Konsultacijos

Rugsėjo 23 d.

Tai šeimos diena, laikas tėvams su vaikais ir tarpusavyje tuo pačiu. Tuo tarpu bendravimas už šeimos rato ribų tikrai nebus toks sklandus, žmonės parodys, kad jie nėra tokie, kokie atrodo. Nors nėra tai visai bloga diena, bus daugiau juoko. Gera diena sveikatos profilaktikai. Tinkama diena uogauti 😀 taigi pats metas pripildyti krepšelius bruknėmis, gudobelėmis ir, aišku, kuo daugiau jų privalgyti.Geras laikas astrologijai, jei ir taip ja domitės, dabar žinių troškimas ir noras apie tai kalbėtis išaugs.

Nėra gera diena rinkti informaciją, ieškoti patikimų šaltinių, nes jūsų dėmesį pernelyg trauks niekam tikę. Apskritai tokia nesusipratimų diena kai darai kaip geriau, o gaunasi kaip visada. Ypač tokiu metu lengva susilaukti kaltinimų gamtos niokojimu, nors tarkim darysite kažką tokio kas jums kaip tik atrodys puoselėjimas. Šiuo reikėtų kuo mažiau kištis į natūralią gamtą ir ją keisti. Verčiau ramus vakaras ant ežero ar jūros kranto ir laužo liepsnos laužavietėje. Taip pat nelabai tinkama diena menui, ypač piešti, tapyti, tačiau tinkama diena apsirūpinti įvairia reikalinga „amunicija“, tarkim stilingais buteliukais. Kas žino, gal jums dar kils minčių šiemet Kalėdoms dovanoti kažką savo pačių gaminto….

Ypač tai ryški diena Avinui, kuriam šiandien reikėtų tiesiog paleisti tai kas nereikalinga, leisti likimui jį nešti gyvenimo upe su mintimi, kad jei lemta tai ir bus, negalvoti apie praeitį. Šiandien Avinas bus gan filosofiškas ir demonstruos savo gražiąją pusę.
Netampykite už geluonies Skorpiono, jei šiandien jam pasiūlysite į kažką nesigilinti, taip tik įjungsite bombos laikmatį sprogimui.

Saulė pradėjo Svarstyklių sezoną. Yra laikoma kad tai viena prasčiausių jos pozicijų, nes šiame ženkle ji kritusi, t.y. silpna. Tokiu metu sunku atsiskleisti žmogaus individualumui, nes Svarstyklės yra partnerystės sriti. Iš kitos pusės, juk ir santykiuose mes apie save išmokstame ir sužinome labai daug naujo nesvarbu kokie jie būtų – meilės, darbo, draugiški. Taigi dabar turėsime kompanijos sezoną. Laiką, kuriuo reikia dalintis su kitu ir jei esate vienišas, Svarstyklių sezonas tinkamiausias antros pusės paieškoms. Kitaip tariant dabar geriausiai mes atsiskleidžiame kito žmogaus draugijoje. Paprastai tai ramesnis, romantiškas laikas. Dabar žmonės mažiau domina kapstymasis po jų vidinį pasaulį, pasaulis atrodo meilesnis, šiltesnis, paslaugesnis. Dažnas galvoja, kad jį taip jaukiai veikia ruduo – besikeičiančios lapų spalvos, ražienos laukuose, surinktų obuolių krepšiai. Ezoteriniu atžvilgiu tai labai magiškas laikas, kuomet besikeičiančios šviesos paverčia nepažįstamuosius kur kas patrauklesnius mūsų akims, o lengvas šaltukas ore priverčia trokšti šilto glėbio. Deja, bet bent jau ši diena dar nepateisina Svarstyklių sezono  vardo ir gali atnešti skaudų išsiskyrimą. Mano patarimas šiuo metu pradėjus santykius neskubėti su seksu. Na taip, seksas žmonių gyvenimo dalis. Bet pabandykite iš pradžių patirti, kas yra emocinė parama ir kas yra buvimas šalia žmogaus, kuris tikrai nori būtų jūsų gyvenimo dalimi.
Svarstyklių sezonas mus moko gyvenimo dualumą priimti kaip vienį. Šviesa ir tamsa, blogis ir gėris yra dvi sesės ir du broliai tų pačių tėvų. Tai neatskiriama viena nuo kito. Realiai nėra tiesiog absoliutaus gėrio ar blogio, bet kuris šių dviejų savyje turi kito šaknis. Nėra tik gyvybės, nėra tik mirties. Tas, kuriam pavyksta pažvelgti virš materijos, tampa nedalomu šių dviejų vieniu. Todėl jei kas primygtinai jus temps į šviesą, galite tik nusijuokti į akis ir eiti tolyn nuo mažo žmogelio, kuris sugeba matyti tik labai menka pasaulio dalelę. Jei kažkas jus vadins blogiu, irgi eikite šalin, kam jums žmogus, kuris jumyse nemato ir gėrio? Anksčiau ar vėliau einant dvasiniu keliu ateina suvokimas, kad tokio skirstymo apskritai nėra, čia tik jūsų sugebėjimas matyti visumą arba ne.

