Konsultacijos

[:lt]Rugsėjo 25 d.[:]

[:lt]Šiandien viena sudėtingiausių savaitės dienų. Daugelį kaustys vidinis šaltis, todėl visų pirma siūlyčiau save šildyti maistu ir rimtu maistu. Tai netinkama diena veganinei mitybai.

Tai prasta diena mokslui, viešoms prezentacijoms, viešoms kalbos, bus painiojamasi faktuose, daromos klaidingos išvados, nusišnekama, užsikertama ir pan. Automatiškai tai itin prasta diena politikai, taip pat politikos apžvalgininkams, jie tiesiog pilstys iš tuščio į kiaurą, nesugebės sukelti susidomėjimo. Žmonės, kurie niekada nieko bendro neturėjo su politika, staiga gali nuspręst pasukti politikos keliu ir vargu ar kas gero iš to ateityje išeis. Žodžiu, šiandien tokio neteisingo savęs vertinimo diena. Ypač tas vertinimas gali būti įtakotas sąmoningo ar nesąmoningo aplinkinių suklaidinimo.
Geriausia tiems, kurie šiandien gali sau leisti sėdėt namuose su maistu ir sarkastiška animacija, tokia kaip Simpsonai ar pan. Nes būtent tai geriausiai veiks nuotaiką.
Šiandien verčiau, jei ik įmanoma, susilaikyti nuo vaistų vartojimo, ypač tokių kaip raminantys ar migdomieji. Bus itin lengva apsinuodyti, perdozuoti, susilaukti didelio pašalinio efekto.
Tokią dieną nesunku susilaukti policijos dėmesio, todėl verčiau jau laikykitės visuomeninių normų, nepažeidinėkite taisyklių ir pan.
Tai pykčio ir nerimo diena.
Šiandien Avinas negalės išbūti vienoje vietoje, vienoje pozoje, tryps kojomis, barbens pirštais, muistysis, nes kažkoks vidinis nerimas neleis net trumpam susikaupti.
Jautis nenorės nieko bendro turėti su žmonija, todėl tarp žmonių vis bandys paeit visiems už nugarų, o tempiamas į priekį tvirtai įsispirs kojomis ir nepasiduos. Apskritai šiandien jį žmonės erzins, jis nepageidaus fizinio kontakto su jais, prisilietimai kels pasibjaurėjimą.
Dvyniai kažkaip pritils, dings noras taukšti visokius niekus ar šaipytis iš kitų.
Vėžį ištiks visiškas mizantropijos priepuolis ir jis uoliai trins savo kontaktų sąrašus bei mėtys netikusius draugus lauk FB.
Liūtas ir šį kartą nepritrūks drąsos. Šiandien jis eis medžioti, todėl pamatę Liūtą, traukitės jam iš tako, jis ištroškęs kraujo ir šiandien puls pirmą pasitaikiusį.
Vargšės Mergelės tars sudie, stogelį. Šiandien jų sveikas protas kažkur išgaruos ir stovėdamos ant pasiekto tikslo slenksčio, jos kažkodėl užtrenks jam duris ir dar tiltus padegs.
Svarstyklės šiandien papras įgimtą takto jausmą ir  nustebins žodžiais kirsdamos atgal su tokia jėga, kad antrą kartą kartoti neprireiks.
Skorpiono nuodai šiandien neteks galios. Aišku, čia ne tas atvejis, kad jis išsiduotų, jis vis tiek bandys žudyti, bent jau žvilgsniu. Labai bijoti neverta, šiandien jo valia paralyžiuota.
Šaulys užsigeis vienatvės. Tiesa, labai trumpam, visos dienos tikrai neištvers. Tada vėl grįš pas žmones, jei iš vis jam pavyks kur išeiti.
Ožiaragis neteks savitvardos, ypač bendraudamas ryšio priemonėmis. Todėl nenustebkite, jei šaltakraujis herojus šiandien viduryje pokalbio tiesiog išjungs telefoną be jokio įspėjimo ir suprantamos priežasties.
Vandenis liks ištikimas sau – jam niekada niekas nesvarbu. Šiandien jis staiga itin ryškiai pajaus, kad jam dar labiau viskas nesvarbu ir aplinkiniams demonstruos absoliučią panieką.
Žuvys šiandien kaip tik bus itin konkrečios, pamirš pomėgį tuščiai plepėti, pasidarys labai konkrečios, netgi uždavinės konkrečius klausimus ir norės tik konkrečių atsakymų.
Tai tiek, ir mieli žmonės, na neprašykite manęs nemokamų horoskopų. Aš nesu nei geras, nei dvasingas žmogus. Man nusispjaut ant jūsų problemų, dėl kurių jūs neturite pinigų. Tai ką aš darau – yra ne stebuklas, tai yra matematika. Galbūt jūs to nesuvokiate, bet aš suvokiu, todėl man nusispjaut į tokias apeliacijas kaip kad kaip galima iš tokio švento dalyko verslą daryti. Įsikalkite vieną kartą gyvenime į savo galveles, kad niekas nieko jums neprivalo. Ir eikite dirbti. Nes kaip ten sakoma: kas nedirba, mielas vaike, tam ir duonos duot nereikia.

[:]

Eiti prie įrankių juostos