyti vaistažoles, pasirūpinti stilingais buteliukais ir susikurti smagią asmeninę vaistinę.

Kadangi tai geros dienos fotografuotis, norėčiau paminėti, kad fotografija irgi yra vienas iš būdų padėti sau. Jeigu jūsų savivertė beviltiškai kritusi ir niekaip nesiseka pakilti, visada verta pasidovanoti profesionalią asmeninę fotosesiją pas tikrai gerą fotografą. Kokybiškos nuotraukos sunkiomis akimirkomis neleidžia pamiršti, kad tai tik bloga diena, aš galiu būti ir kitoks.

https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/kriminalai/2020/09/03/news/taskas-kraupios-zmogzudystes-byloje-dar-nepadetas-zodi-tars-ir-i-strazdauskaites-tevas-16198186/?fbclid=IwAR1VQQTIYe6SVQL8FePD8Z-m9_LrR7EHwfbITbb-e5LeBPs23r5-IYRQ0TA
Eiti prie įrankių juostos