Konsultacijos

Rugsėjo 24 d.

Vis dar laikas, kuomet reikia daugiau dėmesio skirti vaikams ir šunims. Gali kilti minčių, jog pats laikas pagausinti šeimą. Taip pat tai fizinio darbo diena, todėl jei nusprendėte rūbus išsiskalbti rankomis, dabar kaip tik laikas tam. Geras laikas ramiam pasiplaukiojimui valtimi ar pan. Geras laikas bet kokiems darbams, susijusiems su svetaine.

Gali būti daug beprasmių, agresyvių konfliktų, nes kažkas kažką ne taip suprato, o gal tiesiog norėjo išsilieti. Tokią dieną reikia elgtis sąmoningai, dalintis, pavyzdžiui, ta pilna grybų pintine su kaimynais. Nors noro dalintis kaip tik nebus, galite net negauti to, kas jums priklauso. Šiandien keli nereikšmingi žodžiai gali kažką įskaudinti iki sielos gelmių ir sukelti didžiulę audrą. Merkurijus sudaro neigiamą aspektą su Saturnu, todėl kalbėkite atsargiai, neskubėkite vertinti kitų žodžių. Blogiausias tai laikas pasisakantiems žiniasklaidoje, verčiau vengti diskusijų socialiniuose tinkluose. Dokumentams, deryboms, sandoriams dabar irgi ne laikas. Jei tai neišvengiama, konsultuokitės su profesionalu prieš kažką darydami. Pasistenkite žodžiais neįskaudinti artimųjų. Daugiau koncentruokitės į save – mylėkite save, būkite savimi, geriausiu draugu sau, gerbkite save ir pabandykite suprasti save. Šiandien būkite su savimi, o kitiems laikas dar ateis. Išimtys tik vaikams ir šunims.
Nėra geras laikas sveikatai, ypač jei kenčiate nuo padidinto cholesterolio. Tokiu atveju ypatingai savimi rūpinkitės. Tokiu laiku yra didesnė insulto, infarkto rizika.

Šiandien geriau jausis Svarstyklės – subtiliai juokaus, gražiai rengsis, jaus pagarbą sau, gali neatsispirti kažkam brangaus, pavyzdžiui, geriems kvepalams.
Šaulys jaus padidintą sekso poreikį, dvasingos meilės kažkaip nelabai.

Ko gero kiekvienas yra girdėjęs žodį čakros. Kitaip tariant tai energetiniai centrai, kurie atsakingi už įvairias mūsų kūno ir sielos sritis. Noriu pabrėžti, kad aš nesu absoliuti netradicinės medicinos šalininkė ir galvoju, kad ji veiksminga yra tik kaip priedas prie tradicinė, kuomet gydomas fizinis kūnas. Aš tikrai nesiūlau sergant rimta liga mesti vaistus ir gydytis stebuklingomis energijomis. Vis tik jei kažkuri kūno sritis negaluoja, veikimas per čakras gali paskatinti gijimą. Kaip tai daryti verčiau klausti atitinkamų sričių specialistų, aš tik šiek tiek užvedu ant kelio pasidomėjimui. Taigi:
1. Karūnos čakra. Jos sutrikimai lemia jautrumą šviesai ir garsui, gali varginti sunkios mintys, sumaištis, išankstiniai nusistatymai, sociofobija.
2. Trečiosios akies čakra – galvos skausmai, sinusitas, plikimas, regėjimo sutrikimai, kuomet jaučiama įtampa akyse, pavyzdžiui, kažką bandant įžiūrėti tenka prisimerkti, jaučiamas akių nuovargis, hormonų disfunkcija. Taip pat tai nuotaikų permainos, perdėta vaizduotė, nepastovumas.
3. Gerklės čakra – gerklės skausmai, problemos su žandikauliu, opos burnoje, skydliaukės sutrikimai, veido problemos, skausmai kakle. Tai baimė prarasti kontrolę, valios stoka, nesąžiningumas, bendravimo problemos.
4. Širdies čakra – astma, širdies ligos, plaučių ligos, skausmai rankose, problemos su limfine sistema. Taip pat pavydas, vienatvės baimė, nesugebėjimas pasakyti ne, pyktis.
5. Saulės rezginio čakra – virškinimo problemos, kepenų ligos, išsekimas, kraujospūdžio sutrikimai, žarnyno ligos. Taip pat pagarbos sau trūkumas, pasitikėjimo savimi nebuvimas, nepagarba sau, per didelis savikritiškumas.
6. Sakralinė čakra – vaisingumo problemos, problemos su šlapimo sistema ir inkstais, skausmai apatinėje nugaros dalyje. Taip pat tai nesugebėjimas palaikyti kokybiškų santykių, bendravimo problemos, humoro jausmo trūkumas, užslopintas kūrybiškumas, baimės, priklausomybės.
7. Šakninė čakra – skausmai apatinėje kūno dalyje, artritas, prastas imunitetas, vidurių užkietėjimas, valgymo sutrikimai, išialgija, vyrams tai nevaisingumas. Pergyvenimai ir rūpesčiai, susiję primityviomis kasdieninėmis organizmo funkcijomis – valgymas, šalinimas, miegas ir t.t.problemos su pinigais, maistu ir būstu.
Teoriškai laikoma, kad sutvarkius emocinę reikalo pusę, išsisprendžia ir fizinė 🙂  Negaliu teigti nei taip, nei ne 🙂 bet pabandyti galima 🙂

Eiti prie įrankių juostos