Konsultacijos

Rugsėjo 3 d.

Šiuo metu išaugs poreikis komunikuoti. Ne kokybiškai bendrauti, o rašinėti, komentuoti, lįsti į akis. Ir šiaip plepantys tiesiog nutrūks nuo grandinės, o santūrieji  irgi bendraus, rašys daugiau.Tokią dieną reikia būti tarp gėlių. Visų pirma ji gera profesionaliems gėlių augintojams, o visi kiti gali pasidovanoti ekskursiją po gėlių ūkius ar pan. Arab nuvažiuokite į mišką. Gamtos terapija bus itin efektyvi. Naujos patirtys irgi gerai veiks. Todėl jei esate betono vaikas, dabar tam ypač geras laikas. Ypač buvimui spygliuočių miškuose. Geras laikas rinkti, skinti sode obuolius.
Gera diena prekybai – išparduokite viską kas nereikalinga. Labai gera diena piešimui, tapybai. Ypatingai Liūtams ir Mergelėms.
Tai ir bręstančių pokyčių diena. Blogas laikas teisiniams reikalams, karinėms struktūroms. Tokią dieną galite sulaukti reikalavimo duoti kyšį. Šiandien jūs turite teisę į bet kokius veiksmus, kad apgintumėte ir išsaugotumėte savo ramybę.
Šiandien labai tinka šalia savęs laikyti didesnį ametistą. Ypač siekiantiems dvasingumo žmonėms. Vis dar tinkama diena paleisti viską kas sena ir trukdo eiti į priekį. Dabar toks priešpriešų laikas – Mergelės sezonas ir Mėnulis Žuvyse. Šie du ženklai maksimaliai nedera tarpusavyje. Kitaip tariant dabar socialinio chaoso, nuodingų įsitikinimų laikas. Ir saugiai juo praeis tik tie, kurie sugebės laikytis sveiko vidurio. Aš suprantu, daugumai tai nemalonios, netikėtos realybės metai, daug baimės, daug pykčio ir lengva paskęsti sumaištyje. Bet jei taip kalbant paprastai tai tikėjimas, kad pasaulį valdo reptilijos, o 5 g sprogdina smegenis yra gan sunkaus psichikos sutrikimo simptomas. Tačiau nuolankus tikėjimas valdžios struktūromis jau yra apatiškas ir vergiškas pasidavimas. Kažkur viso to viduryje yra saugiausias takas. O šiandien bus ypač lengva paklysti, kadangi Mėnulis sudarys glaudžią sąjungą su Neptūnu. Urano – Saulės aspektai irgi gali veikti supurtančiai, nors tai ir teigiamas procesas. Iš esmės visas rugsėjis bus korekcijų, pataisymų, eksperimentų mėnuo. O jį pradėjo ką tik pasibaigusi Mėnulio pilnatis su didesniu emociniu nestabilumu, chaoso ir sumaišties jausmu. Ir gali būti, kad toks laikas užtrūks maždaug pusmetį, o sveiką protą atgausime tik kažkur vasario pabaigoje. Rugsėjo 9 d. Marsas taps retrogradiniu ir iki rugsėjo 12 dienos (kuomet Jupiteris pajudės į priekį), mes gyvensime net su šešiomis planetomis retrogradiniu režimu. Mėnesio pabaigoje į priekį pajudės ir Saturnas, tikėkimės su juo ir kiti reikalai pradės eiti geryn. Kas žino, gal per Kalėdas jau galėsime vykti atostogauti kažkur kitur….Beje, toks įdomus faktas – šiais metais turėsime ypatingą Halowyno pilnatį 🙂 Vien jau pilnatis per Halowyną yra įspūdingas faktas, tačiau tai dar bus ir mėlynoji pilnatis 😀 Tai toks astronominis reiškinis – Mėlynoji pilnatis susidaro tuomet kai per vieną kalendorinį mėnesį turime dvi pilnatis kaip kad nutiks spalio mėnesį. Tai tikrai retas reiškinys, nes sekantį kartą pilnatė per Helowyną, jei neklystu turėsime tik 2039 metais. O sekanti Mėlynoji pilnatis ateis tik 2023 rugpjūčio 31 d. Paskutinį kartą ji buvo 2018 kovo 31 d. Na o šiandien danguje vis dar matysime pilną Mėnulį, nors pati pilnatis jau pasibaigusi, todėl išeikite sutemus juo pasigrožėti.

