Konsultacijos

[:lt]Rugsėjo 27 d.[:]

[:lt]Va kokios audros siaučia lauke. Bet kaip bebūtų keista, žmonių gyvenime atėjo stiprybės laikas. Ir ypatingai fizinės. Todėl dabar sėkmingas laikas įvairaus ekstremalaus sporto gerbėjams. Ypač tokio, kuris susijęs su vandeniu, na pavyzdžiui, buriavimo. Vis tik atsižvelgiant į oro sąlygas, aš siūlyčiau išlaikyti blaivų protą ir užsiimti tuo, jei esate palankesnėje klimato zonoje, nei mes dabar. Tačiau tai ištvermės, fizinės jėgos laikas, todėl jis tinkamas dalyvauti įvairiose varžybose ir labiausiai seksis drąsiems, azartiškiems, nebijantiems rizikuoti, tiems, kurie kovoja kaip sakoma „iki paskutinio“.

Tai geras laikas racionaliems, protu ir faktais paremtiems dalykams. Pavyzdžiui, istorijos studijoms. Taip pat mechanikos darbams, pavyzdžiui, varyti mašiną į autoservisą. Tame tarpe ir astrologijai, nes tai absoliučiai tikslus ir matematiškas mokslas.

Stojus geresniems laikams, rekomenduotina visada kažkiek apsišvarinti bet kuria prasme. Šiandien reiktų nešti „šiukšles“ iš miegamojo. Taigi pats tas laikas persivilkti patalynę, pakeisti ją į kažką santūraus, estetiško, subtilaus. Audrų metas jau tolsta, dabar Svarstyklių laikas, o Jupiteris greit jau apleis Skorpiono valdas ir keliaus į aseksualiojo Šaulio valdas. Taigi metame lauk buduaro komponentus ir keičiame patalynės užvalkalus į pilkų ar baltų atspalvių. Artėja dvasingumo metai, laikas jiems ruoštis.

Tai palankus laikas netradicinės medicinos metodams, preparatai veiks teigiamai ir bus veiksmingi. Palanku domėtis netradicine medicina, net ir skeptikai gali atrasti teigiamą jos poveikį. Tokią dieną rekomenduojama ją išbandyti sunkiems ligoniams (be jokios abejonės – kaip papildomo poveikio priemonę kančios sumažinti, nerekomenduoju drastiškų pokyčių).[:]

Eiti prie įrankių juostos