Konsultacijos

Rugsėjo 25 d.

Vis dar gyventi reikia ramiai, jei jau viduryje savaitės nebetveriate savo kailyje kaip norisi linksmybių, pažiūrėkite verčiau filmą, ypač miuziklą, kad ir tą pačią Bohemian Rhapsody. Ten mes matome, kuo baigiasi linksmybių mylėtojams, Ne ne, aš ne prieš Freddie Mercury, kaip tik esu didelė jo fanė. Aš tik sakau, vakarėliai, alkoholis, narkotikai žlugdo bet kurį. O šiuo metu ypač. Likti namuose su filmu arba nueiti į kiną būtų saugiau. Ir sveikiau. Ir savijautai geriau. Nebūtina žiūrėti miuziklą, jei tokio žanro nemėgstate, puikiai tinka ir senas, mylimas filmas, kurį žiūrėsite jau gal dešimtą kartą.Dar geriau šiandien dirbti iki išnaktų. Būna tokios dienos, kad tik darbas ir tegali padėt jas ištverti. Apskritai darbas yra vienas stipriausių vaistų pasaulyje. Tiesiog kaip ir kiekvieną vaistą, taip ir jį, reikia vartoti tinkamai. O jei darbą baigiate laiku, filmui nuotaikos nėra, šiandien dar idealiai tinka megzti, ypač jei dar turite galimybę tai daryti kartu su bendramintėmis prie liepsnojančio židinio…..Žmonės jau seniai pamiršo, kokia yra gydanti kokybiško bendravimo jėga. O kokybiškas bendravimas yra be telefonų, be alkoholio. Na taip, mezgimo būrelis prie židinio skamba senamadiškai. Bet tik tol kol to neišbandai prieš tai ilgai klaidžiojusi viena šaltoje migloje. Aš pati labai ilgai neigiau moterų bendrystės jėgą. Sau neigiau, ne kitiems. Kol nepajutau kas tai yra. Tiesiog dauguma mūsų įpratę, kad moterys viena kitai gyvatės. Dažnai taip ir yra ir nuo tokių žmonių reikia atsitraukti. Tačiau yra ir kitokių. Ir tokių reikia ieškoti. Bet nepamirškite, nebūna taip, kad tik imtumėte, jei norite imti, būtinai turite ir duoti. Jei norite sutikti moteris, kurių kompanijoje jausitės šiltai ir saugiai, turite pamiršti žodį ne, turite išmokti duoti nieko nelaukdama mainais. Ir čia aš nekalbu apie aukas ir pasiaukojimus. Duoti reikia tuomet kai gali ir todėl, kad gali. Bet plačiau apie tai parašysiu kažkada kitą kartą. Beje, šiandien dar geras laikas eiti veido procedūrų pas kosmetologę. Išvaizdos puoselėjimas yra būtina moteriškumo dalis. Ne buvimas vienodo standartinio grožio ar bandymai tokia tapti, o buvimas pačia geriausia savęs pačios versija. Apskritai, kad ir ką šiandien veiktumėte, daugiausia dėmesio dabar reikia skirti sau. Tiek vyrams, tiek moterims. Tai reta diena, kuomet žmogus turi sau tapti pačiu svarbiausiu. Tokią dieną planetos labai stipriai veikia žmogaus mąstymą. Dažnas apmąstys visą savo gyvenimą. Tai nei gerai, nei blogai. Tiesiog taip yra. Šiandien gali varginti daug klausimų ir sunku bus rasti atsakymus. Ne vienam gali kilti mintis jų ieškoti Taro, tačiau šiandien dar rekomenduočiau nuo to susilaikyti, nes per Taro dabar eis neteisingi atsakymai. Verčiau šiandien medituoti, naudoti mudras meditacijos metų, ypač skatinančias jėgą, galią, stiprybę.
O gera naujiena tame, kad vos už kelių dienų – rugsėjo 28 d. Jupiteris jau bus pakankamai toli atsiplėšęs nuo Neptūno ir nebesugebės daryti masinio poveikio. Kas reiškia, kad jei šiuo metu dvasiškai jums sunku, poveikiui pasibaigus ateis palengvėjimas. Iš ties tas veikimas sulyg kiekviena diena silpnėja, todėl jei šiandien ranka pati tiesiasi prie raminančių, jau pabandykite apsieiti be jų. Tuoj bus geriau.
Tai nėra idealus laikas keliauti, ypač po šalis, kurių gyventojų temperamentas itin skiriasi nuo mūsų. Pavyzdžiui, Gruziją. Prieš bendraudami su vietiniais gerai išsiaiškinkite jų bendravimo ypatumus, kad elementarūs nesusipratimai nesibaigtų skaudžiai.
Ryškesnė ši diena Svarstyklėms, Vandeniams ir Žuvims. Sakyčiau, šie trys šiuo metu šiek tiek praradę realybės jausmą ir save kažkiek pervertinantys, todėl apimti nepagrįsto pasitikėjimo savimi ar dar ko ten, staiga lyg niekur nieko gali pasibelsti pas savo ex, kuriam kadaise suteikė daug skausmo ir pasiūlyti likti draugais. Ypač šių ženklų atstovai vyrai. Aš tai sakyčiau, kad šiandien nuo absurdiškų idėjų verčiau susilaikyti, jei nenorite būti grubiai pasiųsti.
Taigi tiek, ir nepamirškite, kad rytojus visada išaušta. Na bent jau kol esate čia.

Eiti prie įrankių juostos