Šiame pasaulyje labai paplitęs mitas apie amžiną meilę ir antrą sielos pusę. Kiekvienas žmogus gali sutikti daug artimų sielų, daugybę sielų su kuriomis yra susijęs glaudžiais ryšiais. Ir tos artimos sielos jokiais būdais nėra tik priešingos lyties ar tik žmogaus. Jūs galite su šuniu jausti tokį gilų ryšį, kokio niekada nepajusite su jokiu žmogumi. Nes jūs sutikote artimą sielą. O tai ką žmonės vadina meile ir tiki, kad ji tęsis iki gyvenimo pabaigos, paprastai būna tik seksualinė trauka. Joks ryšys, jokia sąjunga negali išlikti tokios pačios formos amžinai. Todėl jei šią akimirką jūsų siela su kažkuo skrenda, pasimėgaukite skrydžiu ir neapsunkinkite savęs graužatimi ar tikrai pajėgsite skristi amžinai. Būkite su tais, su kuriais jūs jaučiatės ramūs ir saugūs bei bėkite nuo tų, kurie paskandina jus audringų aistrų vandenyne. Mes sutinkame tuos iš kurių galime imti bei tuos, kuriems galime duoti. Tačiau kai šaltiniai išsenka, laikas ieškoti naujų.

Na o šiandien daugiau parašysiu apie arbatas. Arbata yra tikrai stebuklingas gėrimas ir jūs galite rinktis iš daugybės variantų, siekdami pagerinti savo būseną. Šiandien rašysiu apie arbatas, skirtas moterims ir moteriškiems negalavimams.
a) mėtų arbata malšina menstruacijų sukeltus spazmus, slopina gimdos susitraukimus. Todėl tinka gerti per itin skausmingas menstruacijas.
b) cinamono arbata turi šildantį poveikį visam organizmui, bet taip pat slopina menstruacinius skausmus, reguliuoja menstruacijas, jeigu jos nereguliarios. Ypač tinka esant policistinių kiaušidžių sindromui kaip ciklo reguliavimo priemonė.
c) juodasis kohošas (kekinė blakėžudė) reguliuoja hormoninę sistemą, vėl gi silpnina menstruacinius skausmus.
d) imbieras sumažina gausų kraujavimą, silpnina menstruacinius skausmus.
e) čiobrelis – antispazminė, antiuždegiminė žolė, stabdo kraujavimą, lengvina skausmus.

f) pankolis vienas geriausių augalų menstruaciniams skausmams malšinti, veikia antispazmiškai. Tinka ir pms simptomams malšinti.
g) aviečių lapų arbata apskritai gerai kraujui, hormonų sistemai, esant hormonų disbalansui, nereguliarioms menstruacijoms.
h) paprastoji sukatžolė tinka vartoti esant nereguliarioms menstruacijoms, skausmingų menstruacijų metu.
i) ramunėlių arbata irgi yra antispazminė, raminanti nervų sistemą, tinka naudoti gausaus kraujavimo metu, taip pat esant skausmingoms menstruacijoms.
j) kininis skudutis (dong quai) – turi antiuždegiminių, raminančių savybių, balansuoja hormoninę sistemą, slopina menstruacijų skausmus.
Turėkite omenyje, kad tai tik mano nuorodos 🙂 Plačiau pasidomėti galite pačios, o ant bet kurio vaistažolių pakelio yra nuorodos kaip išsivirti tinkamai arbatą. Turėkite omenyje, kad jokių vaistažolių negalima vartoti pastoviai. Turi būti daromos pertraukos 🙂 Ir jei vartojate kažkokius vaistus, prieš vartodami vaistažoles, turite pasitarti su gydytoju ar vaistininku 🙂

Eiti prie įrankių juostos