Konsultacijos

[:lt]Rugsėjo 21 d.[:]

[:lt]Savaitgalis sunkesnis bus emigrantams ir kitiems, senokai iš Lietuvos išvykusiems žmonėms. Nieko ypatingo, tiesiog gali kankinti stiprus namų ilgesys ir žolė žalesnė atrodys būtent Lietuvoje. Nors keliauti tai laikas neblogas. Ypač po kaimynines šalis, kur arčiau jūros, na tarkim iki kokios Estijos pavažiuoti. Turiu omenyje nedidelio mąsto keliones, savaitgalio keliones ir geriausia keliauti šiandien – rytoj, o sekmadienį jau praleisti namuose.

Taip pat tai sunkesnis laikas moterims, priklausomai nuo to, kokia esate – labiau aukos tipas ar agresyvesnis žmogus, dabar šios savybės stiprės ir vienos bus dar labiau linkę kankinti save, o kitos dar agresyviau pulti kitus.

Tačiau tai geras laikas sudaryti įvairias sutartis. Taip pat ir finansines. Net jei pradžioje tai atrodys ne pats vertingiausias sandoris, vėliau jis gali labai neblogai išeiti į naudą.

Tai išraiškingesnis laikas Šauliams, kurie šiuo metu jausis puikiai, lengvai ir noriai bendraus, daug kalbės ir daug pasakos, bet kaip sakoma aplinkiniams bus linkę „pašikti“.

Tai varginantis laikas Vėžiams, kurie iki šeštadienio vakaro gali jausti nepaaiškinamą nuovargį, o likusią savaitgalio dalį tiesiog norės miegoti.

Ožiaragiai irgi jaus vidinį nepasitenkinimą, daug ir garsiai dūsaus, bandydami apie savo nelengvą dalią informuoti aplinkinius. Vis tik tai kantrus ir santūrus ženklas, dar to betrūko, kad imtų apie savo negandas garsiai plepėti. Žmonės juos erzins labiau nei įprasta, tačiau balsu išreikšti tai nemandagu, todėl jie tik daugiau nei įprasta vartys akis pokalbio metu.

Žuvys, ypač antrąją savaitgalio pusę irgi bus nykiai nusiteikę, pageidaus bus paliktos ramybėje, norės vienatvės. O liūdės pagrinde todėl, kad jų liūdesio niekas nemato ir nepastebi. Todėl sakys, kad norėtų pabūti vienos ir dar labiau nuliūs kai aplinkiniai leis tai padaryti.

Jautis nieko per daug nesureikšmins, norės gerai pavalgyti ir kaip reikiant prisigerti. O kadangi greičiausiai būtent tai ir darys, jo nuotaika bus puiki. Jis tiesiog mėgausis gyvenimu. Tiesa, gali atsiminti, kad kažkas jam skolingas eurą ir 26 centus bei būtent dabar tą skolą išsimušti.

Vandenis ir pats nebesupras, kas darosi, žodžiai iš jo burnos liesis tarsi atrišus gausybės maišą. Kalbės jis daug ir bele ką. Iš esmės tiesiog, kad kalbėti. Atrodys mažuma pamišęs, išsiblaškęs, pasimetęs erdvėje. Nieko keisto, jo ženklu drastiškai keliauja Marsas ir dar kariauja su Uranu, Vandenio planeta. Tai gali kaip reikiant sujaukti protą.

Kiti ženklai gyvens daug maž taip pat, eilinį ir niekuo neišskirtinį savaitgalį.

[:]

Eiti prie įrankių juostos