Konsultacijos

Rugsėjo 22 d.

Stipri diena vyrams, šiandien kaip niekad jie gali pajusti stiprius, grynus jausmus, meilę be ribų ir nepaisant nieko. Deja, pažadėti, kad į ją bus atsakyta tuo pačiu, aš negaliu. Tai tikrai netinkama diena siekti mylimos damos rankos, tokią dieną vyrams verčiau gėles dovanoti dukroms nei siekiamoms moterims. Daugumos žmonių problema santykiuose, kad jie tikisi, jog antroji pusė jiems taps psichotepeutu ir jie niekada nesusimąsto, kad ta antroji pusė irgi turi jausmus. Galbūt sužeistus jausmus, dvasines traumas. Dėl tokių dalykų reikia kreiptis į psichologus, lankyti psichoterapiją, o ne ieškoti partnerio, kuris išgydys. Yra žmonės, kuriems jūs galite išsikalbėti už pinigus ar nemokamai – psichoterapeutai, kunigai, draugai ir pan. Tam jums nereikia partnerio. O šiandien kaip tik tokia diena kai priimami sprendimai būti su kažkuo kartu, nes reikia, kad kažkas žaizdas išlaižytų.
Apskritai tai prasta diena vaikams, jiems šiandien reikia išskirtinio dėmesio.
Tai gera diena darbui, kuris reikalauja miklių pirštų, didelio nagingumo ir kruopštumo, tarkim su stiklo dirbiniais ir ugnimi. Gera diena rūpintis rožėmis, bet tinka ir kitomis gėlėmis, ypač šiltnamio ar lauko.

Prastoka diena naminiams gyvūnėliams, jais reikia labai rūpintis. Bendravimui diena irgi ne kokia. Šiandien žmonės nebus nuolankūs, neieškos, kad juos priimtų tokius, kokie yra, kas jiems pritartų. Galima gal būtų sakyti, kad tai kažkas tokio kaip įprastai judanti galvijų minia staiga pasiunta nevaldomai lėkti į kitą pusę. Žmonės sau leis daugiau, ignoruos ribojimus, o situacija pandemijos fone toliau prastės. Kaip ir logiška. Jūs galite neigti pandemiją, galite rašinėti nesąmones, kad ėmėte manęs nekęsti ar daugiau manęs neskaitysite, nes aš palaikau pasaulio turtingųjų aferą 😀 tiesa pasakius, man nusispjaut. Tiesiog nešiokite kaukes. Nereikia turėti labai daug proto, jog pavyktų suprasti, kad kaukė apsaugo bent šiek tiek daugiau nei plika burna. Net ir nuo to paties gripo. Jei jums lengviau galvoti, kad tai tik gripas, tuomet saugokite aplinkinius nuo gripo, kurį galite ir jūs platinti. Ne dėl manęs, realiai aš absoliučiai abejinga šio pasaulio likimui, bet dėl savęs pačių brangiausiųjų. Nes jūsų neprotingi veiksmai  anksčiau ar vėliau atsisuks prieš jus pačius. Ir čia būtent jūs trokštate  ankstesniojo pasaulio ir jo tvarkos, o ne aš. Man tinka ir pasaulis be žmonių bei laukinė gamta. Bet aš labai džiaugiuosi, kad absoliučiai didesnė dalis mano skaitytojų yra protingi ir sąmoningi žmonės, kuriems nereikia pirštu baksnoti į tai kas savaime suprantama.

Šiandien geriau nei kiti jausis vandens ženklai – Vėžys, Skorpionas, Žuvys. Jų emocijos bus gilios ir nuoširdžios, jie bus užjaučiantys. Intuicija bus stipri, instinktai irgi nepaves. Mintys bus gilios ir išmintingos. Net ir tamsusis Skorpionas šiandien bus tyresnis nei įprasta ir švelnesnis, apskritai ši trijulė bus mylinti, supratinga ir pasiruošusi padėti. Na bent jau mintimis palaikyti.

Na o kalbant apie tai kas vyksta danguje apskritai, turiu pastebėti, kad Merkurijus šiandien sudaro aspektą su Saturnu ir Plutonu bei Marsu. Tai reiškia, kad galima susilaukti blogų pasekmių, rimtų problemų. Bus daug ginčų, konfliktų, kaltinimų. Gal tai labiau pasireikš kalboje nei veiksmuose. Bet kokiu atveju šiandien kalbėkite garsiai ir drąsiai tai nuo jūsų nubaidys bent jau dalį konfliktiškų asmenybių. Visiškai netinkama diena rinkti vaikui vardą, dabar įmantrus darinys ateityje patiems taps gėdinga našta.

Vienas didesnių šių amžiaus pasaulio prakeiksmų yra nuolatinis nuovargio jausmas. Depresija, apatija, nerimas ir nuovargis. Jau kuris laikas apie tai rašau kasdien, nes daugybę metų ieškojau būdų tai įveikti, su tuo kovoti ir viską, ką rašau esu išbandžiusi „ant savęs“. Viena priežasčių, kodėl jūs visą laiką jaučiatės pavargęs ir niekaip negalite pailsėti, gali būti vitaminų trūkumas organizme. Šiais laikais galima pasidaryti tyrimus ir sužinoti ar kokio vitamino jums trūksta ir jų pavartoti. Tai šiandien apie vitaminus ir kitas medžiagas bei kuo jie gali mums padėti kenčiant nuo chroniško nuovargio jausmo:
1) Vitaminas C – suteikia energijos ir saugo nuo laisvųjų radikalų.2) Vitaminas A – irgi suteikia energijos, gerina regėjimą.3) Vitaminas D – labai svarbus vitaminas sveikiems kaulams, reguliuoja insulino kiekį bei nuotaiką.4) Vitaminas E – gerina plaukų ir odos būklę, padeda kovoti su išsekimu, nuovargiu, kurį sukelia sutrikusi antinksčių veikla;5) Vitaminai B – kompleksinis B5 ir B6 vitaminų vartojimas padeda įveikti stresą ir išsekimą.
6) Magnezija – suteikia energijos kūnui, gerina miego kokybę.7) L-Carnitinas – suteikia energijos, padeda deginti riebalus.8) Kofermentas Q10 – galingas antioksidantas, užtikrina tinkamą ląstelių veiklą, suteikia daug energijos.9) Geležis padeda pernešti deguonį jūsų kūnui, trūkstant geležies jaučiamas didelis nuovargis, išsekimas.
Taigi jei nuolat jaučiatės pavargę, esate blogos nuotaikos, verta pasitikrinti ar jūsų organizme nėra kažkurio iš vitaminų trūkumo. Situacija gali pasitaisyti vien tik jo pavartojus. Žinoma, priežastis nebūtinai vitaminai. Priežasčių gali būti begalė. Asmeniškai aš kai pradedu jausti nuolatinį nuovargį, tampu blogos nuotaikos, mėgstu pavartoti Ašvagandą (Ashwagandha) – tai indiškas augalas, kuris turi nuostabią savybę – padėti įveikti streso sukeltą energijos trūkumą. Tai tikrai rekomenduoju pabandyti. Asmeniškai man jis toks veiksmingas, kad niekada nesu sugėrusi pilno kurso, tik piliulę pagal poreikį. A, na ir gal negražu taip sakyt, bet niekada neperku Lietuvoje vitaminų ir maisto papildų….kažkaip nepasiteisino nei karto…..nežinau kodėl….
Būkit sveiki 🙂

Eiti prie įrankių juostos