Šiandien vėl daugiau dėmesio norėčiau skirti bendram gyvenimo būdui, kuris leidžia atrasti vidinės gerovės jausmą. Rūpinimasis savimi negali būti vienpusiškas. Yra net šešios gyvenimo pusės, kuriomis jums reikia rūpintis nuolatos. Laimei, tai visai malonu 🙂 Apleidus bet kurią šių pusių, nebeįmanoma palaikyti pusiausvyros ir viskas ima griūti:

1. Fizinė. Be abejo tai jūsų kūnas. Juo rūpintis būtina, net jei laikote savo jogu ar vienuoliu. Tiesa, kad gerai jaustumėtės, jums tikrai nėra būtinos kasdieninės sekinančios sporto treniruotės, nors iš esmės sportuoti yra būtina. Tačiau reikia atrasti kažką kas teiks malonumą. Tačiau aktyvus sportas nėra kiekvieno draugas, todėl iš esmės labiausiai kūnui padėsite su joga, važinėjimu dviračiu, valgydami daugiau vaisių ir daržovių.
2. Emocinė. Tai jūsų „širdis“. Na arba kitaip – jūsų emocijos. Be jokios abejonės tai galvojimas apie save, sąmoninga minčių kontrolė, tinkamo mąstymo formavimas. Čia jums padės emocijų žurnalo rašymas, sąmoningas minčių keitimas, meditacija. Taip pat labai veiksminga yra kūrybinė veikla, tokia kaip tapymas, rašymas, maisto gamyba.
3.Dvasinė. Dvasinė tai tikrai nereiškia religingumo, nors gali būti ir juo. Bet kokiu atveju jums reikia rūpintis ne tik kūnu bei emocijomis, bet ir maitinti savo sielą – ieškoti vidinės ramybės, tikslo ir prasmė gyvenime. Vėlgi, tam tinka meditacija, buvimas gamtoje, aukojimas labdarai ar savanoriškas darbas.
4. Intelektinė. Jūsų protas irgi reikalauja iššūkių bei veiklos, jūs turite save pildyti naujomis žiniomis. Todėl nuolat turite lavinti įgūdžius, mokytis kažko naujo. Kasmet stoti vis į kitą universitetą tikrai nebūtina. Pilnai pakaks skaityti knygas, mokytis kalbų, žiūrėti dokumentiką įdomiomis jums temomis.
5. Socialinė. Tas nuvalkiotas posakis – žmogus socialinė būtybė, bet jis teisingas, nors ir skirtingas intravertams ir ekstravertams, nes jų bendravimo poreikiai labai skiriasi. Tačiau kiekvienam žmogui reikia leisti laiko su jam brangiais žmonėmis, su mylimaisiais, galima tiesiog pabandyti atnaujinti ryšius su senais draugais, užmegzti pokalbį su nepažįstamu žmogumi laukiant kavos kioske ir pan., jei visai neturite su kuo bendrauti.
6. Jutiminė. Taip tai mūsų prigimtiniai pojūčiai – matyti, užuosti, liesti, girdėti. Ir šių poreikių patenkinimas yra labai svarbus. Jis leidžia išlikti šioje akimirkoje, mažina streso lygmenį. Na jūs galite deginti kvepiančias žvakes, klausytis raminančios muzikos, vaikščioti basomis per žolę 🙂
Bet kokiu atveju pradžioje pabandykite bent po vieną dalykai kiekvienai sričiai daryti reguliariai 🙂 Pokyčių ilgai laukti nereiks 🙂

Eiti prie įrankių juostos