Konsultacijos

Rugsėjo 30 d.

Įdomus savaitgalis laukia, pradedame grįžti į didesnio nervingumo laikus. Jupiterio ir Neptūno bendradarbiavimas daro savo. Laimei šiomis dienomis namų valdovės katės dirbs sunkų darbą ir valys namus nuo didesnės įtampos, todėl šiomis dienomis turite rodyti joms tiesiog karališką pagarbą. Tokiomis dienomis reikia sočiai maitintis, nes dietos tik blogins vidinę būseną. Taip kad leiskite sau sočius pietus, saldžias sultis ir vaisius, daržoves, ypač tinka raudonos spalvos – arbūzai, pomidorai ir pan. Tai tikrai netinkamas laikas vegetarinei mitybai, todėl valgykite mėsą ir nepabijokite šalia bent ryžių įsidėti. Askezės laikas dar ateis, galite tuo neabejoti, bet šios dienos skirtos ne tam. Tiesa, kavą geriau gerti silpnesnę, su pienu, labai stipri kava be priedų didins nerimą.
Tokiomis dienomis būtinas sportinis aktyvumas, bet koks, nes pasyvus buvimas neigiamai veiks. Ypač tai geras laikas profesionaliems sportininkams. Tačiau didelių linksmybių geriau vengti, vakaras su mezginiu būtų pats tas. 
Rekomenduotina pasimerkti levandų puokštelę, jos irgi gerai veiks. Tokiomis dienomis reikia koncentruotis į savo vidinį pasaulį, ieškoti ramybės ten, nes išoriniai dalykai kels stresą. Gerai būtų medituoti.
Tokiomis dienomis reikia rengtis ryškiai, iššaukiančiai, spalvų eklektika būtų pats tas. Nors noro išsiskirti kaip tik nebus, norėsis susilieti su minia, neišsiskirti iš kitų, bet tai slėgs. Iš kitos pusės, tai suvienodinimo dienos, todėl savimi išlikti nebus lengva, aplinkiniai į tai reaguos neigiamai. Tai minios, masių dienos ir kiekviena balta varna matoma bus labai ryškiai. Vis tik vidiniam progresui labai svarbu išdrįsti priimti savo kitoniškumą ir nusispjauti į bandančius jus pakeisti. Tokiomis dienomis žmones vargina neaiškus nerimas, blogio baimė, ypač tokio neracionalaus, neapčiuopiamo. Tačiau svarbu suvokti, kad dvasinėje erdvėje neegzistuoja blogio ir gėrio sąvokos. Mus gąsdina tai, ko mes nesuprantame. 
Šiandien labai stiprios jaunaties diena, todėl pats laikas sėti naujas sėklas – naujas mintis, naujus norus, naujus tikslus, prašyti išminties, pradėti naujas pamokas. Tai labai geras laikas rašyti, studijuoti dvasinius mokslus, medituoti. Visa tai vėliau užaugins brandžius vaisius.
Gero savaitgalio!!!

Eiti prie įrankių juostos