Konsultacijos

Rugsėjo 27 d.

Pagaliau, pagaliau, pagaliau savaitgalis!!! Ir puikioji naujiena – Jupiterio/ Neptūno aspektas jau rytoj nebesudarys masinio poveikio. Tiesa, dėl Mėnulio viražų gali svyruoti nuotaika, tai nelabai koks laikas meilei, bet šiaip smulkmenos. Pavyzdžiui, šiandien galima gydytis muzika, tiesiog jos klausant, pradedant rytą su ja. Šiandien ji puikiai malšins Mėnulio raukymąsi. Be abejo jūs galite klausytis savo mėgiamos muzikos, bet dar stipresnį poveikį turės meditacinė ir pan. muzika.

O toliau tai toks paprastas eilinis laikas. Vėl gi, jis gali skatinti norą eikvoti pinigus, pirkti, ko daryti nėr didelio reikalo. Žinoma, jei vaikui suplyšo batai, tai negi nepirksi, bet jei sau užsimanėte dešimtos poros nes naujų atspalvis vos vos skiriasi, tai yra ir geresnių būdų pinigais atsikratyti.

Tai nėra geras laikas meilei, tokiu metu galite suvokti, kad jumis naudojosi tik kaip seksualiniu objektu. Analogiškai netinkamas laikas pradėti naujus santykius, tokiu metu žmonės tarsi sušalę viduje ir dauguma nejaučia gilesnių jausmų bei troškimo pradėti ilgalaikius santykius, ypač vyrai. Tai išnaudojimo, pasinaudojimo laikas. Taigi visas programėles, skirtas antrosios pusės paieškoms, uždarykite bent jau iki rytojaus. Juo labiau, kad kol kas yra rizika nukentėti nuo žiauraus žmogaus. Apskritai tai „karų“, žiaurių poelgių laikas. Kaip sakoma dabar žmogus žmogui vilkas. Ypač tai galioja santykiams su mažai pažįstamais žmonėmis. Taip pat tokiu laiku galima patekti į skandalingą situaciją, nes kažkas paviešins tarkim jūsų slaptą susirašinėjimą ar pan. Tai šiuo metu rašydami ir kalbėdami gerai apgalvokite savo žodžius, kad vėliau netektų to gailėtis.

Nepagailėkite laiko naminiam maistui pasigaminti. Dabar jau galima pereiti prie sveikos mitybos, nors laikytis itin griežtų dietų dar tikrai neverta. Bet tarkim spagečių ir sūrio patiekale mėsos padažą pakeisti daržoviniu jau būtų gera mintis.

Reikia pasakyti, kad šiandien baigiasi pagaliau rudens magijos mėnuo. Ir ezoterikos atstovai, kuriems jis buvo reikšmingas, dabar irgi atsikvėps, turės laiko pabūti ramybėje. Tai tarsi atsiskaitytas kontrolinis darbas. Semestras dar nesibaigė, bet porai dienų atsikvėpti galima. Darbas ir mokslai čia niekada nesibaigs, bet būna juk ir išeiginių. Tai dabar kaip tik jos, kuomet galima ramiai sustoti ir apžvelgti viską aplinkui. Pasidžiaugti tuo kas yra ir pabūti su artimais žmonėmis. O kam poilsio nereikia, tai geras laikas mokytis astrologijos, jei tikslas atverti sau platesnį žinių šaltinį. Taip pat tai geras laikas valytis ir valyti – save ir viską aplink save. Žinoma, paprasčiausia švara į tą sąvoką patenka, bet jei norisi tai daryti giliau, idealus būdas yra šalavijo šakelių smilkymas. Jų būna pirkti, galima ir savas naudoti – kaip teisingai susirišti ir smilkyti rasite internete. Aišku, jos turi būti džiovintos. Šalavijas valo aplinką nuo neigiamos energijos, gali būti naudojamas ir išsivalymui po sunkaus laiko, tarkim sunkios, slegiančios savaitės, kuomet norite švariai įžengti į poilsio laiką, atsigauti, sustiprėti ir su nauja jėga pradėti naują savaitę. Taip pat šį savaitgalį rekomenduotina praleisti tik artimiausių žmonių apsuptyje, susilaikyti nuo aktyvaus bendravimo, kadangi padidinta rizika, jog jus kažkas įžeis, sužeis (nebūtinai tiesiogine prasme). Bet kokių bandymų tai padaryti metu dabar reikia duoti labai griežtą atkirtį ir nuo agresorių visiškai atsiriboti.

Eiti prie įrankių juostos