Konsultacijos

Rugsėjo 30 d.

Pakankamai rami diena, kuri šiek tiek pasidarys liūdnesnė vakare, todėl šiandien neverta ilgai vakaroti ir verčiau eit miegoti anksčiau. O nuo blogos nuotaikos šiandien reikia gydytis muzika. Geriausia lyriška, ramesne. 
Dabar pats Svarstyklių sezono aktyvumas, taigi pats laikas atnaujinti garderobą ir ne maximoje šlepetes paimti, o naujiems batams tarkim nepagailėti. Nes būtent Svarstyklių sezono metu išauga stiliaus ir mados pojūtis, skonio jausmas. 
Šiandien tinkama diena ruošti atsargas žiemai – rauginti, marinuoti, konservuoti ir pan. Apskritai tai moteriškumo laikas, tokią dieną reikia moterims bendrauti tarpusavyje, skirti laiko savo draugėms, jungtis prie kitų moterų grupių socialiniuose tinkluose, tiesa, geriau tai daryti iki 18 valandos, nes po to jau dauguma moterų taps itin konfliktiškomis, linkusiomis kenkti ir kerštauti. Taigi verčiau eit į virtuvę ir užsiimti reikalais. Arba eit pasivaikščiot, pasėdėt su kavos puodeliu kažkur krentant lapams ir šviečiant Saulei (jei pasiseks su ja :). Arba stebėti Mėnulį jau sutemus, ypatingai tiems, kurie turi tai daryti galimybę ant jūros kranto.
Tai gan korumpuota diena – tokią dieną valdininkai susigundo aferomis stambiu mastu, pavyzdžiui, parduoti valstybinį turtą, kurio parduoti negalimas. Automatiškai tai gera diena asmenims, kurie ieško korumpuotų valdininkų paslaugų.
Tai nėra gera diena seksualiniams santykiams. Tokiu metu nesunku susidurti su išnaudojimu, prievarta, seksualiniai santykiai gali sukelti įvairias problemas. Tačiau tokią dieną būtų labai veiksminga nuo jų susilaikyti ir ypatingai iš vyro pusės parodyti partnerei, kas yra komfortas, supratimas ir saugumo jausmas. Šios kelios dienos gali tapti išbandymu ne vienai porai, todėl vyro veiksmai, sukuriantys saugumą ir pasitikėjimą, dabar labai daug ką lems. 
Tačiau gera diena keliauti, ypač po pietines šalis, tarkim po Italiją. T.y. geras laikas vykti ten kur šilčiau nei čia 🙂 
Na o dabar pereikime prie savaitės aktualijų 🙂 Šią savaitę mūsų laukia tikrai svarbus įvykis – ketvirtadienį baigsis Plutono retrogradinis judėjimas ir jis pradės judėti į priekį. Tai šias likusias dienas mes išgyvensime kaip sakoma pabaigos pabaigą. Na žinote kažkas tokio kaip paskutinė savaitė mokykloje prieš vasaros atostogas. Oficialiai pamokos dar vyksta, bet visi jau gyvena vasaros nuotaikomis ir niekas nebesimoko. Tokiomis dienomis visiškai netikėtai galite suprasti, kas gi stabdo jūsų kaip asmenybės augimą, pagaliau galite atsigręžti į savo tamsią pusę. Tiksliau ją pastebėti, nors iki tol šventai tikėjote savo baltumu. Ypač tas galioja degantiems neapykanta kitiems. Gali apimti netikėtas suvokimas, kad nekęsti turėtumėte tik savęs – nes galbūt nekenčiate to žmogaus, kuriam jau ne kartą pakenkėte, ir jūsų neapykanta tik pavydo pagrindu. Tai bus sukrečiantis suvokimas ir kuo žmogaus sąžinė juodesnė, tuo mažesnė tikimybė, kad jis ras savyje jėgų tai pripažinti (apart šviesaus sąmonės blyksnio) ar net atsiprašyti. Iš kitos pusės, tas kuris sugebės, pakils į naują lygmenį, gal labai sunkų, gal atrodys kad tai dar ne jo jėgom. Bet tas kuris nesugebės, liks kapstytis senoje šiukšlių krūvoje iki sekančio „egzamino“. Šios kelios dienos skirtos būtent išsivalymui, asmeninių šiukšlių išnešimui. Ir prikaupta krūvelė gali atrodyti ne jūsų jėgom, gali kilti noras ją pastumti po lovą iki kito kapitalinio valymo. Šiomis likusiomis dienomis dažnas gali jausti keistą poreikį viską nutraukti, mesti, pamiršti, išeiti. Tai natūralu, nes tokiu laiku slegia viskas kas sena, atgyvenę ir reikia keisti. Taigi dabar lengva pasitikrinti kaip gyvenate. Jei jūs gyvenime viskas tvarkinga ir švaru, tokių pojūčių nejausite ir kuo didesnė tvarka reikalinga, tuo stipresnis poreikis bus. Vis tik ketvirtadienis atneš bent jau trumpalaikį palengvėjimą – naują pradžią, tą jausmą – pagaliau, galima vėl viską pradėt nuo naujo lapo. Iš ties jau net rytoj bus daug geriau nei šiandien. Rytoj jau prasidės oranžinių moliūgų metas – oranžinis mėnuo, kuriame bus daugiau juoko ir pramogų, pats laikas ruoštis artėjančiai Hellowyno šventei. 
Na o šiandien:

Avinas bus kaip niekad agresyvus, apimtas aklo įsiūčio gali nušauti netgi tą nervinantį kompiuterį.
Jautis malšins „nervus“ maistu. Valgykite arbūzą. Tai geresnis pasirinkimas nei tas didžiulis tortas.
Dvyniai irgi bus nervingi, gal nešaudys, bet kokiu plaktuku viską aplinkui tikrai gali pakalti.
Vėžys jausis vienišas, bet bus ramus. Eis į lovą su puodeliu arbatos ir pliušiniu meškiuku.
Liūtas desperatiškai trokš dėmesio. Apsirengs nei šiaip nei taip. Vietoj susižavėjimo, sulauks pašaipaus kikenimo.
Mergelė bus nervinga ir hiperaktyvi – sąskaitos, darbas, dieta, sportas, vaikai, seni tėvai, socialiniai tinklai, „deadlainai“, maisto gamyba, dalykiniai susitikimai – ji rašinės priminimus ir klijuos juos visur kur papuola, išgyvens paniką, kad vis tiek kažką pamiršo, kažko nepadarė, kažką pametė.
Svarstyklės galvos tik apie savo grožį. To pasekoje prisidažys per daug.
Skorpionas bus tikru serijiniu žudiku. Na žmonių gal nelies, bet Vėžio mylimą meškutį išskrosti tikrai gali.
Šaulys irgi bus nervingas. Rūkys per daug. Prisidegdamas nuo dujų baliono, gali susprogdinti visą kvartalą.
Ožiaragis išlaikys sveiką protą ir užsiims mokslu, protine veikla, gal šiek tiek filosofiniais/egzistenciniais klausimais.
Vandenis…na jis gal bandys šią dieną skirti meilei, bet bus sunku, jis eilinį kartą supras, kokie vis tik žmonės yra keisti.
Žuvys tradiciškai kažkur anapus. Kažką vartos. Per daug vartos. Ir be balso viduje klyks – pasaulį, gelbėk mane.
Geros savaitės 🙂

Eiti prie įrankių juostos